Skocz do zawartości

American Horror Story


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby kogoś interesowało, wystartował dziś 6. sezon. Jest i launch trailer.



Podobno do samego końca utrzymano w tajemnicy, o czym będzie opowiadać najnowsza seria. Ja po Hotelu mam taki niesmak, że nawet tego nie  śledziłem. :/
Odnośnik do komentarza

Gdyby kogoś interesowało, wystartował dziś 6. sezon. Jest i launch trailer.

 

https://www.youtube.com/watch?v=BwtVKrhjybE

 

Podobno do samego końca utrzymano w tajemnicy, o czym będzie opowiadać najnowsza seria. Ja po Hotelu mam taki niesmak, że nawet tego nie śledziłem. :/

Nie utrzymano bo już parę tygodni temu wiedziałem o czym będzie. Słowo klucz-

"Croatoan".

 

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że w trzecim (Coven?) było kilka całkiem miłych dla oka panien, ale wiadomo - to kwestia gustu. I to chyba jedyne, co jako tako mogło się w nim podobać. Kolejnych sezonów już absolutnie bym nie ruszał, acz rozważam danie szansy najnowszemu, jak już się kilka epów uzbiera.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Murzynka jak sobie robiła palcówę to mało co nie obrzygałem telewizora.

Sezony 3 i 4 można w sumie zaorać, chociaż cyrkowy miał momenty.

'Hotel' za to dobry jest i nie powinno się go pomijać.

I są wizyty postaci z innych sezonów.

 

Zaraz odpalam nowy.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Wracam znowu po długiej nieobecności (po 2 genialnych pierwszych sezonach, dałem na luz w połowie 3).  Pierwszy odcinek był niezły, może tylko ta naracja mi nie pasuje, ale ogólnie wciąga. 

Odnośnik do komentarza

Rozpoczęcie nowego sezonu.

Setting fajny, muza daje radę tylko te wstawki z komentarzem mi strasznie rozwalają (całkiem niezły) klimat.

Kurde, muszą się tego pozbyć albo przynajmniej ograniczyć.

Najlepszą sceną tego odcinka była 'kąpiel'.

 

Ciekawe kiedy pojawią się inni aktorzy z poprzednich sezonów.

Czekam na jakieś naprawdę barwne postaci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mojego dziadka, który jest myśliwym nawiedził kiedyś w lesie szatan w różowych spodniach i czerwonej bluzie. Tarzał się po ziemi, jadł jabłka i gonił mojego dziadka przez kilka kilometrów. Innym razem dziadek widział Leśne Panny, a także był prześladowany przez ducha innego myśliwego-samobójcy. Z kolei wujek mojego dziadka spotkał pewnej nocy diabła pod postacią zająca. Nie wykluczam więc istnienia duchów lub też innych zjawisk paranormalnych.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mimo wszystko był zonk jak w szóstym epizodzie okazało się, że tak naprawdę

oglądamy rzekomo ustawioną szopkę pod reality show



choć mi od początku nie pasowało, że mamy innych aktorów w tych wstawkach paradokumentalnych, a innych we "właściwym" serialu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...