Skocz do zawartości

Bravely Default: Flying Fairy


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dopakowana edycja Bravely Default w Europie jeszcze w tym roku:

 

 

Enhaced Edition of Bravely Default For Nintendo 3DS Coming To Europe This Year

Nintendo announces that Bravely Default, the eagerly anti(pipi)ted role-playing title from Square Enix for the Nintendo 3DS family of consoles will be the enhanced edition when it lands on European shores by the end of 2013.

This enhanced edition, called Bravely Default: For The Sequel in Japan, adds exciting improvements to the original game including graphical polish such as animated characters during conversations; an improved and more user-friendly user interface, and additional difficulty settings, with three new difficulty levels and the ability to adjust enemy encounter rates. Players can choose between the Japanese or the new English audio tracks, while any on-screen text can also be displayed in French, Italian, German or Spanish.

Nintendo will be releasing a series of Bravely Default trailers introducing the game to European players, the first of which has been revealed today.

 

Ang dub :sick:  Całe szczęście, że dali możliwość wybrania jap. ścieżki dźwiękowej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gierka zapowiada się genialnie. Styl super deformed idealnie pasuje do tego tytułu i nadaje mu oldschoolowy klimacik. Graficznie od strony technicznej też niczego sobie.

Na pewno jest to jeden z tytułów dla których warto mieć bądź kupić 3DSa.Mógłby ktoś wydać grę w podobnych klimatach na stacjonarki bo fajnie by było zagrać w taki tytuł na dużym ekranie w HD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jesli bedzie to kosztowac ~ 250zl (co zasadniczo nie jest tak nierealne - w koncu byloby to 70zl wiecej niz za standardowa edycje) to chetnie sie na to skusze.

 

Przy 300zl to juz musialbym sie zastanowic, bo jak dla mnie mimo wszystko byloby to juz sporo kasy (120zl za muze, artbooka, figurke i te karty to moze nie jest horrendalnie wysoka cena, ale jednak przystepna to juz tego nazwac nie mozna).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Ja bym z chęcią wersje z samym artbookiem wziął :) Ale jak cena będzie przystępna (max 270 zł) to skuszę się na całość. Gra zapowiada się megaza(pipi)iście, styl artystyczny bardzo mi się podoba - arty są super i bardzo chciałbym tego artbooka.

 

edit, wg destructoida (Silicornery) limitka jest ekskluzywna dla shopto.net, natomiast game.co.uk będzie miało wersje z mniejszym artbookiem only ale tylko dla preorderów

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

400 zł to i tak za dużo. Wiem że gra jest pewnie warta ale mi do szczęścia tylko artbook jest potrzebny. Hm. Wkurzający jest ten brak dystrybutora Nintendo w Polsce bo może u nas udałoby się w jakiejś rozsądnej cenie wyhaczyć albo znaleźć wersję bez figurki i pierdół.

 

No trudno grę kupię a na artbooka będę polował :)

Odnośnik do komentarza

Na razie jest tylko info o shopto. Bliżej grudnia pewnie coś więcej będzie wiadomo. Może ultima się postara bo w UK to chyba nie uda się jej nigdzie kupić.

E: z siliconery

Nintendo of Europe have confirmed to Siliconera that the collector’s edition is exclusive to ShopTo.net. GAME stores will only stock the regular edition of the game, and pre-ordering this will allow you to avail the smaller artbook.

 

E2: tak sobie myślę, że chyba wezmę deluxa, a pierdoły sprzedam (lubię fajne duże pudełka) :P

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...