Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Square ten stół ofiarny w B2 w DLC możesz coś więcej powiedzieć.

W dodatku Tiny w lokacji Dragon Keep jest stół ofiarny, po wejściu po schodach, jeszcze przed teleportem (północna część mapy). Jak wyrzucimy z plecaka jakiś przedmiot to jest możliwość zgarnięcia lootu (najniższy to niebieski), ale jest też opcja, ze wyskoczy jakiś badass do ubicia.

Tutaj dokładna rozpiska co może wylecieć http://borderlands.wikia.com/wiki/Dragon_Keep

 

I przykładowy filmik.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słuchaj aktualnie po przemyśleniu wszystkich aspektów , czy brać nową generacje doszedłem do wniosku ,że dopóki nie dokończę tej generacji co minęła nie idę dalej(Niestety mam tylko wersję podstawową Borderlands 2). Jak tak popatrzyłem na listę tytułów ,które muszę zaliczyć to jest tego tyle ,że do końca moich długich wakacji ( czyli do września przyszłego roku) mam w co grać i nie śpieszy mi się ze zmianą na nową. Playstation 3 co prawda posiadam konsolę praktycznie od jej wyjścia ,ale wcześniej grałem sporadycznie .bo miałem trochę więcej obowiązków , dopiero teraz kiedy mam mnóstwo czasu wolnego mogę odkrywać to co zostało dane przez te wszystkie lata kiedy mnie nie było . Co do samej gry Borderlands , nie wiem czy dobrze zrobiłem zaczynając przygodę od drugiej części , mam nadzieję ,że jedynka to nieco inny świat (chodzi mi tutaj głównie o bohaterów ) , bo zazwyczaj jak zaczynam grać w następnik danej gry , lubię mieć solidny zaczyn w postaci wcześniejszych odsłon. Trochę szkoda ,że nie ma polskich napisów , angielski znam całkiem nieźle tzn. rozumiem 3/4 tego co mówią bohaterowie , ale czasem brakuję mi jakichś słówek ,a bywa i tak ,że nie zdążę przeczytać (bo angielskie napisy są) . Także tutaj jest ten minus , niby to moja nie wiedza , ale niektóre wyrażenia  serio są bardzo trudne a niektóre wyrazy nawet nie wiem jak tłumaczyć , fajnie jakby to ktoś "ponazywał" , szkoda ,że  polska wiki nie jest tak obszerna jak angielska , tam można praktycznie wszytko znaleźć i wszystkiego się dowiedzieć , a w ojczystym języku o wiele lepiej by to wyglądało.  

Odnośnik do komentarza

To, że zacząłeś przygodę od dwójki nic nie znaczy. Fabuła w jedynce jest szczątkowa, w zasadzie jej nie ma to nic nie tracisz z poznawania historii. Ja też późno ograłem Bordersy, bo w sierpniu 2013 skończyłem jedynkę i zacząłem dwójkę. Ta gra jest ogromna i daję masę frajdy.

Odnośnik do komentarza

Dostałem ostatnio maila z takim oto kodem 

Thanks so much for playing Borderlands 2! In honor of the upcoming release of Borderlands: The Pre-Sequel, we’d like you to have these Golden Keys to unlock some new loot in Borderlands 2. 

Borderlands 2 SHiFT Codes:
 
Xbox 360: K35TJ-6395F-TXFBX-56TJB-ZZ33S
PlayStation 3: K35TJ-6399B-XZBCT-93WJB-ZZ35K 
PC/Mac: CJKT3-WRK9S-6TJ33-JJJJJ-5XJZZ

Odnośnik do komentarza

Zależy od poziomu przeciwników, jak wcześniej wykonywałeś poboczne zadania to nabiłeś expa na tyle by mieć wyższy level niż potrzebny do misji. Gdzieś tak od Thousand Cuts poziom staje się w miarę wyrównany (czyt. jest trudniej niż we wcześniejszych etapach), a dalej jest nawet ciężko bez robienia pobocznych misji.

 

Mam Mayę na 22 lvl, chcę skończyć fabułę kolejny raz przed TPS i jak robiłem jakieś side questy to było bardzo łatwo :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie to dziwne ,bo my wszystko co się da wykonujemy i teraz nie dajemy rady dokładniej jesteśmy na etapie gdzie jest ten kolo co trzeba walczyć na tej arenie. I nie dajemy rady , jeżeli chodzi o nasze umiejętności sterowania i celność to raczej na dość dobrym poziomie jesteśmy, więc nie wiem może za słabe bronie mamy , ale z kasą też u nas cienko , więc nie wiem w sumie co teraz zrobić.

Edytowane przez andy2107
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Daję tutaj, bo nie ma osobnego tematu.

 

W sumie można by stworzyć, ale lepiej chyba zbiorowy dla gier od telltale bo dużo gadania na temat ich gier nie będzie raczej, ale wczoraj szukałem tematu o wolf among us i nie było :frog:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

no więc ciorałem sporo, axton lvl 53, zero 45, sal 26 i kriega teraz zacząłem. edycja GOTY na PS3. gra miała swoje babolki podobnie jak jedynka, głównie to niedoczytywanie tekstur po załadowaniu lokacji, no ale chodziła w miare. jakiś czas temu coraz częściej miałem zwiechy na loading screenie (hard reset), dziwne, krótkie zwiechy w trakcie gry i ekran loading był coraz dłuższy. bijąc flynta kriegiem gra mi sie nagle wyłączyła, czarny ekran, konsola nie reaguje. reset, odpalam znowu, menu z postacią w tle, ale bez muzyki i tekstura na ryju kriega niedoczytana, ale continue......i freeze. hard reset i znowu to samo. new game też, a jak załaduje inną postać to mi sie ona nie pojawia na ekranie i freeze co bym nie zrobił. płyta lustro, inne gry ok.

gdzieś w necie czytam o różnych przypadłościach tej gry, miedzy innymi to, że w miare używania sortowania misji w menu w TVHM save data sie rozrasta az w końcu kraszuje gre. podobno to spaczowali, nie wiem. wygląda to na jakiś konflikt z save data, dziwne.

 

jak jedynym wyjściem będzie usuniecie sejva to olewam gre, strzelam focha i nie tykam pre sequel, bo tak sie nie robi. świetna seria, tylko strasznie niedorobiona, masa bugów, glitchy i exploitów, fuj     

Odnośnik do komentarza

Nie chce tutaj wchodzić w consolowe wojny, ale u mnie na xboxie przez 80h nie było ani jednego problemu więc może po prostu twoje ps3 już nie wyrabia albo gra się buguje na tym sprzęcie.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

hmmm, oprócz tych paru giga z DLC mam w data jeszcze jakiś plik, co zajmuje tyle co sejw - 260 kilo. to jest jakaś mini instalka ? bo sejw profilowy i postacie mam w zakładce z sejwami. może to usune, albo sejw z kriegiem wywale, bo od niego sie zaczęło

 

 

tak wogóle to żartowałem z tym pre sequel, must have, fajna seria, BUTTT STALIOOOOOOOON !!111!!! EXPLOSIONS ?!!!!  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...