Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom Pszczoła wypada dość często, ale też się cieszyłem jak głupi gdy mi wypadła pierwszy raz na 50 lvl :D Farmienie takiego Conference Calla po przejściu gry to mordęga, a jak już wypadnie to z innymi częściami niż by się chciało :)

 

5 sztuk złotych kluczy

Release Date: Sept, 3rd

Expire Date: Unknown

PC: KJWJB-HCJX3-ZCJRW-BJJTJ-6XWFC

PS3/Vita: CTWJT-W6XTH-XSXCT-SBWT3-RW636

XBOX: WBKBJ-9FRF6-JKKC6-56TTJ-FWFCH

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest dobra na bossow i na nizszych poziomach, ale wyzej i przy wiekszym zageszczeniu wrogow uzywa sie innych tarcz. Poza tym ciezko dorwac ta jedna z dobrymi czesciami. Czasem moze wypasc Pszczola z 8sekundowym recharge delayem, a wtedy ciezko sie nia gra jak cholera.

No właśnie moja ma ponad 7 sek, ale i tak gra się dużo łatwiej.

 

Wpadl mi też właśnie 50 lvl i nie mam już za bardzo co robić. Jak najtaniej zdobyć wszystkie dodatki? Na allegro znalazłem aukcje z add-on packiem , ale chuiki nawet nie napisali jakie dwa dodatki tam się mieszczą.

 

Edit: http://m.allegro.pl/borderlands-2-dlc-add-on-pack-dodatek-xbox-wys24h-i4556634127.html

O ta aukcja. Nie wiecie co to może być?

Edytowane przez Habit75
Odnośnik do komentarza

Terramorphousa już pokonałeś? Jak tak to leć na UVHM.

 

To są dwa pierwsze dodatki fabularne, Captain Scarlett and Her Pirate's Booty, a drugi to Mr. Torgue's Campaign of Carnage. Najtaniej jest wyrwać drugą płytę z wersji GOTY, zainstalować dodatki i sprzedać krążek.

Normalnie zaproponowałbym kooperacje, ale grasz chyba na X360, może Yap dołączy do Ciebie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno Unkempt Harold, najlepiej z prefiksem Double Penetrating :D http://borderlands.wikia.com/wiki/Unkempt_Harold

Zamiast CC łatwiej zdobyć Butchera http://borderlands.wikia.com/wiki/Butcher_(Borderlands_2) , często mi wypadał z L. Loot Midgets.

I warto zrobić questa rakkaholics anonymous, zwrócić do Moxxi i dostać Rubi do leczenia :)

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Jest masa świetnych legend wartych farmienia w podstawce. Dla Gunzerkera obowiązkowy jest duet Unkempt Harold i Rubbi. Przy odpowiednim buildzie świetnie sprawdza się Infinity z Lady Fist.

CC jest ciężko dostać po przejściu gry, ale warto się pomęczyć. Ja często z nim latałem.

 

1. Warto pofarmić niektóre legendy. Od siebie polecam

 

Karabiny: Veruc i Hammer Buster

Granaty: Quasar, Fastball, Pandemic i Fire Bee (wypada losowo)

Pistolety: Hornet, Maggie i Unkempt Harold

Wyrzutnie: Norfleet

Tarcze: The Transformer, The Sham (będzie problem :D), Neogenator, Flame of the Firehawk (dostępny z misji), Hide of Terramorphous

Shotguny: Conference Call, The Butcher (perłowy shotgun, dostępny u Legendary Loot Midgets)

SMG: Bitch i HellFire

Relic: Bone of the Ancients i Skin of the Ancients (oba u legendarnych karłów), Sheriff's Badge

 

Do granatów dochodzi jeszcze Storm Front, którego polecał Yap. Początkowo mi nie podszedł, ale teraz jest to mój ulubiony granat.

 

BTW.

Wiecie, że w którejś z ostatnich łatek zmienili działanie Prazma Canon? Teraz stzelając w niebo, pociski spadają przez jakieś 3 sekundy i koniec :confused:

Odnośnik do komentarza

Ostatnio odpaliłem przez przypadek dodatek z gdzie Tina jest mistrzem gry( ogólnie sama wstawka mnie roz(pipi)ała :) ), ale zrobiłem to przy lvlu 53, a chciałem zrobić dodatki jak dobiję do 73. Quest w tej lokacji jest też teraz na 53 jak poczekam aż dojdę do 73 to kolejny w tej lokacji(jeśli jest) to też mi się wyrówna czy czy już wszystkie będą na 53? I gdzie najlepiej farmić itemy ? :)

Odnośnik do komentarza

Tak, następna misja będzie na lvl na którym aktualnie będziesz (nie ma 73, maksymalny lvl to 72 + ewentualnie 8 poziomów OP).

 

Praktycznie każdy przedmiot ma zwiększony drop rate z konkretnego przeciwnika, w zależności czego szukasz, musisz powtarzać bieganie w miejsce gdzie on występuje. Jeżeli chcesz ogólnie farmić jakieś legendarne/perłowe bronie to trzeba polować na Legendary Loot Midgets z aktywną misją Doctor's Orders, albo szukanie Tubby Enemies.

Odnośnik do komentarza

One wlasnie wyskakuja randomowo, procz aktywnej misji Doctor's Orders jak juz napisal Square.

Dodatek z level cap'em do 72 zawiera mape Digistruct Peak. Po kazdym z pierwszych osmiu przejsc mozesz zaczac grac na nowym poziomie trudnosci. Tak, Borderlanda 2 z tym dodatkiem ma 11 poziomow trudnosci, a przejscie DP od mniej wiecej Overpower 4 to jazda bez trzymanki. Bring friends.

Odnośnik do komentarza

Musisz mieć quest po prostu aktywny, nie kończ go. Biegniesz do skrzynek, otwierasz, zabijasz midgety i zbierasz loot:) Nie podnoś tylko żadnych quest itemów! Save&quit i na nowo. Warto skorzystać z Natural selection annex, krótsza droga będzie;)

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Podczas Doctor's Orders najlepiej jest też polować na Jenkinsa. Na YT znajdziesz masę filmików z farmieniem Midgetów, ale tak jak wspomniał messer, wystarczy pobrać questa od Tannis (odblokowuje się podczas fabularnej misji Wildlife...), nie zbierać nagrań, a po zabiciu karłów quit i na nowo. Te cztery skrzynie to najczesciej farmiona miejscówka w całym BL2 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...