Skocz do zawartości

Planet of the Apes


Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze to zabawne, ze te nienaturalnie inteligentne malpy uzywaja swojego intelektu zeby...biegac sobie chaotycznie po ulicy i atakowac ludzi. W jaki sposob to sie rozni od zwyklej malpy? Skoro byly w jakims laboratorium to nie moze ich nawet byc zbyt duzo. W jaki sposob stanowia jakiekolwiek zagrozenie? Wystarczyloby wyslac paru facetow z kalachami. O nie, malpa skoczyla na helikopter. Sratatata. Zagrozenie zneutralizane. Koniec filmu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

ostatni trailer, ujawnia dość dużo z ostatniej części filmu kiedy to już mapłiszony sieją konkretne zniszczenie:

 

http://www.firstshowing.net/2011/must-watch-incredible-final-trailer-for-rise-of-the-planet-of-the-apes/

 

ciekawe czy w filmie cezar odezwie się chociaż raz. pewnie na sam koniec i jeśli film się sprzeda to dostaniemy kolejną cześć już bardziej w klimacie tych starych. w każdym razie andy serkis i jego kolejne po gollumie wcielenie tego typu to chyba jedyny powód dla którego w ogóle rozważam obejrzenie tego filmu. chociaż niektóre materiały pokazują, że emocjonalna więź między nim, postacią graną przez franco i jego ojcem (john lithgow aka trinity killer) ukazana jest dość przekonująco.

Odnośnik do komentarza

Ja kilka razy obejrzałem te stare filmy i nigdy mi sie ani trochę nie podobały ale ten remake/reboot daje radę i jestem zaintrygowany, a co do pierwszych paru postów to żenuła, ja uważam że kino to czysta rozrywka dlatego uwielbiam komedie,fantasy sf i filmy akcji a jeżeli potrzebuje zawiłej fabuły i głebszych uniesień to siegam po książkę albo jrpg...

Odnośnik do komentarza

kino to czysta rozrywka dlatego uwielbiam komedie,fantasy sf i filmy akcji a jeżeli potrzebuje zawiłej fabuły i głebszych uniesień to siegam po książkę albo jrpg...

 

Ratujące świat wielkimi mieczami i drewnianymi dialogami nastolatki: głębsze niż Bergman.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

ostatni trailer, ujawnia dość dużo z ostatniej części filmu kiedy to już mapłiszony sieją konkretne zniszczenie:

 

http://www.firstshowing.net/2011/must-watch-incredible-final-trailer-for-rise-of-the-planet-of-the-apes/

O cholera, maja dzidy. No to ludzkosc nie ma szans.

No właśnie, jak oni chcą wytłumaczyć pokonanie ludzkości przez małpiszony z kijami? :blink: W starym cyklu małpy były inteligentne i potrafiły używać broni, ludzkość wykorzystywała je jako niewolników, więc miało to jakiś sens.

Odnośnik do komentarza

kino to czysta rozrywka dlatego uwielbiam komedie,fantasy sf i filmy akcji a jeżeli potrzebuje zawiłej fabuły i głebszych uniesień to siegam po książkę albo jrpg...

 

Ratujące świat wielkimi mieczami i drewnianymi dialogami nastolatki: głębsze niż Bergman.

Podstawowy blad Bergmana to ze uzywal posledniego medium!

 

wOqjp.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Krytycy, których followuję na Twitterze, są raczej zadowoleni:

 

 

@slashfilm (Peter Sciretta) Rise of the Planet of the Apes vindicates this summer movie season. It will surprise you. It’s worth your time and money.

@JackGi (Jack Giroux) Rise of the Planet of the Apes is definitely the smartest and most ambitious blockbuster of the summer.

@firstshowing (Alex Billington) Ohh yes it’s true, Rise of the Planet of the Apes may just be the best movie of the summer. Loved it so much. Andy Serkis is so amazing!

@davidehrlich (David Ehrlich) RISE OF THE APES: see what good direction can do? Wyatt elevates a competent script into the most satisfying blockbuster of the summer.

 

 

Recenzji w mediach jeszcze nie ma, bo przed premierą nie wolno, ale na Twitterze przeważają właśnie takie teksty. Negatywnej opinii na razie nie znalazłem. Hmm, no to może czas przypomnieć sobie stare filmy i w piątek do kina.

Odnośnik do komentarza

 

 

Recenzji w mediach jeszcze nie ma, bo przed premierą nie wolno, ale na Twitterze przeważają właśnie takie teksty. Negatywnej opinii na razie nie znalazłem. Hmm, no to może czas przypomnieć sobie stare filmy i w piątek do kina.

 

Hm, moze to standardowe nakrecanie hypeu przed premiera zeby ciemna masa poleciala do kina?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...