Skocz do zawartości

Counter-Strike: Global Offensive


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie liczyc na 60 fps?

przeciez ta gra na kompie ktory jest kupa do 2 i ma prawie 8 lat wyciaga 72fps i nie spada :D

 

jak bedzie moza grac z move i z klawierka na ps3 to bedzie ciekawie.

I jak rozwiaza sprawe cheatów. jak wiadomo cs to mekka cheaterów. na konsolach bedzie VAC? :D

Odnośnik do komentarza

Ja i tak kupuję na PC, bo na PS3 będzie pewnie dużo problemów z modami(o ile w ogóle będą) a kisić się na 7 mapach w kółko nie zamierzam.

Ale brawa Valve się należą, proszę bardzo, jak się chce, to można wprowadzić myszkę i klawiaturę na konsolach - dlaczego żaden developer wcześniej o tym nie pomyślał?

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

granie cross-platform z graczami PC i Mac :)

Hmm, ktoś dostanie chyba niezłe lanie na multi. Aż z miłą chęcią obejrzę parę filmików na YT z meczy konsolowcy vs pecetowcy :teehee:

 

A samej grze jakoś wielkiego sukcesu nie rokuję. Kto gra w CS'a i tak zostanie przy wersji 1.6 . Z tego co się orientuję nawet CS Source nie pobił popularnością dziadka 1.6 więc wątpliwe, że i ten projekt to uczyni. Zresztą nawet na WCG nadal grają tylko w 1.6 , a nie wersję Source więc daje to troszkę do myślenia.

Odnośnik do komentarza

Ale brawa Valve się należą, proszę bardzo, jak się chce, to można wprowadzić myszkę i klawiaturę na konsolach - dlaczego żaden developer wcześniej o tym nie pomyślał?

 

 

Jak to nie, wiele pierwszy gier na PS3 obsługiwała klawiaturę i myszkę, między innymi UT3 który umarł bo był zbyt hardcorowy.. i mam obawy że to samo może stać się z CS. Nie wprowadzają teraz obsługi klawiaturr no bo nikomu sie nie chce grać w ten sposób na konsoli... tylko wygodnie z padem.

Odnośnik do komentarza

pierwsze opinie:

Kadek is one of the players in seattle. This is what he wrote on Playzone.cz :

- this game is not going to replace CS 1.6, or CS: S, it is primary made for consoles, PC version is just kind of a "bonus"

- at the moment, the game looks more like HL2DM

- There is no recoil and there will never be. (because of the consoles)

- the game runs on L4D2 engine

- SourceTV is NOT a priority

- they are working on match making system

- new money system

- no kevlar (this should be fixed in the future)

- maps are simplyfied for XBOX style, less ways, most fights are close range

- Hidden Path (Valve only finances the game) is trying to make all weapons balanced.

 

Konsole zabijają online gaming już od dawna, szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza

co do grania między platformami tzn pad vs. pad to OK zgodze się że jest to super sprawa, możliwość grania między posiadaczami PS3 i X360. Ale grania między PC VS. konsole po prostu nie widzę. Grałem sporo w CS-a i powiem szczerze jak ktoś gra dość długo w niego myszką nie dorówna osobie grającej na padzie...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

graficznie odstaje od mw3, bf3

 

gralem na ps3

 

gameplay byl dosc sztywny i ludzie strasznie nie ogarnieci,

wygladalo to nastepujaco wszyscy biegna do centralego punkut mapy i strzelaja na slepo :) bylo tez ograniczenie na 4 rundy wiec pogralem niecale 10 minut ;)

nie mam jak zabardzo oceniac, ale raczej bedzie to tytul dla milosnikow CS ktorzy nie uzywaja juz peceta ;) gdyby wydali to pare late temu to moze bylo by wstanie konkurowac z bf i codem teraz juz na to jest za pozno :) zreszta czas pokaze co i jak

 

jak cos mam kod do oddania na bete (PC) poszlo

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

dokładnie oby był trial, może być nawet z botami... mam wątpliwości co do sterowania. może się okazać że jest strasznie (pipi)owe. skakanie, kucanie, chodzenie, 3 granaty, zmiana na pistolet i nóż tyle tego że nie wiem gdzie to upchną o_0 co prawda odpada celowanie z przyrządów i sprint ale to mało żeby było wygodnie (tak mi się wydaje), jak już coś wymyśla to mam nadzieje że dodadzą opcje ustawienia własnych ustawień żeby nie kaleczyć tymi co są.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...