Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Yebany ściemniacz. A się pytałem bo to było zbyt podejrzane z takim dużym napisem, ale on nie nie, jest wszystko. Idę jutro tam sztormem :P I to jeszcze 4 dychy. Ściągnałem wszystko co było na dysk i oddaję. Jak nie odda kasy, to mu spalę tę budę :lapka:

Odnośnik do komentarza

W tej edycji GOTY były dwie płyty, jedna właśnie z dodatkami plus podstawka. Ten add-on content pack zawiera tylko dwa duże dlc.  

 

cztery duże dodatki, jeden mały i dodatkowe 11 poziomów rozwoju (w tym nowe itemy)

 

figaro niestety kupiłeś same dodatki. pełny komplet to jest płyta z podstawką plus płyta z dodatkami (to co ty masz), obie spięte tekturą. obie okładki wyglądają tak samo, ale dodatki różni właśnie ten chamski napis add-on content

Jak odzyskasz kasę to jeszcze nieźle na tym wyjdziesz, z 4 dużymi dodatkami za darmo. :) A za 40 zł Bordery 2 idzie dostać chyba nawet w folii.  

 

często są na promocjach nawet po 28 zeta. to samo w ps storze

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Wystarczy inwestować w dobre skille u postaci i młócisz wszystko, dodatkowo jak znajdziesz jeszcze jakieś fajne guny to już w ogóle. Ciężej może być przy 2gim przejściu na TVHM i potem wyżej na UVHM. Jaką postacią zamierzasz grać ?

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

No singlowo pamietam jak nie mogłem któregoś questa zrobić bo mnie mielili w kryjówce złodziei wieć zmuszali mnie do gridowania side questów co mi się nie podobało więc faktycznie co-op jest wskazany bo podbija fun z gry razy 10 (zależnie czy masz jednego czy trzech ziomków) bo jednak samemu to jest nuda straszna bieganie po korytarzach i bicie mobków. Mam do dokończenia ostatnie dlc, ale trochę wymiękam :< 


Nie wiem jakie są... coś soldierowego ;p

 

weź salvadora najlepiej się gra z dual wieldingiem

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Mi niestety gierka nie podeszla, mimo ze FPSy to moj ulubiony gatunek. Lezy nadal na dysku. Jednak jak zmuszalem sie do grania to wciagalo i gralem 2h, a po wylaczeniu juz ciezko bylo mi do tego wrocic. Bratu za to podeszlo bardzo. Nie wiem dlaczego nie skonczylem. Jakos radochy ze strzelania nie mialem i slaby feeling byl. Kiedys na ps2 XIII skonczylem pare razy i super mi sie gralo mimo tej grafy cell shadingowej.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dobra, mam już 11 level i cały czas gram z jednym amerykańcem (który ma głos jak Raiden z MGR btw oO). 

 

Gra wydaje się być bardzo fajna. Zaskakująco klimatem trochę... inna od jedynki? Jedynka miała mocniejszy klimat pustkowia. Ten w dwójce jest bardziej zróżnicowany, ale to za swoją cenę. 

 

Gunplay przyjemny, loot przyjemny, ino przeciwnicy to niezłe gąbki na naboje :P

 

Gra jest chyba długa więc dużo funu przede mną, a tu jeszcze DLCki, heh.

Odnośnik do komentarza

Figaro, koniecznie graj w co-opie, samemu nie mogłem pojąć czym się ludzie jarają, a z ziomkiem jak do tego usiadłem, to prawie semestr zawaliłem.

 

Współczuję tylko grania na PS3, gierka oczywiście 30fps nie trzyma :P. W 60fps i z efektami cząsteczkowymi rozpierducha jest kolorowa i prześliczna.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gunplay przyjemny, loot przyjemny, ino przeciwnicy to niezłe gąbki na naboje  :P

 

salvador  :lapka:

 

było axtona brać (coś soldierowego), ma fajną wieżyczkę do zabawy i nie jest aż takim kosicielem. sal tylko idzie i strzela (dosłownie), a pod koniec gry jest nie do zatrzymania i ciągle strzela nawet jak nie strzela. melee/szotgan zero - tam jest zabawa. albo zero ze snajpą. borderki dają dziki fun ze snajperką

 

jak będę brał handsome collection dla trójki, to odświeżę dwójeczkę :banderas: jest boska. super lootowanko, masa odniesień do popkultury i megatona beki.

 

w dlc tiny jest misja bedąca pastiszem i parodią z dark souls <milion banderasów> podstawka ma też ester egg soulsowy. cała cysterna ester eggów. awwwww whats in the boooooox 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No więc mam problem. Bardzo dziwny. Nagle, tak z pupy, dostałem w ryja glitchem - próbuję zrobić fast travel, to czeka mnie długi loading, po czym pojawia się sam HUD i bodajże moja postać w czerni. Niby mogę strzelać, ale obraz loadingowy dalej istnieje. WTF. Co zrobić, panowie? Podobno ma to jakiś związek z klasą/modem?

Odnośnik do komentarza

To znaczy, tu chodzi o jedną lokację. W The Dust jest przejście do Eridium Laboratorium (nie pamiętam już nazwy, pewnie przekręcam) i to właśnie tam się zacinam. Loaduje się długo, a potem nagle zostaje tylko obrazek lokacji, który jest podczas wczytywania oraz mój HUD. Mogę też ruszać kamerą itd. 

 

Zaczynam mieć podejrzenie, że to ma związek z moją klasą salvadora. Ja pie.rdolę. 25 godzin gry. 

 

Czy kolega, z którym gram w coopie, może przejść tę misję, a potem do niego dołączę i będziemy grali dalej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...