Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Może mnie ktoś uświadomić jak zdobyć perk dzięki któremu zabijamy jednym ciosem z piąchy? K*rwica mnie wczoraj brała jak ginąłem raz za razem od jednego gościa który nadużywał tę umiejętność do przesady. Widziałem, że przy jego sygnaturce znajdowała się ikonka zaciśniętej pięści. Nie widziałem nigdzie tego odblokowania, pewnie źle szukam albo jeszcze tego nie mam w opcjach ze względu na zbyt niski lvl. Pamiętam, że w U2 też można była zdobyć tego perka ale za diabła nie mogę sobie przypomnieć jak.

Odnośnik do komentarza

Naughty Dog dodało nowe tryby gry min. Team Objective. Widzieliście w Uncharted TV filmik prezentujący najlepszych graczy ubiegłego tygodnia? Świetna sprawa. Na koniec tylko dodam, że jest to godny następca U2. Nareszcie jakiś multiplyaer gdzie liczy się każda wystrzelona kula lub też seria z karabinu. To jest to na co czekał!

Odnośnik do komentarza

Naughty Dog dodało nowe tryby gry min. Team Objective. Widzieliście w Uncharted TV filmik prezentujący najlepszych graczy ubiegłego tygodnia? Świetna sprawa. Na koniec tylko dodam, że jest to godny następca U2. Nareszcie jakiś multiplyaer gdzie liczy się każda wystrzelona kula lub też seria z karabinu. To jest to na co czekał!

Widzielismy , nawet była jedna moja akcja :D 1 granat przez połowe planszy na poczatku rundy i 4 kille :D

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Naughty Dog dodało nowe tryby gry min. Team Objective. Widzieliście w Uncharted TV filmik prezentujący najlepszych graczy ubiegłego tygodnia? Świetna sprawa. Na koniec tylko dodam, że jest to godny następca U2. Nareszcie jakiś multiplyaer gdzie liczy się każda wystrzelona kula lub też seria z karabinu. To jest to na co czekał!

Widzielismy , nawet była jedna moja akcja :D 1 granat przez połowe planszy na poczatku rundy i 4 kille :D

Zgłaszałeś gdzieś na forum swoją akcje, czy ND samo ją w jakiś sposób odnalazło?

Odnośnik do komentarza

A w rzeczywistości ile tak na prawdę killi miałeś Emet?

A nie wiem nawet... runda skończyła się dosyć szybko. Miałem chyba coś koło 20-25 pewnie a Bumier koło 15-20.

Tak przy okazji to jakoś tylko 2 czy 3 razy widziałem jak grasz w betę. Nadal młócisz wszystkich jak w U2? ;)

Ostatnio już w U2 tak dobrze mi nie szło. :P A w betę gram, mam chyba 25lvl i świetnie mi się w nią gra. Zapowiada się, że od listopada będzie dużo grania. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Beta wciągneła mnie całkowicie, wbiłem już 31lv, kurde mam kilka innych gier, ba wczoraj nawet kupiłem X360 z Alanem, a jeszcze go nie podłączyłem. Gram tylko w to, multi jest kozackie, choć nieraz wkur.wia jak się w drużynie trafi jakiś padalec, kiedy widzę kolesia z ratio 0/11 to aż mi się coś robi. Fajnie za to zrobili, że można wykopać kolesia ze swojej drużyny z gry, który zabije nas dwa razy. koniec roku będzie ciężki, albo multi Battlefielda 3 albo Uncharted 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...