Skocz do zawartości

Persona 4: The Golden


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pokonałem

Shadow Yukiko

, ale 'ino ino'. Level postaci 14,13,13. Na samym końcu byłem już wypstrykany z itemów i pasków SP.

Delikatny grindzik był wcześniej :lapka:

Nie wiem czy mi się zdawało czy mnie oczy mylą, ale jak już nie miałem nic w inventory i paski SP wyczerpane, to cały czas mogłem używać jakiegoś speciala.

Czy to jest handicap jakiś w razie gdybym był bez szans i zmuszony robić tylko ataki fizyczne?

Odnośnik do komentarza

Ja dziś odpaliłem drugi raz (ostatnio nie miałem czasu), doszedłem do momentu gdzie walczymy z tym złym Yosuke, no i jakoś się złożyło że przegrałem ten pojedynek. Myślałem że go powtórzę od razu, a tu gra dosłownie się restartuje, intro, menusy i mam do wyboru load jeszcze sprzed wejścia do telewizora w tym markecie :pawel: Jezu, ale będzie klikania X żeby dojść do tego momentu drugi raz.

Odnośnik do komentarza

Nie no, na vicie gram. Mam nadzieję że to nie żaden bug że mi restartuje grę, może po prostu to dlatego że ta walka była częścią tego fabularnego, długiego wstępniaka jeszcze, więc nie było żadnego piętra z którego mógłbym zacząć. Jutro pogram więcej bo dzisiaj Liga Mistrzów.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

A fabuła jak tam kor?

Ja jestem po pierwszych egzaminach w szkole :cool:

Poszedłem też do dungeonu podczas gdy fabularnie nikogo nie trzeba tam ratować i spotkałem jakiegoś 'króla'.

Pomimo buffów i rozsądnego używania person oraz taktyk, zlał mnie jak szmatę :beksa:

 

Na tę chwilę ciężko mi się wypowiadać, bo wygląda na to że dopiero ukończyłem ten długi fabularny wstępniak i teraz dopiero będzie zaczynała się konkretna akcja. Powiem tylko tyle że cały zamysł na fabułę i te zgony we mgle mi się podoba, zapowiada się na wciągający (ciekawe tylko czy cały czas będzie w tej raczej wesołej stylistyce), a postacie... tak, mam przeczucie że się do nich przywiążę, wydają się spoko i lubię ich słuchać. No może oprócz Teddiego.

 

Zobaczymy co będzie dalej, chyba jednak poczytam jakieś porady co do walki w Internecie, skoro tą "samouczkową" walkę ze złym Yosuke przeszedłem dopiero za trzecim razem xD.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz zdarzyło mi się zostać zaoranym przez bossa, ale tylko dlatego, że nie miałem pojęcia, że pojawi się tuż zaraz za Shadow

Rise.

 

W sumie to była głupia śmierć i przy drugiej próbie

Tedek

padł od razu :cool::lapka:

39 godzin za mną i gdybym miał teraz oceniać to 9+/10 wchodzi na spokojnie dla tej pozycji gejmingowej.

Póki co moje PS4 umarło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dokładnie moje ps4 też umarło .... i pomyśleć że tak piękną grę wysmażyli w erze ps2 :o .

Ja już 60+ h te wycieczki/imprezy szkolne sa rewelacyjne :D

W ogóle tak jak ktoś już tu pisał to jest taka gra gdzie nie przewinąłem ani 1 linijki teksu.

Co do poziomu trudności to niestety dosyć łatwo się zrobiło, mam 55 level .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiesz co nie powiedział bym że tak dużo....

Ja jak miałem 55h to pisali że połowa gry a na 86 się skończyło .

Pod koniec roku sporo jest wolnego a te linki które chciałem to wymaxowane już miałem więc w sumie szybko poszło .

Ending miałem zły.... i bardzo rozczarowujący jak na taką intrygę .

Dopiero po zgooglowaniu tematu zrobiłem true ending który jest wyśmienity i dopina całość tej przekozackiej gierki z odpowiednim przytupem.

Suikodena 2 nadal dla mnie nic nie przebija ale Persona 4 to klasyka gatunku w najlepszym wydaniu zasłużone 10/10 .

Naprawdę dawno w jrpg nie widziałem tak świetnych postaci i takiej ciekawej intrygi, na pochwałę zasługuje również ost jak i dubbing ENG .

 

Nie chcę męczyć tych person bo co za dużo to niezdrowo, a i lato jest więc nie ma co kolejnego molocha rozgrzebywać ale okolice wrzesień/październik biorę się za 5 i aż mnie ciekawość zżera jak świetna musi być to gra.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Pytanie nooba - jestem w Yukiko Castle, na piątym piętrze wiec chyba tuż przed bossem. Wiem już jednak ze nie dam rady go pokonać bo wszystkie potworki które pokonalem by na to piąte piętro się dostać trochę mnie wymęczyly i nie mam już prawie żadnych itemow przywracających HP i SP.

 

Mam za to item który pozwala opuścić dungeon i tu pytanie, co się stanie jak go użyję? Będę mógł wrócić na następny dzień do tego zamku i nie musieć kolejny raz czyścić tych pięciu pięter tylko prosto do bossa?

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Możliwe że tyle ma i jest jakiś miniboss, teddie mówił że wyczuwa Yukiko za jakimiś drzwiami, wiec myślałem że to już będzie walka xd.

 

Ale sprawdziłem jakiś guide z ciekawości i na Shadow Yukiko zalecają  14-16 lvl, w dodatku trudność 8/10 wiec ciężko będzie, bo ja mam dopiero lvl 8 ;/. Mam nadzieję że coś jeszcze poexpię na kolejnych piętrach. 

Odnośnik do komentarza

Shadow Yukiko zajęła mi ze trzy podejścia, trochę pogrindowałem wcześniej, odblokowane u Chie Mafubu mega pomogło bo jednocześnie uderzało lodem w Yukiko i tego małego księcia którego przyzwała. 

 

Ale Contrarian King w tym samym zamku to jest jakaś przesada no. Jednym atakiem zabija członka drużyny, a jak odpali tryb rampage to zabija wszystkich, przy czym mi zostaje jakieś 20 HP :( 16 level mam i nie wiem co robić, grindowanie tego samego zamku mi trochę zajmie zanim zleveluję gdzieś do 20 - 24, a pewnie jak ruszę dalej z fabułą to ten boss przepadnie bo jest opcjonalny, nie? Są na niego jakieś dobre strategie? Może jakieś persony sfuzjować?

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...