Skocz do zawartości

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

mi się wydaję, że będą dwie równoległe serie: ta rozpoczęta przez Scotta w prometeuszu (rzeczywiście planuje od 3 do 4 części) no i klasyczne alieny od blomkampa. nie zdziwiłbym się gdyby z czasem do uniwersum już oficjalnie dołączyły predatory tak jak we wspomnianych przez ussr komiksach z serii "fire & stone".

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mi się wydaję, że będą dwie równoległe serie: ta rozpoczęta przez Scotta w prometeuszu (rzeczywiście planuje od 3 do 4 części) no i klasyczne alieny od blomkampa. nie zdziwiłbym się gdyby z czasem do uniwersum już oficjalnie dołączyły predatory tak jak we wspomnianych przez ussr komiksach z serii "fire & stone".

 

Z tym planowaniem to nie ma co liczyc, bo jak zrobi znowu sredniaka to watpie aby ochoczo producenci lozyli hajs na kolejne przygody. W sumie to od Scotta zale bardzo wiele, bo jak drugi prometeusz bedzie ostatnim, to trudno bedzie pozyskac hajs i kogos madrego aby wzial sie za Aliena o Predatorze nie wspominajac ktorego ostatnie czesci za wiele nie zarobily.

Odnośnik do komentarza

no ok ale przeciez to nie bedzie Alien, ktory wszystko ladnie wyjasni i zamknie cala sage tylko znowu furtka do kolenych czesci i jak ridley zrobi sredniaka, z obcego bedzie tez sredniak (bo nie wiadomo) to wtedy trudno aby ktos chcial dotykac sie tego uniwersum, o predatorach nie wspominajac

 

Mi tez sie podobal Prometeusz ale byl sredni obiektywnie go oceniajac.

Odnośnik do komentarza

Tylko za predatorow znowu sie ktos inny bierze i poki co to tylko TBA wiec jeszcze wiele moze sie zmienic lub wplynac na faktyczne przygotowania i produkcje. Uniwersum Predatora to taka goraca kulka, ktora wielu juz bralo do rak i kazdy w koncu sie jej pozbywal i mielismy w kinach co mielismy. Ja chetnie bym zobaczyl rozwiniecie planety od Rodrigeza a tu znowu zmiany i podchodze do tego negatywnie.

Odnośnik do komentarza

 

Ten Predator to Prequel, ma opowiadać historie ekipy wysłanej do dżungli przed ekipą Arnolda. Może nie będzie taki zły. 

 

Serio? Mogli chociaz dac historie ktorej finalu nie znamy <_<

 

 

a wlasnie i tu sie mylisz, bo to ze predator ich rozj ebie jak żaby to pierwsze co każdemu przychodzi do glowy

 

a tu sie okaze, ze wczesniej wysylaja agentów CIA, którzy za paczke fajek odkupuja złapanego predatora w siatke przez partyzantów i wracaja do usa robic testy a stad szybciutko juz przeskakujesz do Weylanda i produkcji laserkow, w kuchni Yutani przygotowuje foie gras

taka sytuacja i nie podskoczysz

Odnośnik do komentarza

Ja bym chcial zeby w nowym predziu w pierwszych 15 minutach predator/orzy wyrzneli wszystkich ludzkich bohaterow oprocz jednego. Zaladowali go na statek, zawiezli na swoja planete i zaszyli gebe. Od tego momentu cala reszta filmu jest juz niema a fabula opowiadana samym obrazem i skrzekami predatorow z perspektywy uwiezionego typa. Nie no to glupie troche, jego tez powinni zabic i nikogo nie zwozic do siebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeszukałem imdb.com w poszukiwaniu tej informacji o prequelu Predatora z 1987 roku i nie znalazłem. A wcześniej było info. In making były też zdjęcia aktorów. Chyba ktoś tam w Hollywoodzie zmienił zdanie. Bo już jest inne info na liście filmów z tytułem Predator.

 

Więc jednak nie prequel.  :dunno:

Odnośnik do komentarza

Kilka tygodni temu producent nowego "Predatora" udzielił wywiadu w którym powiedział że film będzie sequelem do filmu z 1987 roku i wprowadzi nową jakość do zapomnianego uniwersum. Standardowy marketingowy bullshit i wróżenie z fusów.

 

@Ussr

 

Nie sugeruj się za bardzo bzdurami wypisywanymi na imdb bo strona ta działa na takiej samej zasadzie jak wikipedia i każdy może sobie tam dopisywać co mu się żywnie podoba.

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://screenrant.com/alien-5-neill-blomkamp-on-hold-prometheus-2/

 

Obcy 5 narazie wstrzymany na rzecz Prometeusza 2.

 

i git gud. obcego już wymęczyli i dobili beznadziejnymi spin-offami. prometeusz zasługuje na sequel. tylko błagam, niech to będzie prometeusz, bez nacisku nizszej klasy na wpyerdalanie na siłe obcego do filmu, który obcym nie jest. może być nawet zero obcego  

 

i pegi18 racz nam dać panie

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...