Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w dziale games on demand , a potem najlepiej ustawić sortowanie po tytule. Do Crysis 2 trochę brakuje ale biorąc pod uwagę rozległy teren jest nieźle. ( wygląda mniej więcej jak Crysis 2 na PS3) Z bliska tekstury wyglądają bardzo ładnie , z daleka się trochę rozmywają. Wg mnie bardzo dobry dźwięk i zarąbiście wyglądająca woda. Szkoda że nie wydali tego w wersji pudełkowej jeszcze przed premierą Crysis 2.

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

OK mam tylko CYT-Wersja oferowana w usłudze Gry na żądanie obsługuje języki angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, czeski, rosyjski, japoński. Ziemia, rok 2019. Zespół amerykańskich uczonych dokonuje niezwykłego odkrycia na wyspie na Morzu Południowochińskim. Znaleziony zostaje tam olbrzymi statek obcych. Wojska USA oraz Korei Północnej muszą połączyć siły i walczyć z obcym zagrożeniem w tropikalnej dżungli i na pokrytych lodem terenach, by w końcu dostać się do serca obcego statku i stoczyć finałowy pojedynek. NIe ma Polskich napisow ?.

Odnośnik do komentarza

1. Jak dla mnie najladniejszy FPS tej generacji, wyglada lepiej od C2 i KZ3. Wiadomo, czasem cos sie dogra, jakas teksturka nie bedzie ciekawa itp ale biorac pod uwage rozleglosc terenu i calkiem dobra destrukcje jest to numer jeden :) Crytek to magicy, po prostu :)

2. Gra ma polskie napisy, przynajmniej wersja sciagnieta z polskiego Live'a.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gra smiga w 30 klatkach (wiadomo) i spadki jedynie uswiadczylem przy konkretnej zadymie (eksplozje, rozwalajace sie chaty i mnostwo przeciwnikow). Kompletnie to nie pzeszkadza i ogolnie gra chodzi lepiej od C2.

 

Jezeli chodzi o screen tearing to poki co zadnego nie uswiadczylem :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Mechanika jest podobna ale troche inna od tej z C2 :P Dobrze przystosowali wykorzystywanie mocy pancerza do pada, ale jedna rzecz srednio mi sie podoba wzgledem wersji PCtowej. Szybki bieg i wysoki skok, na PC mozna bylo to laczyc ze soba tutaj z niewiadomych przyczyn nie da rady =/ No ale mozna to przebolec, choc nie da sie ukryc ze przez to "ciecie" nie mozna juz odwalac tylu spektakularnych akcji.

Jezeli chodzi o fabule to mnie wciagnela, ale to juz kwestia indywidualna.

 

PS. Jeszcze jedna sprawa, IMO gra dostaje niezlego kopa dopiero w polowie (pierwsza polowa to taka "zabawa dzungla"), wiec jezeli komus poczatek nie podpasuje to niech nie spisuje zbyt szybko gry na straty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwazajcie z tym Crysisem. Chyba jednak nie naprawili do konca problemu z achieventami. Zdobylem dwa, wszystko ladnie ok. Zdobylem nastepnego i juz nie wyswietla sie na xbox.com i u nikogo kto sprawdza moj profil. Co gorsza, zdobylem kolejnego achievementa w innej grze i na xbox.com caly czas mam ten sam wynik =/ Na xbox.com jak sie wejdzie w gry to widac, ze zdobylem te osiagniecia, ale ogolny wynik GS sie nie zwieksza. Problem zgloszony, ciekawe czy mam przesrane czy mi pomoga ;P

 

PS. Recover gamertaga nie pomaga.

 

EDIT:

 

Dobra, to nie wina Crysis'a. Jest to ogolnie znany problem. Po tym jak padl XBL kilka dni temu mnostwo ludzi zglasza ten problem.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Grafika jakoś nie zachwyca, widać LOD i niskiej jakości cienie, do tego chyba jest minimalnie niższa rozdziałka. Crysis 2 robił lepsze wrażenie. No ale przynajmniej tutaj nie jest korytarzowo. Poza tym to jest toczka w toczkę ten sam Crysis z PC, nawet interfejsu nie zmienili, choć parę nowych dźwięków dodali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...