Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

maciucha pamiętaj o zmianach kolejności ćwiczeń (ale partie największych i tak na 1#), bo inaczej znacznie zredukują się postępy. Dobrze też żonglować jakimis konkretnymi praktykami. Wrzucałem wcześniej do off-a. Jeśli masz androida to ściągnij ten program , a w wersji apple stąd  , za darmo(jest też płatna 1$ dopakowana wersja). Wtedy możesz szybko znaleźć odpowiednie ćw na właściwy mięsień .

Odnośnik do komentarza

To tymbardziej powinno cie byc stać na trzymanie diety tak jak mnie :)

 

Mam rade, jesli odpuszczasz trening to wiesz co? Zajmij sie bierkami :)


Cykl 6 tyg ?
Dla mnie min 8. Chociaz i tak przeciagam do 12.

 

Nie wiem moze to przez ta pogode taka ch.ujnia z chęciami

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

kanabis, według mnie dobry pomysł, skoro 8 tygodni dla Ciebie jest za dużo, to rób 6. Zazwyczaj też takie zalecenia są przy ułożonych cyklach treningowych. 

 

krupek1, jak chcesz, ale alkohol po treningu szkodzi na efekty. Jak już masz ochotę, to w dzień nietreningowy wypij. Na pewno będzie lepiej.

Edytowane przez fazzeer
Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o owce to o ile pamietam mówi że zaczal cwiczyc w pazdzierniku 2011r. a tu foto z roku 2010, gdzie wygląda już całkiem przyzwoicie (nie ja to wyszukałem, pod ktoryms z ich filmików jakiś typ wkleił ;) )

http://i.imgur.com/Z42vRQC.jpg

 

tylko na jaką cholere próbują ludziom wmówic że taką forme jaką typ ma teraz idzie zrobic w 1,5 roku? xD

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o owce to o ile pamietam mówi że zaczal cwiczyc w pazdzierniku 2011r. a tu foto z roku 2010, gdzie wygląda już całkiem przyzwoicie (nie ja to wyszukałem, pod ktoryms z ich filmików jakiś typ wkleił ;) )

http://i.imgur.com/Z42vRQC.jpg

 

tylko na jaką cholere próbują ludziom wmówic że taką forme jaką typ ma teraz idzie zrobic w 1,5 roku? xD

 

Jak juz pisalem, owca to moj kumpel i on naprawde tak wygladal BEZ silowni. Koles ma genetyke jedna na tysiac.

W pol roku wygladal lepiej ode mnie xD

Ksiazkowy mezomorfik.

To, ze ja czy ty maciucha startowalismy z poziomu oswiecima, nie znaczy, ze ktos inny nie moze startowac z o wiele wyzszego poziomu, no (pipi)a.

Oczywiscie to, ze on zrobil taka forme, nie znaczy czy ty zrobisz taka nawet na koksie :potter:

Niesprawiedliwe, ale co zrobic.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co on robil przez te 1,5roku, jak on ta forme i na czym ja robil ale wiem jedno..

To jego zlapano z filmikami z clenem balkana, to ich kumpel zamawial wiadro PH na allegro.

To ktos od nich szukal rad jak odblokowac sie po winie, to ktorys z nich prosil o przyspieszony kurs

how to strzal w dupe. Olewam ich, nie ogladam ioch filmikow. Sa mi neutralni ale srednio mi sie chce wierzyc

ze ta forme wypracowali na zielonej kreatynie z vitalmaxa i na leangains..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...