Skocz do zawartości

Counter-Strike: Global Offensive


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy to takie zaskoczenie , biorąc pod uwagę nośność marki (słusznie czy nie ciężko stwierdzić , nie grałem w CS ani razu heh) to i tak stosunkowo późno spróbują przenieść ten "fenomen" na konsole . Jedno jest pewne - będzie beka , kiedy poczytamy opinię "konserwatywnych" graczy w obu obozach hehehe. Edit; Kurde dopiero przypominam sobie że był już CS na pierwszego X-a więc pomyliłem się - to już nie pierwsza próba heh

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Counter Strike na konsole? Nie dziękuję, nie widzę tej gry na tych sprzętach. No chyba, że to taka wersja dostosowana pod konsolowe realia. Tak czy siak i tak dużego sukcesu im nie wróżę do popularności 1.6 nie mają nawet co startować.

 

A pomysł ze wspólnym graniem na serwerze graczy konsolowych i pecetowych nie ma szans na zrealizowanie. Choćby z tego względu, że imo konsolowcy dostawaliby lanie od graczy z combo klawa+mysz. No chyba, ze atakowaliby stadnie :confused:

Odnośnik do komentarza

Dobra, jak tam Wy kĄsolomaniacy sobie wmawiacie... Unreala'a i Quake'a nikt sobie na kĄsolach nie wyobrażał, a jednak jest. Tyle tylko, że kto uprawia Unreal'a albo Quake'a na padzie jako e-sport?

 

Próba wprowadzenia CS'a w świat kĄsol była już kopę lat temu w przypadku iksboksa, jak parę osób już zauważyło. Śmieszne, że została ona zapomniana do tego stopnia, że wielu zagorzałych kĄsolowców tutaj nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. A jak w tym całym Global Offensive zaimplementują auto-lockowanie to chyba zabiję się spadając z krzesła na twarz.

 

A pomysł ze wspólnym graniem na serwerze graczy konsolowych i pecetowych nie ma szans na zrealizowanie. Choćby z tego względu, że imo konsolowcy dostawaliby lanie od graczy z combo klawa+mysz. No chyba, ze atakowaliby stadnie :confused:

 

Dla mnie świetny pomysł. Będzie śmiesznie w ch.uj.

 

Poza tym nie wiem czemu niby w CSa nie dało by się grać na padzie, gra nie wymaga takiej precyzji jak np. Quake który wyszedł na Xboxa.

 

Cholernie subiektywna opinia IMHO.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Dobra, jak tam Wy kĄsolomaniacy sobie wmawiacie... Unreala'a i Quake'a nikt sobie na kĄsolach nie wyobrażał, a jednak jest. Tyle tylko, że kto uprawia Unreal'a albo Quake'a na padzie jako e-sport?

a kto wogóle uprawia e-sport na konsolach?

 

 

Poza tym nie wiem czemu niby w CSa nie dało by się grać na padzie, gra nie wymaga takiej precyzji jak np. Quake który wyszedł na Xboxa.

 

Cholernie subiektywna opinia IMHO.

 

no prosze cię, albo jesteś mega fanboyem CSa albo za mało w Quake'a grałeś hehe.

Odnośnik do komentarza

"a kto wogóle uprawia e-sport na konsolach?"

 

Głównie gracze grający w bijatyki, które sam uwielbiam w wersji kĄsolowej. FPS'y na kĄsole to tylko sprytny marketing i bajer, tak samo jak wprowadzanie bijatyk na PCty do pykania combosów na klawierce. DEAL WITH IT.

 

"no prosze cię, albo jesteś mega fanboyem CSa albo za mało w Quake'a grałeś hehe. "

 

Jestem weteranem Kłejka Czy: Arina, synu. Na padzie też grałem w FPS'y, żeby nie było, że nie jestem obiektywny...

