Skocz do zawartości

Counter-Strike: Global Offensive


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

A o to chodzi. Tak dalej mamy schematyczne animacje zgonów. Jeżeli to Ci wadzi to zawsze możesz odpalić Source'a, gdzie mamy ragdollową fizykę trupów, choć zważ na ludzi którzy się na niego wypinają i zostają przy archaicznym 1.6.

 

Mnie nie obchodzi grafika (gameplay z tego Raibow Six całkiem podobny, grafika tylko troszkę mniej realistyczna; dzięki Szarku), animacje zgonów. Przymykam oko nawet na wtopę z żołnierzami kucającymi jakby sr.ali w lesie.

 

Fizyka broni, wspomniane korygowanie rozrzutu pocisk po pocisku, oparte na refleksie i precyzji wychylanie się zza winkla, czy w końcu dynamiczna, taktyczna gra zespołowa (team który klnie i gada farmazony, zamiast wydawać komendy i podawać info to team przegrany - fakt) to wciąż silne atuty.

 

I zadajmy sobie w końcu jedno pytanie retoryczne: skoro kaunter strajk jest takim starym gó.wnem to dlaczego kĄsolomaniacy, z tym ich hejlo, girs of łor czy też kol of duti, wciąż go chcą?

Odnośnik do komentarza

Daril ta przeprogramowana "fizyka" broni na nikim juz nie robi wrazenia. Zawsze kule leca tak samo, bylo walkowale miliard razy. W innych grach tez trzeba kalacha do dolu kierowac, wyobraz sobie, ze ten ficzer to juz nie jest ex dla CSa :sorcerer: prawdziwy random to jest w gearsach, lol ;)

 

I te kozackie, szybkie rushe! Biegnie 5 typow, spotyka 5 kampiacych i kucajacych typow, wiec samemu tez szybko kucaja i wszyscy strzelaja sie w kuckach! CO ZA EMOCJEEE!!!!!

 

I te legendy o kolesiach, ktorzy 3 kulami /jedna seria/ z kalacha zakladaja 3 heady :FFFF

Daril nadal w tych klimatach widze :F

 

Przegralem 5 lat w CSa, siekalem nonstop, ale widze, ze ta gra jest juz strasznie archaiczna. Zdejmij klapki z oczu.

Chociaz CODa to to dla mnie nosem wciaga :F

Odnośnik do komentarza

lol, yaczes, akurat to nie są legendy :D Robienie takich akcji to nic nadzwyczajnego dla kogoś ogranego.

 

Ja grałem w 1.5 i 1.6 7-8 lat z przerwami, jakbym do tej pory nakur.wiał to byłbym miszczem kantera.

 

Kiedyś nawet się robiło fragmovie, ja nawet mam parę, jeden z 2004 roku.

 

 

z sentymentem wracam do tamtych czasów, okupowanie kafejek, servery osiedlowe, potem jak już wszedł steam to okupowanie jednego servera przez parę lat, no ale człowiek z tego wyrósł, chyba już żaden ze znajomych nie odpala kantera, z tego co widze na steamie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

matko boska co za bida... co prawda serce szybciej zabiło ze względu na miłe chwile i to konkretnie na THE DUST (tak się chyba ta mapa nazywała nie?), ale na konsolach ta gra po prostu nie ma szans, według mnie of coz

 

archaizm, wymagana mega precyzja i szybkość myszki + klawiatury + surowy charakter rozgrywki powodują, że ta gra jest jednak chyba przyszyta już do PC na zawsze

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...