Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LOD - level od detail

 

Chyba chodzi ci o pop-up.

 

PS. Forza 4 tez Cie nie zachwyca wiec nie wiem co na Tobie ma zrobic wrazenie ;P

 

 

Ogolnie gram juz sobie troche i jezeli chodzi o oprawe to jest wiele momentow "O krwa czegos takiego na konsolach jeszcze nie widzialem" ale sa tez "calkiem calkiem - 8/10". Chyba jednak wole non stop piekna oprawe z C2 i KZ3.

No ale z drugiej strony Crysis na PC tez cierpial na to nierowne momenty.

Odnośnik do komentarza

Ja ściągałem z polskiego XBL, zmieniłem walutę ze złotówek na mspoints i policzyło mi 1360.

 

Ins niech będzie że pop-up :P A z Forzą 4 to jak ma mnie nie zachwycać jak Forza 3 już zachwyciła. Po prostu oświetlenie nie jest tam tak dobre jak momentami w GT5. Nazwaniem ją Forzą 3.5 a im więcej gram tym bardziej tego żałuje, ale jeszcze się wstrzymam do całkowitej zmiany zdania :D

Odnośnik do komentarza

Gra mimo lat jest naprawde dobra. O grafice nie musze sie wypowiadac, czuc czasami archaizmy, ale w ogole nie przeszkadzaja w rozgrywce. Co najlepsze, tytul nie nalezy do najlatwiejszych, nawet na poziomie normal zdarzaja sie momenty, gdzie na jakis czas sie zatrzymam, bo przeciwnicy atakuja zewszad! Jezeli ktos skonczyl dwojke i pokochal ja tak, jak ja, powinien zainwestowac w 1 czesc, chocby po to, by zobaczyc, jak wszystko sie zaczelo, dla pozostalych gra moze byc nieco nuzaca...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się.

 

Niby to to tanie, ale zachodzę w głowę, czy warto jeszcze raz doświadczyć tego samego, ale na konsoli.

 

Przeszedłem Crysisa z 10 - jeśli nie więcej - razy na piecu, z każdym możliwym modem ulepszającym grafikę tudzież gameplay, z nowymi paczkami HD tekstur, no po prostu ze wszystkim.

 

Jak to się sprawdza na telewizorze? Sterowanie padem jest jakąś bolączką odnośnie płynności rozgrywki i odstawiania karkołomnych akcji w zawikłanych sytuacjach?

 

Wiem, że grafika jest pewnie słaba i że pewnikiem, jak zwykle, jakiś auto-aim dojebali (czy nie?), ale czy na konsoli dalej czuć ten rozmach i ocean możliwości jeśli chodzi o przedzieranie się przez dany level? Czy może sprowadzili Crysisa do głupiego strzelania we wszystek AI oraz w to, co pop-up będzie łaskaw wyświetlić, w to, co Iks będzie łaskaw policzyć i nieźle - jak na możliwości sprzętu - zaprezentować? Szczerze mówiąc, mimo, że obyty jestem z trzysta-sześdziesiątką, ta gra trochę mi się nie widzi w wersji "telewizyjnej." Jakoś nie wyobrażam sobie na konsoli zatrzymywania się gdzieniegdzie i podziwiania z lornetki rozdzielczości każdego liścia, który to na piecu był wyrenderowany lepiej niż moja stara. No bo tak, grafika to, poza rozmachem i wahlarzem możliwości, największy atut Crysisa. Nie da się ukryć.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wycalakowałem drania :) Przy okazji przypomnienia sobie Crysia utrwaliłem się w przekonaniu że jest gorszy od dwójki zdecydowanie.

 

Rowniez wpadl mi calak :) No i zgadzam sie z twierdzeniem, ze dwojka jest lepsza. Nie oznacza to oczywiscie, ze jedynka jest slaba, co to to nie, jest bardzo dobra.

 

Mam nadzieje, ze trzecia czesc to bedzie wlasnie takie polaczenie najlepszych cech obu tylulow (swoboda z jedynki, intensywnosc akcji z dwojki - ciezko polaczyc to bedzie ale kto wie).

Odnośnik do komentarza

Powaznie ? Dobrze, ze nas uswiadomiles. Jeszcze bysmy zyli w przekonaniu, ze 6letnia konsola jest mocniejsza od dzisiejszych PCtow :ph34r:

 

PS. Royal - to jest absolutnie ten sam Crysis co na PC, tyle tylko, ze ze slabsza grafika (jak na standardy konsole swietna) i innym oswietleniem. Jezeli chodzi o auto-aim to mozna go wylaczyc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...