Odnośnik do komentarza

Głównie gracze grający w bijatyki, które sam uwielbiam w wersji kĄsolowej. FPS'y na kĄsole to tylko sprytny marketing i bajer, tak samo jak wprowadzanie bijatyk na PCty do pykania combosów na klawierce. DEAL WITH IT.

Ciężko to e-sportem nazwać

 

Jestem weteranem Kłejka Czy: Arina, synu. Na padzie też grałem w FPS'y, żeby nie było, że nie jestem obiektywny..

po twoich postach wątpie że jesteś weteranem czegokolwiek, trudno być weteranem w wieku 15 lat.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Quake, Unreal,CS i W:ET to domena PC i nic tego nie zmieni. Mogą wychodzić jakieś porty na konsole ale jeśli chodzi o granie na multi w te tytuły to tylko piecyk. Największa społeczność, najlepsze sterowanie, swoboda w stylu gry (custom cfg. itp), już o wsparciu sceny modderskiej nie wspominając.

Pewnie, że można pograć na konsoli w te tytuły ale jak dla mnie to strata czasu i nigdy one nie rozwiną się w stopniu porównywalnym z tym na poczciwych piecykach.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Głównie gracze grający w bijatyki (...)
Ciężko to e-sportem nazwać

 

Ty, człowieku. Zajrzałem do Ciebie na profil i zauważyłem, że masz w znajomych Devila z Polskiej Czołówki Tekkena. Dlaczego nie podzielisz się z nim swoją opinią? Sorry, ale kończę z Tobą dyskusję ponieważ albo próbujesz trollić albo jesteś durny.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Głównie gracze grający w bijatyki (...)
Ciężko to e-sportem nazwać
Ty, człowieku. Zajrzałem do Ciebie na profil i zauważyłem, że masz w znajomych Devila z Polskiej Czołówki Tekkena. Dlaczego nie podzielisz się z nim swoją opinią? Sorry, ale kończę z Tobą dyskusję ponieważ albo próbujesz trollić albo jesteś durny.

I na dodatek gram z jego bratem w jednym klanie i raczej znają moją opinie, tylko co z tego?

Na konsolach cieżko cokolwiek esportem nazwać, bijatyki może i są blisko, są turnieje z nagrodami, goście ostro trenują ale póki co najbliżej jest korea i moooże USA gdzie pojedyńczy gracze są sponsorowani i mają licencje (KeSPA w korei). Chociaż i tak wątpie żeby dało się z bijatyk wyżyć tak jak ze Starcrafta hehe.

 

No mam nadzieje że kończysz tą dyskusje, im mniej bełkotu na forum tym lepiej.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Widze, ze Panowie maja nikla wiedze, wiec spiesze z wyjasnieniem - CS na pierwszego XBoxa byl najpopularniejsza gra na Xblive zaraz za Halo 2 i grano w niego jeszcze po premierze X360 - zatem da sie zrobic to na konsole. Gralo sie bardzo fajnie dodam. W tego nowego tez chetnie zagram, w koncu w CSa na kompie gralem kilka dobrych lat, poczawszy od bety 0.9 bodajze /11 lat temu xd, ech,to byly czasy - stanie godzine przed otwarciem kawiarenki w kolejce, aby zajac komputer na... caly dzien ;fff/

 

BTW przestal mnie CS jarac kiedy swoje lapska polozylo na nim valve i dolozylo steama. Ostatni grywalny CS to 1.5.

Odnośnik do komentarza

 

Tu jest gameplay z wersji xboxowej. No nie wiem, jak na mój gust to rozrzut jest wyraźnie zmniejszony w stosunku do pctowego pierwowzoru.

 

Poza tym nawet jeśli ogarniecie tą grę na padzie, nie zlikwiduje problemu jakim jest brak modów na konsole, a nie da się ukryć, że właśnie tym cs oddycha i oddychać będzie.

 

Będzie tak jak z Team Fortess 2 - niby jest na konsole, tylko co to za granie? Na pc wychodzą praktycznie codziennie jakieś aktualizacje, nowe mapy, bronie, skiny itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...