Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze cie... D3 nic nie przebije, dzis by musialo nie dzialac kolejne 5-6h, a pozniej Cie wywalic abys znowu nie mogl grac przez kolejne pare.

Tak wygladalo D3 (w dodatku przez dwa bite tygodnie - chociaz ja mialem jedynie prawdziwe problemy, ze nie moglem grac przez 2dni z rzedu tylko). To co sie dzieje to sie nie umywa nawet w 1/100 do D3.

Jedyny prawdziwy debilizm to jak juz pisalem - wydawanie patcha w peak hours, aby na wlasne zyczenie miec w cholere ludzi dobijajacych sie na raz.

Odnośnik do komentarza

nie no szarpnęli się.

kupując grę w pudełku liczyłem,że po instalacji będzie gotowa do użytku,a tu tylko 13gb się instaluje.pozdro AN<Blizz w tym aspekcie.

Na bank cos nie tak masz (lub robisz lol).

Cale GW2 wazy 15.1GB.

 

Moje wazy 14.1GB.

 

Tez macie problem z guild chatem? Bo nie wyswietla mi zadnych wiadomosci na nim.

 

btw. w GW2 mam mniej FPSow niz w BFie 3 na mniej wiecej tych samych ustawieniach. Odpowiednio: w GW2 mam okolo 30FPSow, a w BF3 50-60

Odnośnik do komentarza

Ja na razie siedze na 54

O_o 20 lv a gram całkiem sporo. Kończę czyścic diessa plateau. Jak sie nie trafi w eventy to do końca mapy dobija się znacznie szybciej niż sugerowany 25 lv. Mam 20/21 a zostały mi już tylko 3 serduszka i 2 visty. eventy po drodze robie wszystkie tylko, no, zbyt wiele ich nie ma.

Odnośnik do komentarza

Hype powoli opada i już mnie denerwuje kilka rzeczy postacie dalej ślizgają się po podłożu nie jest to tak widoczne jak było w betach ale dalej jest. System walki na razie ogranicza się do napierdalaniu abilitek i nie czuje się różnicy w graniu klasami Mele nie ważne czy gram Thiefem Guardianem czy Warriorem wszystko ogranicza się do tego żeby wpaść i po naciskać 1 2 3 4 5 ... W WoW którego wielkim fanem nie jestem granie Rogue a Paladynem to były 2 inne rzeczy czuło się różnice. Tutaj jak dla mnie wszystko ogranicza się do tego samego schematu zobaczymy jak będzie na wyższym levelu

Odnośnik do komentarza

Zalezy gdzie Ukyo. Jak na razie mozesz sobie wciskac 1-5 randomowo. Pozniej juz tak rozowo nie jest (glownie veteran/champions) i nawet glupie mobki moga ci walnac mocno w twarz jak sie nie ogarniesz i nie bedziesz uzywal kiedy trzeba lub bedziesz na styk z hp (ktore i tak sie odnowi po combatcie). Jesli bedziesz robic nizsze zony na wyzszym levelu (downlevel) to i tak sielankowo przebiegniesz przez nie wtedy. Jak dla mnie caly czas ma sie zbyt duzego powera.

Klasy moga sie troche podobne wydawac (jednak jesli stwierdzisz, ze Engi i np Warrior to to samo to cie strzele :P) z powodu sporej ilosci broni do dyspozycji i czesc skilli sie po prostu powtarza.

Level 57 dzis wbity, jeszcze pare itemkow do zdissowania i "August Monthly Achievement" done :D.

Wystarczy tego dobrego na dzis chyba, bo znowu zarwe noc jak sie zagram :F.

Gra jest przekozak.

Odnośnik do komentarza

zrobiles survivora? wpadl ci? podobno zabugowany? zreszta ja i tak czesto gine, nie wiem jak wbije te 100k expa bez zgonu :confused:

Tak, zrobilem. Szczerze to nawet nie zauwazylem kiedy mi wpadl... czesto robie po 3-4lvl bez zgonu, a czasem jak soluje jakiegos championa to tyle razy pod rzad biegam, ze ostatecznei zostaje z jakimis ochlapami, a nie armorem :P.

Tak mniej wiecej to wygladalo 2h temu:

lmjqG.jpg

Nie che robic nowego, bo jak sie zaloguje to predko sie nie wylacze... :P.

Jutro wpadnie luzakiem.

 

Best chain event ever:

BnMAo.jpg

Nawet sie nie skapnelem, ze ostatecznie do tego eventy doprowadzily. W chwile zrobilo sie duzo ludzi (a pomyslec, ze sam wszystko, az do tego robilem :P).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...