Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas on line. Chwilami jest to istny pokaz slajdów. Mam łącze 60mbits/s od UPC, więc nie jest źle

Tez czasami mialem pokaz slajdow jak gralem ze Squarem, o czym tez mu mowilem, ale grajac solo bylo duzo lepiej.

 

Coz, kwestia kodu sieciowego, ktory jednak jest o niebo lepszy niz w jedynce. Tam nie mozna bylo nawet swobodnie porozmawiac przez HS, uzywalo sie Skype :D

Odnośnik do komentarza

Hm.. chciałem zrobić jednego, góra dwa questy i obejrzeć serial, a tu nagle dołączyło się 3 graczy i w jednej lokacji przesiedziałem chyba z 3 godziny(oczywiście nawet nie zauważyłem jak się ściemniło na dworze). Mieliśmy po 58 lvl, a pokonanie Ultimate Badass Varkida na 60 trwało chyba z 20 minut, a kilku takich spotkaliśmy. Po prostu masakra. I ogólnie najlepsze w tej grze teksty są jak się odrodzisz. Płakałem ze śmiechu :)

Odnośnik do komentarza

We're happy to say "CATCHING"!!

Laska ma ich pelno, to prawda.

 

Sprobuj z kompanami zrespic Vermivorous'a the Invincible. Jesli nie miales okazji to na pewno Ci sie spodoba. Tundra Express lub Caustic Caverns to najlepsze do tego lokacje. Gra z trzema innymi grczami jest kluczowa. Nie dla samego pojedynku, ale dla zwiekszenia prawdopodobienstwa, ze ujrzycie mityczny kokon ;) .

Odnośnik do komentarza

Moje ulubione teksty przy odradzaniu :)

- Hyperion would like to remind you that there is only one thing worse than respawning, and that is not respawning.

- Between you and us, that thing that killed you was a total dick. Please disregard this message if you committed suicide.

- Hyperion recommends swearing vengeance on the thing that killed you, unless it was an inanimate object such as a cliff.

- Hyperion suggests that you do not think about the fact that this is only a digital reconstruction of your original body, which died the first time you respawned. Do NOT think about this!

- Hyperion hopes your death was a learning experience, but wouldn't mind if you made the same mistake just a few more times just to be sure.

Btw.

Kwestie Jacka przy respawnie, które nie trafiły do finalnej gry.

 

Odnośnik do komentarza

Drugi tekst jest po prostu prze kocur :D Humor tej gry jest nie do opisania. Byłem dziś w tej lokacji od Doctor Order. Przez przypadek podniosłem jeden Echo, ale nie przeszkodziło to. Z 3 midgety były i ze 3 te małe robocinki(ale nie Jenkins) w całej lokacji. Wieczorem wracam jeszcze raz. Wypadły same relikty skin i bone of coś tam oraz jedno smgie, które Messer mi dał, ale na wyższym lvlu, więc całkiem spoko.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Bone of the Ancient to najlepsze co może wypaść jeżeli używasz żywiołowych broni. Podbicie dmg, a do tego cooldown na poziomie 47% to świetne bonusy.

Który masz aktualnie level?

 

E:

Klucze 5 sztuk

Release Date: Sept, 10

Expire Date: Unknown

PC: WJ53J-TFT6J-9WJ6W-BBT3J-BCRCR

PS3/Vita: WJWB3-XFRB9-RSX5B-SBK33-W96BB

XBOX: W3C3B-39XXR-TCC56-KRBB3-ZF55K

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

61, więc aż takich bonusów nie ma. Ogólnie staram się mieć bronie od żywiołów, więc pewnie skorzystam :) Na razie ubrałem Skin , bo dużo ginę  Właśnie wypadł mi od robotów Gunstock Maggie i w końcu czuje moc :) oraz tarcza Whisky tango foxtrot, też robi masakrę , ale często sam od niej ginąłem. Na razie chodzę dalej z Deadly Bloom. A jedyna broń jaką mam od żywiołów to shotgun od Moxxie z zadania 
Co sądzicie o tym bulidzie ?
http://bl2skills.com/siren.html#55550145005005000000550551050

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Mam dylemat z rozdzieleniem dwóch legendarnych shieldów (Bee i Flame of the Firehawk) między dwie postacie, więc może ktoś mi pomoże:

 

Komandos z maksymalnie rozwiniętymi gunpowder i guerilla, korzystam z broni bez właściwości żywiołów.

