Skocz do zawartości

Bravely Default: Flying Fairy


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Kurrrr.wa kusicie żebym odłożył Ace Attorney 5 i zaczął jednak BD. No ale BD jest w opór długie, więc mimo wszystko chyba dopiero po Phoenix'ie się zabiorę.

 

Ale nie powiem, jak patrzę na półkę to mam podjarkę. Czuję, że to będzie idealna gra na święta.

Odnośnik do komentarza

A propos kolekcjonerki, nie moge znalezc zadnego oficjalnego info ale wyczytujecie na zagranicznych forach "EU collector's edition sucks, thank God USA one will be worth purchasing".

 

Co oni tam innego beda mieli? Bo tak czy siak chcialem kupowac wersje USA do kolekcji.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na normalu i czesto mam party wipe albo sie pobywam itemkow (oczywisice moge specjalnie zginac, podpatrzyc slabosci przeciwnika + ataki,zrobic reload i zmienic party i itemy i sie przygotowac, ale wtedy nie ma dla mnie takiego fun'u:). Jeden boss w side-quest zwlaszcza sprawil mi troche problemow bo mial dobre AI.

 

Moj FC: 1246-9043-3910 (dla wersji EU)

 

Dawajcie swoje zeby wioske szybciej rozbudowac i moc uzywac ablinka oraz atakow:P

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

W zadnym miescie nie mozna za duzo pochodzic, kazde jest tak skonstruowane. Mi to akurat nie przeszkadza, nigdy nie lubilem bladzic po zbyt duzych miastach. Fabula...ah ta fabula. Ciezko sie o niej wypowiedziec tak naprawde. W pierwszych 5-10h bym sie z Toba zgodzil, ale mam teraz 25h na liczniku i fabula mnie wciagnela i wcale nie jest taka oklepana i prosta jak sie moze na poczatku wydawac. Ja jestem milo zaskoczony.

 

Do plusow chcialbym jeszcze dodac wysylanie atakow do ludzi na friendliscie itp, fajna sprawa.

 

I wez mnie wkoncu dodaj:P

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Sorry ale akurat fabula w FF9 miala dobry start ale koniec...szkoda gadac, do dzisiaj nie wiem kim byl ostatni boss i skad sie wzial:D Nie wiem co tu mozna napisac, wszystko jest na wiki/tyle opakowania o co mniej wiecej chodzi. I nigdy nie rozumialem facsynacji Vivim, postac dla mnie jak kazda inna.

 

Budowanie miast wyglada tak jak w typowych darmowych gierkach flashowych. Masz roboli, budujesz domek/sklep cokolwiek i Ci wyswietla za ile godzin sie skonczy. taki sklep mozna upgradoawc do woli i wtedy sa w nim lepsze itemy oraz przybydwa populacji. Ilosc workerow zwieksza sie w zaleznosci od ilosci ludzi na friend liscie lub net-userow ktorych mozna raz dziennie randomowo dodawac.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ta gra, o mój boże :o

Piękna oprawa graficzna, w 3D po prostu śliczna! Pograłem 3h i nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał :D Gdybym wiedział jak robić screeny, to byście tu mieli ich zalew xD 

 

Fabuła jak fabuła przewidywalna, ale wciąga :P

 

Tez myslalem ze przewidywalna...no ale potem sie mozna zdziwic:)

 

Zarzucaj swoj FC.

Odnośnik do komentarza

No piękny tytuł, co prawda dopiero zacząłem przygodę i za daleko nie jestem, ale ciężko było się oderwać. Uwielbiam turowe systemy walki, szczególnie jak niosą ze sobą posmak strategii.

Dobrze że gra mi doszła przed weekendem, już wiem jak go spędzę :D

 

Jakby co mój FC: 0963-0537-9685

Odnośnik do komentarza

Ok Sep, dodam Cie. Zrob to samo prosze.

 

Ja mam juz 30h na liczniku, zaczynam Chapter IV i mialem wlasnie super mega side-questa z odrobiną tajemnicy niczym sherlock holmes. Ale ta gra jest mega miodna...

 

A na dobranoc znalazlem swietny utwór, polecam:

 

http://www.youtube.com/watch?v=KodVhHIKdHI&list=PLoAc5hlnzY88S2bD7CHTZIDqlQ_wI2oIN

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...