Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dasz radę, ale Master Gee...idź pan do wuja. Najbardziej bzdetna walka w grze. Przyznam się szczerze, że przechodząc wszystkie misje w grze i DLC młóciłem postacią na lvl 61, ale na TVHM. Wtedy jeszcze nie wiedziałem jak sobie radzić z niektórymi raid bossami. Master Gee jest jednak najbardziej poyebutany ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Borderlands przeszedłem 2 lata temu. O ile na początku gra naprawdę mnie wciągnęła, starałem się kończyć wszystkie sidequesty, to mniej więcej od połowy gry zaczynało wiać nudą, fabuły praktycznie nie było, coraz więcej backtrackingu i kończyłem ją trochę na chama. Dwójki miałem nie kupować, ale trochę czasu od przejścia pierwszej części minęło i powoli mam ciśnienie znowu na Pandorę, o ile dobrze pamiętam tak nazywała się ta planeta :) Pytanie - czy B2 to typowy ctrl+c ctrl+v części pierwszej czy jednak zaimplementowali jakieś nowe rzeczy? Bronie itd. to wiadomo, chodzi mi o zmiany w gameplay'u, lepszą fabułę, może więcej dialogów?

 

Jedynkę przeszedłem solo, dwójkę przechodziłbym tak samo. (wiem, że przez to tracę)

Odnośnik do komentarza

Borderlands przeszedłem 2 lata temu. O ile na początku gra naprawdę mnie wciągnęła, starałem się kończyć wszystkie sidequesty, to mniej więcej od połowy gry zaczynało wiać nudą, fabuły praktycznie nie było, coraz więcej backtrackingu i kończyłem ją trochę na chama. Dwójki miałem nie kupować, ale trochę czasu od przejścia pierwszej części minęło i powoli mam ciśnienie znowu na Pandorę, o ile dobrze pamiętam tak nazywała się ta planeta :) Pytanie - czy B2 to typowy ctrl+c ctrl+v części pierwszej czy jednak zaimplementowali jakieś nowe rzeczy? Bronie itd. to wiadomo, chodzi mi o zmiany w gameplay'u, lepszą fabułę, może więcej dialogów?

 

Jedynkę przeszedłem solo, dwójkę przechodziłbym tak samo. (wiem, że przez to tracę)

To jest w każdym aspekcie gra lepsza. Zdecydowanie podkręcone grafe, fabułe, humor, zróżnicowanie map. DLC to mistrzostwo świata. Brać i grać - top 10 tej generacji. 

Odnośnik do komentarza

Dasz radę, ale Master Gee...idź pan do wuja.

Jakoś ostatnio oglądałem tego bossa i nie trafiłem na filmik z normalną walką, a jedynie wykorzystanie kwasu. Da się go normalnie ubić?

 

 

Czemu ja to kupiłem... praktycznie nie mogę się oderwać od konsoli :)

Ja odkąd włożyłem płytkę do napędu (30/08) to gram tylko w to. Aktualnie Syreną mam coś ok 280h gry :D A do ogrania mam jeszcze 3 dodatki (i końcówke czwartego) oraz poziomy Overpower.

 

 

Btw, jaki macie poziom Badass Rank? :>

Aktualnie pokazuje mi 13xxx, ale nie wiem czy kiedyś mi się nie ścieło czy coś. Dodatkowe staty na poziomie 8,5-10%. Jako, że gram tylko jedną postacią to nie jest to zbyt duży bonus. Na wiki chyba czytałem, że po skompletowaniu 85% wywań można je zresetować.

Odnośnik do komentarza

 

Dasz radę, ale Master Gee...idź pan do wuja.

Jakoś ostatnio oglądałem tego bossa i nie trafiłem na filmik z normalną walką, a jedynie wykorzystanie kwasu. Da się go normalnie ubić?

 

Solo innego patentu raczej nie ma. Ja uczciwie wygrać nie moglem - udało mi się zdjąć mu shielda i nawet skubnąć ~50% hp, ale w końcu padłem od zatrucia, wormów w pobliżu już nie było (poza tym SW był już skrajnie wyeksploatowany). Kicha jednym słowem.

 

Właśnie ukończyłem główny wątek na UVHM, nie było tak źle - 11 dodatkowych poziomów oraz legendarny stuff znacznie ułatwiły mi robotę. Zabieram się za DLC - gdzieś trzeba dobić do 72lvl.

 

Diablo grywalna gierka :D

Odnośnik do komentarza

Terramorphous padł wczoraj na UVHM (69lvl vs 71). Znalazłem klasę Unyielding Banshee (+6 Immolate), jeszcze tylko zdobyć Hoplite i osobiście sprawdzę w akcji jak duży to zadaje damage :)

 

Dzisiaj powinienem skończyć dodatek Captain Scarlett and Her Pirate's Booty (ostatnia misja), więc przyatakuje Hyperiusa. Zobaczymy jak pójdzie.

 

Ostatnio definitywnie stwierdziłem, że ta złota skrzynia w Sanktuarium to zbędny bajer. Wykorzystałem ponad 50 kluczy i nie dostałem ani jednego przedmiotu, ktory by mi się przydał :( Na sczęscie zrobiłem myk z kopią sejwa i żadnego nie straciłem.

