Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam

Dostałem dziś na e-maila takie coś:

 

"Dziękujemy za wzięcie udziału w becie Uncharted 3: Oszustwo Drake'a™ na PlayStation®3.

Aby pokazać jak bardzo doceniamy Twój udział, możesz pobrać wyjątkową nagrodę z wersji beta poprzez wykorzystanie poniższego kuponu z kodem na PlayStation®Store."

 

Wie ktoś o co to chodzi?...beta gry która miała bete dobra chwilę temu? to o multi chodzi czy jakis trial na całą gre?

nie mam jak sprawdzić przez parę najbliższych dni bo na wyjeżdzie jestem

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam ,mam pytanie jesli znajomy ma Uncharted 3 z online passem (ja mam jego konto na swojej konsoli) i jesli kupie uzywke bez Online Passa a pobiore z kumpla konta unlock to bedzie chodzil mi Uncharted Online? czy to jest przypisane jakos do konsoli?

Jeśli Twój kumpel nie dzielił konta z nikim innym to będziesz mógł pobrać Unlock i grać online.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

glupie moze pytanie, ale licze, ze znajdzie sie jakis dobry czlowiek ktory pomoze.

 

rok temu okolo gralem w u3 po polsku, zrobilem troche trofeow itd. teraz kupilem wersje ang. zapisane gry nie dzialaja, ale trofea chyba normalnie moge dalej zbierac.

 

nie mniej jednak pojawilo sie sporo nowych z dodatkow. co dokladnie trzeba kupic zeby miec 100%?

 

aha i co to sa te tournament points czy jakos tak?

Odnośnik do komentarza

...nie mniej jednak pojawilo sie sporo nowych z dodatkow. co dokladnie trzeba kupic zeby miec 100%?

 

 

DLC: Flashback Map Pack #1

DLC: The Fort Co-op Adventure

DLC: Flashback Map Pack #2

DLC: Co-op Shade Survival Mode

DLC: Drake's Deception Map Pack

 

i powodzenia w robieniu 100% , ja już od miesiąca "męczę" ; został mi "tylko" kustosz i skarby 94%

a odnośnie pucharków zapraszam tu http://www.psxextreme.info/topic/97284-uncharted-3-oszustwo-drakea/page__st__100

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Witam, gram w coopa na splitscreenie w u3, zakupiłem DLC: Flashback map pack 1 i 2 + coop shade survival, co jeszcze potrzebuję żeby w niego pograć?

 

Gdy wybieram custom game mam informacje że nie każdy z graczy powinien mieć wszystkie mapy zakupione żeby w niego grać, są jeszcze jakieś?

 

oraz pytanie pośrednio dotyczące powyższego, mapy kupuję na swoje konto, tymczasem kolega ze splita nie ma żadnych, ale mimo tego gramy razem na mapach które ja kupiłem a nie on, czy to znaczy że to jemu brakuje czegoś żeby grać w shade'a?

 

Oświećcie mnie proszę :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dziś po ponad 2 miesiącach przerwy od multi postanowiłem przypomnieć sobie ten tryb. Założenia były taki, rozegrać dwa trzy mecze, skończyło się na niemal 3 godzinnej sesji. Miód w każdym meczu jest ogromny, dodatkowo tryb klasyczny przypomina czasy spędzone z U2. AK na starcie i reszta broni porozrzucanych po mapie, bez żadnych dopalaczy itp. rzeczy rodem z CoD. Graczy nadal pełno, wyszukuje momentalnie, nawet na mapach z DLC. Miejmy nadzieję, że nie zepsują multiplayera w U4 i ciekawe co wymyślą w tej kwestii z TLoU.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też wczoraj pograłem i jest to chyba jedyna taka gra, gdzie naprawdę trzeba się nauczyć dobrze grać, aby kogokolwiek ubić. Mogło mieć też to związek z tym, że byłem wczoraj lekko chory, więc sam wewnętrznie miałem małego laga :blum2: Na 10 zgonów ubiłem 2 graczy i to strzałami w plecy :)

 

Ale zdania nie zmienię, dla mnie jest to chyba najtrudniejsze multi w tej generacji. Żadna inna gra nie karze tak mocno, za brak doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Poszukuję graczy do drużyny na VI edycję PLU (polskiej ligi uncharted), gramy tryb: starcie drużyn.

 

Nie ukrywam, że zależy mi na doświadczonych graczach z minimum ratio 1,5.

 

Chyba większość sceny znam - jednak zapytać nie zaszkodzi :).

 

Po więcej informacji zapraszam na PW lub gg.

Edytowane przez mleczak441
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Info się potwierdziło multiplayer do Uncharted 3 jest teraz free-2-play do ściągnięcia  :dance2:  http://www.naughtydog.com/site/post/uncharted_3_multiplayer_goes_free_to_play/                                                                              EDIT: Europa może cieszyć sie multi dopiero jutro  :)

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Czy ta darmowa wersja multi do Uncharted 3 to tylko dodatek do gry i trzeba posiadać pełną wersję? Pobrałem z Ps Store to multi i przepadło po zainstalowaniu, jedyne co znalazłem to Additional Content do Uncharted 3. Jeśli tak to beznadzieja.

Odnośnik do komentarza

Czy ta darmowa wersja multi do Uncharted 3 to tylko dodatek do gry i trzeba posiadać pełną wersję? Pobrałem z Ps Store to multi i przepadło po zainstalowaniu, jedyne co znalazłem to Additional Content do Uncharted 3. Jeśli tak to beznadzieja.

 

Nie sądzę, że trzeba posiadać płytkę. Ja wprawdzie mama dane i save'y do Uncharted 3 ale po ściągnięciu ze PSS i zainstalowaniu gra znajduje się w folderze (tam gdzie dema) i uruchamia się bez płytki. Dodatkowo z menu multi możesz ściągnąć singiel i co-op oczywiście za opłatą :) Spróbuj raz jeszcze ściągnąć.

Odnośnik do komentarza

Na dniach wyszedł nowy patch, a wkrótce możemy się spodziewać eksperymentalnych map z trybu Labolatorium w Custom Game oraz nowe gadżety na łeb dla postaci.

 

Patch 1.17 Notes

 

GAMEPLAY

  • Inactive players leaderboard reset 
  • Naughty Dog Paw icon will appear near your rank icon - we love you. We'll explain more tomorrow. 
  • Lab Maps can now be added to the custom game list by Naughty Dog 
  • More than one Lab Map may now appear in the Lab Playlist
  • The following Medals have been removed from Team Objective and Plunder:

Gunslinger

Commando

Fisticuffs

Strike Three

Spray and Pray

Long Ranger

Unlucky :banana:

Oh Snap

Dangerous

 

CHARACTERS

  • Additional colors added to every item and skin. - MOAR COLORS! Hooray!
  • New head items item for various characters - available later on  
  • New shirts for custom characters - available later on

 

http://www.naughtydog.com/site/post/uncharted_3_patch_117_notes/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...