Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś najlepszą pukawką w połączeniu z The Bee, był Conference Call. Po pewnym czasie ograniczyli tego shotguna zmieniając działanie Pszczoły, tak, że dodaje pełny damage do jednego strzału (x3), a nie do każdego pocisku (x15 bądź x21). Aktualnie moc SandHawka jest w tym, że Amp Damage jest dodany do każdego pocisku (x9).

 

Jak to kiedyś działało, idealnie widać na poniższym filmiku (od 2 minuty).

 

Odnośnik do komentarza

Hahahaha to było dobre. Widziałem filmik jak Teramorfusa składał, ale to było przegięcie :D Ogólnie ten chłop ma dużo ciekawych filmików praktycznie o każdej legendarnej broni. Ja dziś chwilę na OP2 pograłem i nie jest źle. Jakoś daję radę, zobaczymy co z bossami będzie, ale to dopiero w niedzielę może poniedziałek. Od jutra zaczynam studia :( i już tak czasu nie będzie. 

Odnośnik do komentarza

Siema.

Zbieram się do zrobienia platynki i zostały mi jeszcze 3 trofea (jedno z commando i jego 100 killami z wiezyczki(proste); drugie z trybem gunzerkering trwajacym przez 90 sekund - jestem w trakcie robienia, oraz najwazniejsze - ubicie Terramorphusa). Kilka miesiecy temu padl mi hdd i stracilem wszystkie postacie jakie mialem (wykoksowany Zer0 z naprawde dobrym eq - jego mi najbardziej szkoda). I teraz pytanko: da się samemu ubić gada? Jak tak to jaka postacia najlepiej to zrobić? Chyba że znajdzie się ekipa która pomoże, to mógłbym zrobić Mai'e pod multi.

 

p.s. dzisiaj zamówiona wersja GOTY więc zapowiada się długi weekend ;)

Edytowane przez Mihau_ALU
Odnośnik do komentarza

Siema.

Zbieram się do zrobienia platynki i zostały mi jeszcze 3 trofea (jedno z commando i jego 100 killami z wiezyczki(proste); drugie z trybem gunzerkering trwajacym przez 90 sekund - jestem w trakcie robienia, oraz najwazniejsze - ubicie Terramorphusa). Kilka miesiecy temu padl mi hdd i stracilem wszystkie postacie jakie mialem (wykoksowany Zer0 z naprawde dobrym eq - jego mi najbardziej szkoda). I teraz pytanko: da się samemu ubić gada? Jak tak to jaka postacia najlepiej to zrobić? Chyba że znajdzie się ekipa która pomoże, to mógłbym zrobić Mai'e pod multi.

 

p.s. dzisiaj zamówiona wersja GOTY więc zapowiada się długi weekend ;)

Chętnie ci pomogę, napisz do mnie na pw i zrobimy co trzeba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Panowie wieczorem koło 19-20 jakiś raid ? Wczoraj Tinę zrobiłem z bickamil i ogólnie miazga. Lepsza trzoda niż w głównym dodatku. Można zrobić coś w tym DLC, hyperiusa, Terramorusa, Warriora, trochę Torgue tokenów powbijać i będę reset robił, by kilka itemów questowych zdobyć na OP2, bo na OP3 raczej za wcześnie dla mnie. 

Odnośnik do komentarza

Taki niuans, pewnie doszukuję się na siłę, w sumie taki lekki plot twist, albo jakby to powiedział Torgue PLOT TWIST!

 

Na koniec fabuły z podstawki Claptrap nie może z nami iść z powodu schodów, jednak w DLC Tiny zaraz jak na niego trafiamy normalnie wjeżdża po schodach, gdzie dalej cały czas siedzi (fakt, niskich, ale to zawsze schody). 

 

Chyba za dużo czasu spędzam na Pandorze :)

Edytowane przez first99
Odnośnik do komentarza

Może był podjazd :) Ogólnie to ten motyw ze schodami mnie powalił na cycki. Claptrop razem z Tiną najlepsze postacie w grze. Chociaż Brick w DLC Tiny też daję radę :) W Hamerlocku choć to bardzo słabe DLC jest fajny myk na samym końcu jak ma się z Doktorem walczyć, ale nie będę spoilerów wrzucał. Większość wie o co chodzi. W sumie można tak wymieniać i wymieniać :)

Odnośnik do komentarza

Torgue byłby genialny, gdyby nie przegieli z tym jego Meoweoooeeowwoo w niektórych momentach :confused: A tak to superowa postać.

