Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Po wstępnym ograniu multi mam mieszane uczucia. O ile sama rozgrywka jest zadowalająca i wciągająca, a batalie chyba są bardziej  efektowne niż w U2. Jednak dziwi mnie lekko podejście do opłat. Wprawdzie po dobiciu do 15 lvl można grać dalej ale brak możliwości upgradu postaci i umiejętności powoduje lekką frustrację gdy inny dopakowany koleś obrabia nam dupę jak mu się podoba. Darmową mamy tylko rozgrywkę za wszystko inne trzeba płacić, a ceny są z kosmosu co powoduje, że lepiej rozważyć kupno pudełkową wersję U3 (GOTY) gdzie mamy wszystko dostępne za cenę  pudełka, która nie jest obecnie wygórowana. ND stara się zarobić na marce, a jeszcze niecały rok temu dawali przez krótki czas wszystkie DLC dla U2 za darmo. Mogli po prostu ściągnąć network pass z gry i byłoby ok. No ale za przyjemności się płaci. Dobrze, że zdecydowali się przynajmniej na to.

Szkoda tylko, że przez to nie będę miał platyny bo co-op za opłatą  :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Krótkie pytanie na temat wspomnianego co-op'a. W sklepie w menu gry jest dostępny do kupienia co-op na split screenie ale nie ma nic nt szarpania w parze po sieci. Podzielony ekran mnie nie interesuje bo nie mam drugiego pada ani z kim grać na kanapie. A po sieci bym sobie pograł (i wreszcie platynę zgarnął) bo za grosze jest. No i właśnie nie wiem czy po kupieniu co-op'a można też po sieci grać czy nie? I czy w ogóle da się gdzieś kupić sieciową kooperację?

Odnośnik do komentarza

Krótkie pytanie na temat wspomnianego co-op'a. W sklepie w menu gry jest dostępny do kupienia co-op na split screenie ale nie ma nic nt szarpania w parze po sieci. Podzielony ekran mnie nie interesuje bo nie mam drugiego pada ani z kim grać na kanapie. A po sieci bym sobie pograł (i wreszcie platynę zgarnął) bo za grosze jest. No i właśnie nie wiem czy po kupieniu co-op'a można też po sieci grać czy nie? I czy w ogóle da się gdzieś kupić sieciową kooperację?

Polecam kupić GOTY, za okolo 50zeta. Bedziesz mial wszystko razem z DLC

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

k*rwa ale te multi potrafi niekiedy wnerwić. W tej grze wszystko opiera się na 40% szczęścia, 30% skila, a za resztę odpowiadają bugi. Czasami mam mecze gdzie trzaskam kille jeden po drugim przez kilka meczy, a czasem co chwilę obrywam w plecy bądź odradzam się przy granacie albo blisko wroga co z założenia nie powinno mieć miejsca. A właśnie, granaty. Raz 2-3 granaty tylko cię ogłuszą, a niekiedy granat który jest stosunkowo daleko potrafi cię sprzątnąć choć życie na maxa.

Ale czego się spodziewać od kapiszonów. Żebym to ja miał jeszcze w co grać :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Zassałem z Plusa U3 jakiś czas temu. Przeszedłem singla, pobawiłem się w multi (co jest dla mnie novum) i zachciało mi się więcej. Niestety ograniczenie jest do levelu 15. No to zakupiłem tryb wieloosobowy bez ograniczenia poziomu zainstalował się...no i dupa. Kasa i exp ani drgnie. O co tu chodzi? Coś jeszcze trzeba zrobić bo nie ogarniam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...