Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

skasowałem psychola i działa (8 level, bez lipy). boje sie grać nim teraz, ale fajny jest, zwariowane skille ma

 

mam pecha salvadorem, 28 level i same huyowe class mody, ze dwa niebieskie póki, żadnego purpla, zielone same lipy, a ja chce niebieski z cooldownem !!!

ganzerk to easy mode w porównaniu do takiego deception zero. no i nawet nie chce sie eksperymentować, bo drzewko rampage jest zbyt dobre, duration + cooldown = epic win. w sumie to jedna giwera z regenem (cos od moxxi, może heartbreaker), druga ze slagiem, pełny rampage i regeny z brawn no i cześć :reggie: 

albo dwa haroldy, rampage i gun lust (40% dmg w gunzerku, ja yebie)  

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam zakupilem miesiac temu borderlands 2 ver chyba goty na 2 plytach zainst dodatki wczoraj przeszadlem ale tych dodatkowych misji nie bylo, ??

Witam przeszedlem borderlands 2 chyba goty bo 2 plyty byly ( zinstal je ) , po przejsciu przeszedlem na poziom wyz i zaczolem od poczotk nie bylo tych dodatkowych misji

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Kupiłem Borderlands 2: Game of the Year Edition! Tak w końcu pisze na pudełku. Zdziwił mnie napis na środku "add-ons", więc spytałem sprzedawcy, czy to na pewno nie płyta z samymi dodatkami, a ten "Nie, nie, pisze GOTY więc jest pełna gra ORAZ dodatki, stąd ten napis". No okej, uwierzyłem mu i poszedłem do domu. A tu się okazuje, że to same dodatki bez głownej gry ;[

 

Ciekawe czy jutro mi zwróci kasę? Wpadłem też na chytry plan, i zainstalowałem te wszystkie dodatki na zaś. Jeśli odda mi kasę po moim żaleniu, że okłamał i nie mogę odpalić bez podstawki, to kupię gdzieś za groszy podstawkę 

 

 

Ciekawe czy odda. Jeśli tak, ktoś będzie chciał popykać coopa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...