 

Złote klucze w ilości 5:

 

Release Date: Sept, 22

Expire Date: Limited

PC: W3W3B-ZFBFB-HC3XK-JTJBB-CBXS9

PS3: W3533-WHXBS-X9FWJ-HBC3B-3HZCX

XBOX: 5BKTB-ZZRFX-35C5R-C6TTT-395RC

Odnośnik do komentarza

Taki niuans, pewnie doszukuję się na siłę, w sumie taki lekki plot twist, albo jakby to powiedział Torgue PLOT TWIST!

 

Na koniec fabuły z podstawki Claptrap nie może z nami iść z powodu schodów, jednak w DLC Tiny zaraz jak na niego trafiamy normalnie wjeżdża po schodach, gdzie dalej cały czas siedzi (fakt, niskich, ale to zawsze schody).

 

Chyba za dużo czasu spędzam na Pandorze :)

W pierwszej czesci Clap wjezdza po schodach, w dwojce na hubowym ekranie przyjrzyj sie co wyprawia robot i jak dostaje sie na mostek. Wspomniany przez Ciebie moment jest jednak w fantazji Tiny wiec tu nie doszukiwalbym sie mykow fabularnych. Anthony Burch pomieszal troche w scenariuszu, ale tylko dlatego, ze niewiele wie/wiedzial o historii z jedynki. Po prostu niewiele go obchodzila bo jest szczatkowa. Zmiany plci Bloodwinga mu jednak nie wybacze.
Odnośnik do komentarza

Oficjalne wytłumaczenie na temat zmiany płci ptaszka jest takie, że ten gatunek w połowie swojego żywota zmienia płeć. Mi tam w sumie bardziej bardziej pasuje ona niż on :)

 

No fabuła w jedynce jest tylko, żeby być, nie ma się nią co sugerować. BL2 i TPS to całkiem inna bajka.

 

Gramy coś dzisiaj?

Odnośnik do komentarza

GOTY posiada wszystko oprócz Head Hunter Packów, da rade wbić 72 lvl i dodatkowo osiem poziomów OP.

 

Gdybyś grał na Chlebaku to bym pomógł :P

 

3 klucze

 

Release Date: Sept, 24

Expire Date: Sept, 29

PC: KT5B3-CXJCX-Z5TX5-3JJJB-XR6J3

PS3/Vita: WTWBJ-XHH9B-6JKS5-93CBJ-KCFJZ

XBOX: KJ5JT-S6Z5R-J9XRZ-K6TBT-CH5ZT

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Ile czasu zajęło wam zrobienie wyzwania z zabiciem Jimmiego J3nkinsa? Mam to zadanie Doctor's Order, wziąłem pierwszy Echo i przy drugim nie zawsze robot wyskoczy, a jak już to nie Jimmy. Pomęczyłem się też z zabiciem 750 przeciwników z bliska z shotguna i znalazłem dobrą miejscówkę, a mianowicie na samym początku fabuły walczymy z Boom i jego bratem Bewm. Niszczymy Big Bertha, zabijamy Bewm i zostawiamy przy życiu Boom. I w tej lokacji za Big Berthą stoi budynek, z którego wyskakują 2 bandyci atakujący melee. Respią się co 10 sekund od zabicia. 2h strzelania i zadanie wpadło. Został tylko ten Jimmy.

 

I dzisiaj na jednym z zakurzonych pendrive'ow znalazłem stary save (zanim dysk padł) z Assasinem na 47 lvl, więc jakby się udało to pomoglibyście z zabiciem Terramorphusa w przyszły weekend? Muszę tylko wydropić jakiś lepszy sprzęt, bo obecny za bardzo się nie nadaje. Co polecacie?

 

Pytanie, bo nie sprawdzałem: Czy challenge pozostają takie same dla obu playthrought? Czy dla obu są inne? Mowa oczywiście o jednej postaci.

Odnośnik do komentarza

Mi tam JJ dość często wypadał jak farmiłem karły, tak więc próbuj a wpadnie, dodatkowo zdobędziesz dobry sprzęt jak wspomniał Habit.

 

Mogę pomóc z Terra, mam Axtona na 58 lvl. Dla mojej Syrenki to tylko jakiś OP bo poniżej 72 lvl to walka trwa bardzo krótko :)

 

Wyzwania są te same, co więcej jak włączysz inną postać to zachowujesz bonusy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...