Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Komentarze po przegranym meczu z Holandią przed euro:

W dniu 1.06.2016 o 21:20, SG1-ZIELU napisał:

Pazdan  :rofl:  Prawdziwa ostoja naszej kadry 

 

W dniu 1.06.2016 o 21:27, Tokar napisał:

Obrona za to mocno ziemniaczana. 

 

W dniu 1.06.2016 o 21:29, c0ŕ napisał:

Pazdan dzisiaj klasa światowa. Myślę że Nawałka powinien powołać większą ilość tak znakomitych piłkarzy z naszej rodzimej ekstraklasy, jednej z najlepszych lig świata.

 

W dniu 1.06.2016 o 21:34, Mroku napisał:

Nie wiem co tak slabo, ale jak Polska ma zamiar w takim stylu grac na Euro, to zapowiada sie powtorka z Euro 2012. Zenada. Koko koko euro spoko dla Polskiej druzyny.

 

W dniu 1.06.2016 o 21:34, Kosmos napisał:

Pazdan to jakaś pomyłka, on nie ma prawa wyjść na boisko na euro

 

W dniu 1.06.2016 o 21:45, [InSaNe] napisał:

Poważnie w Polsce nie ma lepszych kopaczy niż jean claude pazdanne i mączyński? I jeszcze ten nołnejm napastnik, którego nazwicha n. pamiętam.

 

W dniu 1.06.2016 o 22:25, Kosmos napisał:

Nasza obrona nie istnieje a Glik jest przereklamowany. To już nie ta forma co w ostatnim sezonie

 

W dniu 2.06.2016 o 12:40, Ficuś napisał:

niektorzy sie dopiero przed euro obudzili, ze ta kadra nie ma obrony

 

I przypominam, że Polska wtedy pierwszy raz wyszła z grupy i w 5 meczach straciła tylko dwie bramki pomimo, że grała bez obrony według forumowiczów, co by było jakby miała dobrą obronę? Straciłaby tylko jedną bramkę? Ja nie wiem od kiedy wy oglądacie piłkę nożną, czy nie macie pojęcia o piłce czy jednak macie, ale w waszych żyłach płynie nienawiść do reprezentacji. 

 

Tacy z was ku,rwa janusze, że triggeruje sie jak czytam ten temat.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, szejdj napisał:

Komentarze po przegranym meczu z Holandią przed euro:

 

 

 

 

 

 

 

 

I przypominam, że Polska wtedy pierwszy raz wyszła z grupy i w 5 meczach straciła tylko dwie bramki pomimo, że grała bez obrony według forumowiczów, co by było jakby miała dobrą obronę? Straciłaby tylko jedną bramkę? Ja nie wiem od kiedy wy oglądacie piłkę nożną, czy nie macie pojęcia o piłce czy jednak macie, ale w waszych żyłach płynie nienawiść do reprezentacji. 

 

Tacy z was ku,rwa janusze, że triggeruje sie jak czytam ten temat.

Stawiam Tobie flache jak nie wyjdą z grupy. Jeśli będę miał rację to zamkniesz papę i już tu nie napiszesz niczego więcej?

Deal?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...