Skocz do zawartości

Counter-Strike: Global Offensive


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

co prawda odpada celowanie z przyrządów i sprint

 

czytaj ze zrozumieniem... bitch... grałem jakieś 5 lat może więcej w cs'a zaczynając od 1.3, a kończąc na 1.6 zaliczając kilka turniejów w tym 3 rundę kwalifikacyjną do WCG i serio mam małe wątpliwości co do sterowania na padzie

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Amerykany będą mieć triala, ale tylko dla PS+. Nie wiadomo czy tak samo będzie dla Europy. Ogólnie to niewiele wiadomo jeśli chodzi o CS w Europie :confused:

EU nie dostaje ostatnio trial,nie wiem czemu :/ us ma gs:fr trial a eu nie,mam nadzieje ze jednak dadza trial.Chetnie bym zagral w trial.Bo nigdy w cs nie gralem,a kupowac gre za 15€ zeby stwierdzic ze to nie dla mnie to glupota. Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

tak oglądałem gameplay z konsol i nigdzie nie widziałem większej ilości graczy niż 5 v 5.... miałem takiego pecha czy po prostu na konsolach jest tylko 5 v 5 ? o_0 co wydaje się głupotą bo przecież ta gra to nie jest jakiś kombajn graficzny.... (nawet BF3 ma więcej graczy)

Odnośnik do komentarza

hehe, mam z US PSN i gram .Gierka wymiata tempem rozgrywki . Póki co grałem w małych zespołach ,chyba właśnie 5-5 ,nie wiem,czy jest możliwość grania w większych .Graficznie średnio, ale grywalność niezła ,szczególnie ,jak złapie się klimat .(Wcześniej nie grałem nigdy w CS-a :/ .Plik z grą ma 2,5 Giga , dla porównania Battlefield 1943 500 mega :)

Odnośnik do komentarza

Grałem w betę na PC i grało się przyjemnie. Graficznie rąk nie urywa ale to jest przecież taka reedycja stareńkiej gry w HD ale zbudowane od nowa. Ponadto to gra w którą można zagrać w 5 minut i wyjść. W starym stylu. Szkoda, że nie ma dema bo nie mam porównania jak to na konsolach się sprawuje a wyciągniecie 60 fps na PC to żaden problem.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

tak oglądałem gameplay z konsol i nigdzie nie widziałem większej ilości graczy niż 5 v 5.... miałem takiego pecha czy po prostu na konsolach jest tylko 5 v 5 ? o_0 co wydaje się głupotą bo przecież ta gra to nie jest jakiś kombajn graficzny.... (nawet BF3 ma więcej graczy)

 

nie chodzi o ograniczenia konsol... CS to po prostu 5 vs.5 :)

jeśli "nowy" CS ma zbytnio nie odbiegać od PCowej LEGENDY to liczba graczy nie ulegnie zmianie - po prostu wszystko w tej grze podporządkowane jest takiej liczbie graczy - wielkość map, rozmieszczenie wejść na bombsite'y itd itp - liczy się tylko skill, taktyka opracowywana w knajpie przy browarze z kumplami i fun - gdy plan się powiedzie... naprawdę cieżko to porównać do jakiejkolwiek współczesnej strzelanki ON-Line...

Odnośnik do komentarza

tak oglądałem gameplay z konsol i nigdzie nie widziałem większej ilości graczy niż 5 v 5.... miałem takiego pecha czy po prostu na konsolach jest tylko 5 v 5 ? o_0 co wydaje się głupotą bo przecież ta gra to nie jest jakiś kombajn graficzny.... (nawet BF3 ma więcej graczy)

 

nie chodzi o ograniczenia konsol... CS to po prostu 5 vs.5 :)

jeśli "nowy" CS ma zbytnio nie odbiegać od PCowej LEGENDY to liczba graczy nie ulegnie zmianie - po prostu wszystko w tej grze podporządkowane jest takiej liczbie graczy - wielkość map, rozmieszczenie wejść na bombsite'y itd itp - liczy się tylko skill, taktyka opracowywana w knajpie przy browarze z kumplami i fun - gdy plan się powiedzie... naprawdę cieżko to porównać do jakiejkolwiek współczesnej strzelanki ON-Line...

 

weź ty mi nie pisz czym jest CS (ex 1.3-1.6 player....)..... boże nikt z was nie grał zwykłych publików na pc 8 na 8 .... ? zwykłe mecze 4fun lepiej się gra jak jest więcej osób... klanówki to inny świat.

Odnośnik do komentarza

 

 

weź ty mi nie pisz czym jest CS (ex 1.3-1.6 player....)..... boże nikt z was nie grał zwykłych publików na pc 8 na 8 .... ? zwykłe mecze 4fun lepiej się gra jak jest więcej osób... klanówki to inny świat.

4fun to mogli dac poolday albo inne mapy fy_.

jak gram w cs to są serwery tylko 8vs8+

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...