Skocz do zawartości

Gry z serii Lego


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.09.2021 o 16:58, Shago napisał:

To daj znać, z narzeczoną się jakiś czas temu zastanawialiśmy nad tym też :)

Bardzo polecam, poziomy ciekawie zaprojektowane, zagadki wymagające współpracy, zabawny humor, genialna muzyka jeśli lubicie filmy HP :) Gra czasami potrafi chrupnąć ale na tyle sporadycznie, że nie przeszkadza to w zabawie. Dodam, ze dawno nie widziałem platformówki z taką ilością "dodatków" tj. za zebraną walutę ( oczywiście klocki) można kupować w chooj włącznie z czarami itd. Dla fanów sekretów i znajdziek jak znalazł :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Bartg napisał:

 

Uff jest dobrze, 83 na meta, w zasadzie nie ma negatywnych recenzji, będzie coopowane z synem :banderas:

Syn ile lat? Oglądał już SW?
Ja też chcę pograć ze swoim, ale jednak ta saga to jeden wielki spoiler. Chyba chciałbym, aby najpierw oglądnął filmy :) 

Odnośnik do komentarza

Też bym mu oszczędził, ale sam chce zagrać :yao: W pierwsze Lego SW pamiętam ze znajomymi graliśmy jak głupi spożywając różne alkohole, a teraz człowiek z dzieckiem gra. Graliśmy ostatnio sporo w Przebudzenie Mocy i to jednak z gier Lego na licencji najlepiej pasujące lore do klocków. Chociaż nadal uważam Lego City Undercover za najlepsza grę Lego, ale liczę że Skywalker Saga przebije.

Odnośnik do komentarza

Ja również ogrywam i jestem zachwycony. Saga Skywalkerów to zdecydowanie najlepsze Lego do tej pory. Gra posiada mega zawartość, lekko na 40 - 50 godzin gry. Do tego wygląda naprawdę ładnie. Ograłem już oryginalną trylogię i piękne wspomnienia + humorek Lego robi swoje. Każdy epizod ma 5 rozdziałów + kilka dużych otwartych map do zwiedzania. Do tego ogrom rzeczy do zbierania, klocki, postacie, statki, ulepszenia. Czuję się jak za czasów PS2, kiedy nie próbowano mnie wyruchać na hajs na każdym kroku. Piękna gra, brać śmiało, ode mnie 9, albo nawet 9.5. Minusy to jedynie drobne spadki klatek na PS5, co nie powinno mieć miejsca oraz brak wsparcia Dualsense.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tez strongly recommend :) Nawet żona się wkręciła i naparza z synem. Po pierwsze grafika baaaardzo miła dla oka, zwłaszcza sekcje w kosmosie i dużych bitew wyglądają świetnie. Po drugie klasycznie humor, momentami slapstickowy, ale nie raz rubasznie zaśmiałem się pod wąsem, oczywiście najlepszy motyw z całej gry to dla mnie:

Spoiler

 

:kaz: Do tego bardzo dobra polska wersja językowa, mnóstwo żartów słownych (chociażby nazwy misji) no i oczywiście absurdalna ilość contentu. Same "huby" między misjami są ogromne i każda zawiera oprócz znajdziek przynajmniej kilkanaście misji pobocznych i są moim zdaniem ciekawsze niż w poprzednich częściach, bo bardzo często odnoszą się do jakiś pobocznych wydarzeń z filmów. Bardzo fajny system rozwoju umiejętności, ale nie nachalny - tzn spokojnie da się przejść grę bez kupowania większości ulepszeń, ale chcąc zrobić 100% będą potrzebne. No i gameplayowo też w końcu jakiś rozwój, tzn nadal 6 latek spokojnie da sobie radę z walką i eksploracją, ale można też kombinować z combosami, unikami, bardzo fajnie odbija się ogień z blasterów mieczami świetlnymi. Na minus? Jak to w grze TT - lubi się randomowo zawiesić, wywalić do dasha, czasami nie wczytują się trigger pointy misji i trzeba restartować. Dla fana gier Lego i SW lużno 9/10 i dla mnie najlepsza gra Lego od czasu Lego City Undercover.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za chęć pokocy, ale sprawdzaliśmy teraz i nie ma opcji z flagą. W ustawieniach dotyczących języka są dostępne napisy w języku polskim, ale po prawej gdzie można wybrać audio tylko angielski UK. Może to się pobiera że sklepu lub razem z postaciami dodatkowym, na które jest kod w pudełku? Dodatkowo młody ma założony swój profil na konsoli, ale konta nintendo nie ma, to może mieć znaczenie? 

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest, kolega pewnie nie ma takiego wyboru ponieważ nie gra na polskim koncie.

Swoją drogą dziś wznowiłem przygodę jestem w czwartym filmie i co chwila coś we mnie pęka, fantastyczna gra, Leia kręci dupą przy double jumpie, rozwałka jest piękna, i ta grafika, nawet na biednym Switchu. Vader budzi grozę. Wspaniały tytuł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...