Odnośnik do komentarza

Im więcej ludków w grze tym lepszy loot. Gdybyś miał ze dwóch kompanów to Plasma Custer'y leciałyby aż miło. Na normalu i TVHM ta skrzynia ma rację bytu, ale i na UVHM można dorwać coś ciekawego. Sam przeszedłem niemal całą grę z jedną slagującą bronią, Fire Plasma Custer'em i karabinem maszynowym od Torgue'a (wysoki fire rate, świetna broń). Oczywiście miałem the Bee więc damage był dość solidny, ale pod koniec trzeba było pofarmić legendy bo Warrior paść nie chciał.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, myślę, że zdążyłbyś dojść do niego jeszcze dziś. Generalnie każdy sam sobie dobiera bronie pod styl rozwałki, ale Grog jest po prostu rewelacyjny. Warto dotrzeć do tego momentu dla jego posiadania. W tym samym dodatku są jeszcze Magic Missiles czyli rewelacyjny granade mod. Jeśli masz mało HP strzelasz z GN i w try miga masz pełne życie. Można również rzucić jakiś granat i działa tak samo, ale trzeba mieć Grog Nozzle w łapie.

Odnośnik do komentarza

Dotrzeć pewnie bym dotarł, ale ja się delektuje tą grą. Główny wątek fabularny przeszedłem dopiero po ok 90h gry. Zawsze mogę go zdobyć z misji o której pisałeś ;) A propo misji w dodatkach, to czy aby zresetować postęp w DLC, trzeba zresetować cały UVHM czy można osobno?

 

Magic Missile posiadam na 50 lvl, jak grałem z Kyo to chyba mi rzucił :) Prywata: kończ tego Wiedźmina/Batmana i dawaj na Pandorę. Stworzymy jakiś dream team :D

 

@up

Ja miałem dwa razy Legendy w skrzyni po pokonaniu Terra. Za pierwszym razem trafiłem tam DPUH 50lvl :D

 

Teraz jak próbuje wyfarmić jakąś wyższą wersję z Savage Lee to nie chce niż rzucać. A takie The Bee wypadło już kilka razy :(

Odnośnik do komentarza

Dlaczego ta gra jest taka dobra :D. Zaczynam się jej bać jak Civilization V. Już jest drugą najdłużej graną grą na Steamie (po Civ V właśnie), a końca nie widzę. Właśnie wbiłem 27 lvl, dzisiaj poznajdowałem świetne bronie (legendę z loot midgeta, do tego świetny shotgun, snajperka i karabin ze złotej skrzyni otwartej 3x by uczcić 25 lvl), wreszcie nowe lokacje się pojawiły (Oportunity <3)... Grać, nie umierać :).

Odnośnik do komentarza

Ja miałem dwa razy Legendy w skrzyni po pokonaniu Terra. Za pierwszym razem trafiłem tam DPUH 50lvl :D

 

Teraz jak próbuje wyfarmić jakąś wyższą wersję z Savage Lee to nie chce niż rzucać. A takie The Bee wypadło już kilka razy :(

 

A mnie leci wszystko (każdy typ broni, class mods, granaty) tylko nie tarcze. The Bee mam ciągle tę samą - 42lvl... Random loot is random xd

Odnośnik do komentarza

The Bee po raz pierwszy miałem na 50lvl (fabuła na TVHM). Po kilku próbach wypadła na 61lvl. Jak miałem 68lvl to wypadła mi za drugim razem na 69 :) Harold przy podobnej ilości prób nie wypadł ani razu z Lee. Wersję pojedyńczą mam z coopa, a Double Penetrating to jak wspomniałem wyżej, ze skrzyni po ubiciu Terra.

 

Na ekwipunek z którym chodzę nie narzekam. SandHawk 65lvl, Bitch 64lvl, DPUH 50lvl i czwarty do wyboru w zależności od przeciiwników. W połączeniu z Pszczołą to koszę wszystko, ale w niektórych przypadkach Harold już nie domaga.

Odnośnik do komentarza

Yap słusznie prawi - nie warto marnować czasu na Savage Lee, jeśli ma się dostęp do drugiego DLC. Nie raz już widziałem DPUH w maszynie Torgue'a - kiszę jednak tokeny do momentu wbicia 72lvl. Jeszcze parę poziomów przede mną (68lvl obecnie) - macie jakieś dobre exp spoty? Ja ganiam na Żółwie... tzn. Szczury Ninja: razem z Flinterem dają ~30k/run. 2 min i jeden paseczek doświadczenia wpada. Flinter mi dropnął ciekawy Cat Mod - 103% SMG dmg...

Odnośnik do komentarza

No już nie farmię, odkąd mam fabularne DLC to kilka razy tam byłem tylko.

 

Wczoraj padł Leviathan, czuję się rozczarowany, bo taka se ta walka. Całe Pirate's Booty świetne, z fajnymi miejscówkami i genialną muzyką. Dzisiaj powinienem zacząć Kampanię Torgue'a. Hyperius idzie w odstawkę narazie, bo nie mam dobrej korozyjnej broni do osłabienia robotów. Chyba, że użyje zwykłego SandHawka (Suka nic im nie robiła prawie).

 

Aktualizacja w LootHunt daje snajperke Cobra za ubicie Badassasaurusa (znowu nie zgarne).

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem dzisiaj misję, gdzie

 

zabijamy Angel

 

i jestem naprawdę pod wrażeniem. Już drugi raz podczas gry byłem ogromnie zaskoczony twistem fabularnym. Jestem przywiązany do postaci, wkręciłem się w ten świat. Nawiązania do pierwszej części bardzo fajna. Ta gra jest fantastyczna, nie sądziłem, że nawet od tej strony mnie zaskoczy. Teraz chcę grać też dla historii.

 

W ogóle ile tutaj jest humoru, pomysłowych misji. Naprawdę tak ciężko się oderwać.

I Jack to jeden z największych sukinkotów w grach video. Mam nadzieję, że będzie umierać długo i boleśnie.

 

Jedyna wada IMO to to, że samemu jest naprawdę tak sobie. Ale za to choćby we dwóch jest po prostu ogień z du,py. Gra z dnia na dzień wędruje wyżej w moim osobistym rankingu gier ze wszystkich platform.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...