Skocz do zawartości

Bravely Default: Flying Fairy


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z questem na red mage, juz nawet opisu szukalem ale niewiele pomogl. Jestem we Florem,mialem juz scenke z jakims typem ubranym na czerwono i nie wiem co dalej. Mam ten niebieski znaczek na lokacji, w opisie cos bylo ze w nocy mam isc do inn ale nic sie nie dzieje. Valkyrie juz mam a z tym sie mecze.

 

edit: juz rozkminilem

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Jakie macie sklady? Ulubiony team/profesje?

 

Ja obecnie:

 

Tiz - ranger/thief  wymiata niesamowicie

Ringabel - ninja/monk - jak wyzej

Agnes - Spiritmaster/White Mage - glownie trzyma party przy zyciu + ma napakowany mdef zeby nic jej nie ruszalo

Edea - Troche taki tester/zapychacz miejsca. Ani nie ma ostrego dmga melee, ani magik. Zmienia u mnie klasy czesto i szuka powolania. Na poczatku black mage, potem red mage. Obecnie knight broniacy healera i czasami walacy jakis atak.

 

 

Btw jestem wlasnie w Chapterze IV...some serious shit going on here :D

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Hmm jak na razie też kombinuję aby dobrać odpowiedni skład: Tiz: Knight- Time Mage, Ringabell: Monk, Valkyrie, Agnes: White mage( Pewnie pójdzie na reda aby móc używać red/white magic), hunter, Edea- hmm jak na razie to red w połączeniu summonera. I to by było wszystko :P W czasie się pozmienia. Tak btw zapraszam do dodawania mnie do przyjaciół nie zawiedziecie się I promis.

Odnośnik do komentarza

Dispel pomoglo, ubzduralo mi sie ze to auto potion i ze nie bedzie dzialac, ale on sobie buffa rzucal. Wrzucilem jeszcze kazdemu star pendant zeby poison nie wchodzil i dalem rade.

 

co do jobow

Tiz knight/spell fencer

Edea Monk/pirate

Agnes White mage/performer

Ringabel Black mage albo Ranger zaleznie od potrzeby i Thief jako job command

 

ale to sie jeszcze zmieni bo nie zdobylem wielu ciekawych jobow

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Hmm jak na razie też kombinuję aby dobrać odpowiedni skład: Tiz: Knight- Time Mage, Ringabell: Monk, Valkyrie, Agnes: White mage( Pewnie pójdzie na reda aby móc używać red/white magic), hunter, Edea- hmm jak na razie to red w połączeniu summonera. I to by było wszystko :P W czasie się pozmienia. Tak btw zapraszam do dodawania mnie do przyjaciół nie zawiedziecie się I promis.

 

Ty tez musisz dodac...inaczej nie zadziala.

 

Ludzie co maja mnie na friend liscie, robcie update co jakis czas :P

Odnośnik do komentarza

Dla mnie GOTY!! Nie bawiłem się tak dobrze od lat! Wspomnienia z FFow na psxa wracają, gra jest boska i każdy powinien w nią zagrać! :)

 

Gra jest śliczna, postacie fajnie zarysowane, fabuła cacy.. tylko grać, grać i po prostu grać :)

 

najlepsze jest to, że gierke wyrwałem za 120zł :D

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Nie trzeba, ale nie bedziesz mial wszystkich klas. Questy poboczne i tak sa zwiazane z glownym watkiem a nie oderwane od niego calkowicie.

 

42h na liczniku, dotarlem do 5 chaptera, team sie troche wyklarowal

Tiz templar/spell fencer

Edea Ninja/spell fencer

Agnes Spiritmaster/white mage

Ringabel Arcanist/black mage - ale tego sie chyba pozbede, spelle 45mp, a mp mam 504, na walki z bossami za duzo etheru schodzi, do rangera chyba wroce

Odnośnik do komentarza

No to mnie przegoniles skoro juz chapter 5..ja koncowka 4. Najwiecej czasu zeszlo mi sie na sub-quescie Vampire Castle, ale WARTO. Najlepszy i najdluzszy (i najtrudniejszy moze sie okazac) obecnie sub-quest jednoczesnie wyjasniajacy chyba wszystko co sie dzialo i o co chodzi.

 

U mnie obecnie:

 

Tiz vampire/ranger

Ringabel ninja/monk

Agnes Spiritmaster/white mage

Edea templar/thief

 

@ragus

 

A questy podobczne uwazam ze TRZEBA robic zeby do konca sie cieszyc fabula. Gra jest zwarta a poboczne questy wiaza sie w 100% z fabula i wiecej wyjasniaja + daja ci nowe joby.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Bałem się, że to będzie coś jak w xenoblade, czyli nudne i oderwane od fabuły, ale miło słyszeć, ze tak nie jest.

 

Nie, sa zwarte a kilka nawet ciekawszych niz niektore momenty w main story:P

 

Mialem zrobic pozniej tego questa bo czytalem ze ciezkie bossy do pokonania, coz moze jednak sie wezme teraz, 60 lvl chyba wystarczy?

 

Ja mialem 57-58 lvl jak je zrobilem.

a sa jakies bossy po finalbossie czyli cos w desen weaponow z finali?

 

Nie skonczylem jeszcze gry wiec nie wiem czy sa jakies w lokacjach, ale napewno ludzie wrzucaja bossow do wioski i mozna tam z nimi walczyc.

Odnośnik do komentarza

 Liczy się jakie umiejętności przypiszecie do postaci, zwykłe levele mało dają.

Vampira można rozwalić bez wysiłku ninja+umiejętność comeback kid. transience; spear lore, Rzuca się Utsusemi i czeka na atak przeciwnika.

Dobre skład na większość przeciwników/bossów: 3x Dark Knight i 1xSpiritmaster. Spiritmaster rzuca Adaptation, a wtedy  Dark Knight puszcza Dark Nebula. Nie dość że zadaje konkretne obrażenia przeciwnikowi to jeszcze leczy naszą drożynę.

 

Dodatkowy dungeon jest w "Finałowym chapterze". Trzeba się znów przejść do zamku Vampira aby mieć do niego dostęp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...