Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, szejdj napisał:

Bardzo mi się podoba ten skład. Obyśmy tylko grali dwoma napastnikami to jesteśmy w stanie wyjść z grupy. Niestety to chyba ostatnia taka impreza, z takim mocnym składem :/ 

No tak, bo za dwa lata wszyscy obecni piłkarze będą po 40, przerąbane :/ :/ :/ 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, blantman napisał:

To peszko jeszcze gra? Ja myslałem że on na emeryturze już. A strzelił coś w kadrze poza tym jednym golem kilka lat temu?

peszko ewidentny deal z nawalka - ten nie chcial rozwalac atmosfery w kadrze jak kiedys engel czy janas wiec powolal pod warunkiem, ze ten juz podziekuje za gre w reprezentacji po mundialu bo juz nie idzie wymyslac racjonalnych wytlumaczen dlaczego jedzie on, a nie ktos inny

Odnośnik do komentarza

Niech będzie i ten Peszko, jakoś innych skrzydłowych wyraźnie od niego lepszych nie widzę. Jakby jechał nie wiem np. za jakiegoś ofensywnego pomocnika z Serie A to bym się zżymał, ale tutaj był wybór zawodnik z ekstraklasy albo inny zawodnik z ekstraklasy. Szału ni ma.

 

No jeszcze gdzieś tam był taki Wszołek, ale ten gość jakoś nie potrafi wskoczyć na wyższy poziom.

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rozi napisał:

No tak, bo za dwa lata wszyscy obecni piłkarze będą po 40, przerąbane :/ :/ :/ 

No na pewno 35 letni Piszczek, 34 letni blaszczykowski, 32 letni Pazdan, 33 letni Jędza, 32 letni Glik, 31 letni Grosicki będą zapierdalać na 100% przez cały sezon w klubie a potem na euro...

 

rozi ku,rwa dodaj mnie do ingorowanych i nie odpisuj, gardze toba i nie mam ochoty odpisywac na twoje szczekanie ani tutaj ani w zadnym innym temacie

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, szejdj napisał:

No na pewno 35 letni Piszczek, 34 letni blaszczykowski, 32 letni Pazdan, 33 letni Jędza, 32 letni Glik, 31 letni Grosicki będą zapierdalać na 100% przez cały sezon w klubie a potem na euro...

 

rozi ku,rwa dodaj mnie do ingorowanych i nie odpisuj, gardze toba i nie mam ochoty odpisywac na twoje szczekanie ani tutaj ani w zadnym innym temacie

 

Lewy też ponad 30. Po tym mundialu kadre trzeba będzie budować na nowych podstawach, na szczęście już takowe w postaci Beresia, Bednarka, , Linettego, Ziela, Milika czy Kownackiego.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, MYSZa7 napisał:

 

Lewy też ponad 30. Po tym mundialu kadre trzeba będzie budować na nowych podstawach, na szczęście już takowe w postaci Beresia, Bednarka, , Linettego, Ziela, Milika czy Kownackiego.

Lewy jeszcze ma 29,akurat on ma takie warunki, że jeżeli nie stanie się nic złego, to w Katarze też będzie grał.  Oczywiście zgadzam się, że trzeba szukać następców. Daj Boże niech ten Arłamów inspiruje te dzieciaki do treningu na prawdziwym boisku a nie w Fifie 

Odnośnik do komentarza

Kurde, szkoda Glika. Nasza obrona jako formacja jest tragiczna nawet z nim, to aż strach się bać, co to będzie bez niego.

 

Jeśli chodzi o pomocników, to 2 lata temu byli w lepszej formie. Zaś napastnicy, to niejedna reprezentacja by chciała mieć takich grajków z przodu. I pomyśleć, że jeszcze parę lat temu grał tam Grzegorz Piechna XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...