Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Square

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie, a ja od wczoraj męczylem sie z logowaniem ;].Co do bety to masa błędów, glitchy, grając w u2 nie odnotowalem tylu błędów co w trójce. Plansze fajne, dwururka juz nie odgrywa tak ważnej roli, kałachem mocno trzepie, pistolet za mocny, snajpery ok, granaty spoko, reszta broni bezużyteczna

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

O ile pierwsza beta kompletnie mi się nie podobała, tak aktualnie przedstawione multi jest bardzo fajnie i wciąga tak jak U2. Pierwsze wrażenie to małe zdziwko bo rozgrywka znacznie się różni od drugiej części, poczynając od sterowania, a na rozrzucie broni kończąc.

Mapy moim zdaniem są gorsze niż w U2, ale to może być akurat wina przyzwyczajenia. Z wyjątkiem 3 map które były w dodatkach. Wszystkie aktualne ich wersje mają się nijak do poprzedników. Ruiny są po prostu brzydkie w aktualnej scenerii, Zakład też stracił swój klimat :confused:, podobnie jak Wzniesienie.

W pełnym multi na pewno spędzę trochę czasu bo jak się człowiek rozegra to się nie chce kończyć :)

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj zagrałem kilka meczy w sieci i niestety są babole...

W jednym meczu wisiałem na krawędzi kilka minut nie mogąc nic zrobić tylko obracać kamerą.

Kolejny po respie moja postać sama chodziła od ściany do ściany, a ja nie miałem nad niczym kontroli.

Kolejna rzecz na respie widzę tylko z pierwszej osoby i się ruszyć nie mogłem.

W pierwszych dwóch przypadkach aby wróciło wszystko do normy musieli mnie zabić, a w ostatnim niestety restart konsli bo nawet z gry nie mogłem wyjść.

Tyle beta testów i coś się psuje lub umkneło uwadze, podobne błędy w pierwszej becie się zdarzały.

Panowie jak u was śmiga multi, ja rozkładam ręce, w każdym meczu mniej więcej 2/3 jego trwania mam ciągle błąd i nie mogę nic zrobić(wszyscy inni sobie dalej graja), po kilku zgonach na respie gra się odwiesza i biegam dalej.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

witam,

czy gra ktos na koncie US w EU wersje gry???

jak z online pass'em???

pozdrawiam

Wpisujesz kod na koncie EU instalujesz i spokojnie multi działa na wszystkich kontach na konsoli.

Sprawdzałem na USiA i jap.

Można nawet składki na online pass robić.

Jak ktoś ma zamiar grę odsprzedać to polecam zrobić nowe konto i na nim wpisać kod, potem gonimy grę razem z kontem.

Edytowane przez sentryandy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...