Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czytam syfa. Ja wrocilem Po 6 miesiacach przerwy. Nie jestem bigo. Zmienilem cel. Estetyczna sylwetka. Bez soku i supli. Ogarnieta dieta i systematycznosc treningow. To wszystko. Dziekuje, dobranoc.

 

Dopiero co pisales, ze chcesz byc jak najwiekszy o_O

Odnośnik do komentarza

Nie moim celem jest siac postrach na osiedlu. Jesli nie ide w kierunku pro, zawody itd. To po cholere mnie to?

NIE MOGLEM SPAC PRZEZ TA TWOJA ZMIANE ZDANIA NA TEMAT BOMBY I WYMYSLILEM !

Pol nocy zarwalem ale rozgryzlem Twoj niecny plan, mianowicie:

Mowisz nam, ze rezygnujesz z bomby, supli i teraz liczy sie ONLY TRENING I MICHA a tymczasem...

10kg supli i pol magazynu farmakologicznego jest w drodze do Ciebie, przez rok nie uraczysz nas fotka a po roku

na fotkach wyjdzie kawal takiego yebanego animala, ze nawet przy Tobie kanabis bedzie wygladal jak fitlook model !

Odnośnik do komentarza

A ubrania termoaktywne? Myslalem nad spodenkami krotkimi i koszulce z dlugim albo krotkim rekawem - do jazdy na rowerze stacjonarnym. Ktora firma najlepsza? Under armour/nike/adidas?

Zdecydowanie brubeck, dobre , polskie, ładne i w umiarkowanej cenie. Chciaż ja ma ich ciuchy głównie na rower zewnętrzny ;] raczej na chłodne klimaty, ale jestem z nich bardzo zadowolony. Na silke mam kompresa adidasa i nieco luźniejszy topik tez brubeck, tylko ze adik juz się zciuchrał.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Nie. I zarabiam więcej od ciebie. Boli? 

chyba jak targasz druty na 3 etaty w tej swojej hali wsrod skosnych

 

Ogolnie jestem nauczony nie wbijac ludziom na rodzine i majatek, ale jak widze, ze mi taki smieciuch

KZEULL7.jpg

jedzie mi na temat kasy (gdzie ja meisiecznie laduje w remont tyle co on przez kwartal na koncie zobaczy)

bo zarabia jakies 1800zl (chooy wie czy na reke) to mi sie naprawde smutno robi..

Nie chcialo sie nosic teczki ? spi3rdalay kopac doleczki.

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...