 

Syrena z maksymalnie rozbudowanymi harmony i cataclysm (w tym 2 punkty przyznane zdolności związanej z wywołaniem wybuchu ognistego, kiedy wyczerpie się tarcza.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem błąd Ruin to podstawa. Zapomniałem tak punktu dodać. Chociaż ostatnio grałem z takim buildem http://bl2skills.com/siren.html#555101053054050000005550500501 W Sub mam 3 punkty dodane i w sumie to wystarczy. Przy 60% praktycznie non stop dalej przechodzi. Dodałem trochę też w Sweet release, bo bardzo często ginę. Zastanawiam się co z resztą czy Kinetic Reflect czy może Inertia, bo w cataclyzm reszta raczej za dużo nie robi(mały dmg). Robię teraz dodatek z Harmlockiem u piratów zostały mi dwa ostatnie questy(nie daję rady ich u(pipi)ać), a reszta jeszcze nietknięta. Ile jeszcze grania, a tak mało czasu w dobie :)

Odnośnik do komentarza

Punkty u Syreny rozdziela się w zależności od tego co się robi. Jak lata się na Raid Bossy to można sobie darować kilka skilli np. wszystkie związane z Phaselockiem (Suspension, Sub-Sequence, Wreck i kilka innych). Ja do ogólnego latania samemu używam tego (plus COM Legendary Siren). Sprawdza się zarówno w walce jak i farmieniu (COM Breakneck Banshee).

 

@first

Bee używa się na bossów, inne zastosowanie jest nudne. z FotF gra się po prostu lepiej (tylko nie dawaj żadnego punktu w skill Ward).

 

To co, może ustawka na dzisiaj? :D

Odnośnik do komentarza

Czy z DLC z Hammerlockiem wypadają jakieś ciekawe itemy, bo ogólnie jest strasznie nudny i nie wiem czy warto robić wszystkie questy ? I krótki. Właśnie mam do zrobienia quest gdzie mam zabić tego doktorka i jego poczwarę i nie jestem w stanie mu nawet troszeczkę życia zabrać :) Czekam na wasza pomoc. 

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Musisz bic te bezpieczniki na jego karku. Poradzisz sobie kiedy nauczysz sie unikac jego skokow. Jackenstein moze rowniez rzucic Yellow Jacket. Nie wierz w to co pisza w internetach. Przy odpowiednim build'zie wlasnie syrena potrafi zamienic to smg w bestie.

 

Masz Pimpernel za misje Don't copy that floppy? Swietna bron z Chain Reaction. Syrena i Zer0 potrafia wycisnac z niej najwiecej, a na Jackenstein'a nadaje sie ze hey. Nie strzelaj w niego bezposrednio bo odbija pociski, jak juz pewnie zauwazyles.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem ten myk z bezpiecznikami tylko trafić za cholerę nie mogę i jestem na kilka strzałów :) Musiałem ją sprzedać, bo tego questa już zrobiłem:( z bron posiadam sandhawk, maggie, badaboom czy jakoś tak. Resztę broni mam na bardzo niskim lvlu albo są po prostu słabe. Będę dziś między 18-19 to może mi ktoś pomóc z nim, bo jak gram po necie to (pipi)e mi wszystkie itemy kradną. Dziś miałem też problem z takim wielkim czymś też w tym DLC podczas głównego questu. Miał działko hyperiona na plecach i jedną serią mnie kład. Odpaliłem multi i przyszedł Salvator i dosłownie jedną serią go położył. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...