Skocz do zawartości

Persona 4: The Golden


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakim levelem iść ratować Kanji? Obecnie mam 18 zrobiłem 3 piętra z 11 i musiałem się wycofać z braku sp. Poza tym w jaki sprzęt warto inwestować? mam dla jukiko i yousuke broń z ich dungeonow i to co wypadło z przeciwników, nic nie kupowałem dodatkowo.

Odnośnik do komentarza

Social linki i questy robi się od nowa w NG+.

 

Zatrzymujesz tylko przedmioty, zarejestrowane persony i skill cards.

 

Robiłem platynę, ale jednego dialogu mi zabrakło (z Nanako) i szlag trafił wymaksowanie wszystkich Social Linków ;) Gra miażdży, choćby dla niej warto brać Vitę. Ponad 120h miałem naklepane i ani chwili się nie nudziłem.

Odnośnik do komentarza

Jako ze nigdy nie gralem w persony potrzebuje odpowiedzi na kilka pytan

 

Yukiko zostala mojom dziefczynom i mi powiedziala ze mnie loffcia itd jej persona sie zmienila teraz pytanie czy jak wbije lvl 10 reszcie postaci to tez sie zmienia?

 

 

Ponoc ta laska z Velvet Room Elizabeth chyba jest ukrytym Bossem jak sie jej dobrac do dupy?

 

 

Jak roz(pipi)ac Reapera bo mam postacie na 70 lvl przez przeciwnikow lece jak burza a ten gamon jest nie do ruszenia

 

Odnośnik do komentarza

 

Adachi jest w określonych dniach w Junes. Max level, jaki możesz osiągnąć "ręcznie", to level 6, a potem automatycznie w miarę postępów gry i do dobrego zakończenia masz progres do levelu 10-tego. Mam nadzieję, że nie zamotałem za bardzo. Co do Elizabeth, to jest z nią dodatkowy dungeon, tak jak i z Margaret :) W przypadku tej gry polecam jednak zajrzeć do FAQ-a, bo wcale nie jest takie proste metodą prób i błędów mieć najlepsze zakończenie i omija Cię też sporo zabawy.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mam wrazenie ze koles ktorego wrzucilem do TV nie jest morderca i ten caly Adachi jest tak naprawde kupa (pipi) ktora bede musial zlikwidowac ^_^

 

 

Insane wypisal bys my ktore postacie maja jaki "reczny" max LVL domyslam sie ze postacie z Teamu moga miec max lvl i zmienic Persony tylko nie wiem jak z NPC

Odnośnik do komentarza

 

Adachiego robisz do levelu 6 jak najszybciej, by potem mieć spokój. To jest specyficzny Social Link. Elizabeth musi mieć max social link do końca grudnia. Margaret nabija się tworząc na jej życzenie żądane przez nią Persony. Niektóre osoby pojawiają się po jakimś czasie, w określonych porach itd. Na przykład ta babcia nad rzeką będzie tylko w niedziele i dni wolne od szkoły plus musisz rozwinąć znajomość z tą pielęgniarką w szpitalu. Tutaj masz dobrą tabelkę, która prawdę Ci powie ;]

 

http://uk.ign.com/wikis/shin-megami-tensei-persona-4-golden/Social_Links  

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok wiem ze mam od tego google ale po to tez jest forum :D

 

Czy po odblokowaniu True Ending gra sie dalej normalnie tzn czy bede mial czas wymaxowac pozostale social links bo zostal mi ten koles co mu daje Shu Ai Sportowcy i ta laska z Drama Club

 

Po odblokowaniu drogi do true ending (Walka z Adachim) będziesz miał kilka dni, po samym endingu (dzień wyjazdu)już nie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba dokładnie wszystko planować i w sumie wtedy odpada cały fun z gry.

 

Co do książek, to łatwo niektóre pominąć, także też niestety trzeba zajrzeć do opisu. Generalnie przy pierwszym przejściu najlepiej opanować wszystkie książki, a przy NG+ zaliczyć wszystkie social linki, bo mamy już wszystkie niezbędne cechy od początku gry i nie trzeba ich od nowa nabijać :) Mi zabrakło +- trzech rozmów z Nanako i szlag trafił wymaksowanie wszystkich social linków.

Odnośnik do komentarza

Mam Adachiego LVL6 Nanako Doijime Chie Yukiko Youske i Pielegniarke na 10 Marie wbije na LVL10 do pewnej waznej daty bez problemu a Elizabeth to kwestia jednego dnia ( nie wiem skad wziasc Auto-Sakujaja ) Wiec wymagania na good ending juz spelniam. Zakonczenie mial pewnie bede martwi mnie raczej to ze musze do platyny zaliczyc wszystkie ksiazki lunche questy i 100% social linkow jak nie wbije ich teraz to bede musial gre przechodzic jeszcze 2 razy co jak co jest przeza(pipi)ista ale watpie ze dam rade ukonczyc 4x ;f

Odnośnik do komentarza

Jest przemiazgą, ale jak już się zna dialogi i zabrakło w sumie jakiejś pierdoły do platyny, przechodzić to jeszcze raz, to już m. zdaniem przegięcie pały ;] Jak już pisałem wyżej, mi zabrakło z 2-3 dialogów z Nanako i szlag trafił wszystkie social linki w jednej grze, a już nawet nie miałem ochoty grać od października, bo od listopada

następuje porwanie Nanako 

. Popierdzieliły mi się imiona - chodziło mi o nabicie social linka Marie do końca grudnia ;) Jest jeszcze najtrudniejsza walka z

Margaret

, ale wydaje mi się, że trzeba było mieć ją wymaksowaną w pierwszej grze i w NG+, by zechciała z nami walczyć.

Dość upierdliwe jest też zebranie wszystkich Person. Jak się kapnąłem, że nie będę miał wszystkich social linków na 10 levelu przez Nanako, to przestałem też kolekcjonować Persony i skończyłem na 86 procentach zapełnienia encyklopedii. W social linkach bardzo ważne są też odpowiedzi na pytania, bo niektóre dają niezłego boosta do relacji z daną osobą.

Te lunche, książki i inne pierdoły to się robi najlepiej tak, że np. przygotowujesz te lunche i potem ładujesz sejwa, by się dni nie marnowały i robisz co innego :) Tak samo z wędkowaniem i łapaniem Sea Guardiana. Patent na niego jest prosty, bo jak już się ma wszystko, co potrzeba, to wtedy przerywamy wędkowanie, gdy nie ma charakterystycznej poświaty przy spławiku i dopiero jak jest ta poświata, łapiemy Guardiana :) Nie traci się w ten sposób cennych growych dni, na inne czynności, czyli np. rozwijanie social linków.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Podchodziłem do tej gry kilka razy i najdalej dotarłem do zdobycia pierwszej persony. Nie trawię jrpgów, ale jakoś ciągle mnie do tej gry ciągnie. Jak zagram na easy to będę mógł bez stresu i bez grindu śledzić fabułę i poznawać postacie? Warto w ogóle się za to zabierać przy takim podejściu?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...