Skocz do zawartości

Ekipa z New Jersey


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Nom. Jakoś rok-półtora roku temu pierwszy raz obejrzałem, zwykle na MTV tylko Pimp my Raide było do przyjęcia ale po pierwszym odcinku ekipy się mi spodobało :D Faworytem jak dla mnie z całej obsady jest Vinny - chyba najspokojniejszy chłopak tam :D fajni ludzie, fajny styl życia, fajne akcje.

 

 

 

ciekawe ile z tych akcji jest ustawianych ;>

Odnośnik do komentarza

ruchalbym snookie

 

:(

 

To rijality szoł jest do du,py.. Jakieś przypakowane, pomarańczowe od solarki z kilo żelem na łbie męskie kreatury z pustymi, silikonowymi, również pomarańczowymi damskimi kreaturami.. Jak to można oglądać? :ph34r:

 

nie pierd/ol. fajne jest. i pewnie sam chciałbyś wyglądać tak jak ron :D no dobra może on, troche za bardzo przypakowany jest..

 

jedyne reality show (poza pierwszym big brotherem) które nie nudzi i ogląda się z przyjemnością :)

Odnośnik do komentarza

ruchalbym snookie

 

:(

 

To rijality szoł jest do du,py.. Jakieś przypakowane, pomarańczowe od solarki z kilo żelem na łbie męskie kreatury z pustymi, silikonowymi, również pomarańczowymi damskimi kreaturami.. Jak to można oglądać? :ph34r:

 

nie pierd/ol. fajne jest. i pewnie sam chciałbyś wyglądać tak jak ron :D no dobra może on, troche za bardzo przypakowany jest..

 

jedyne reality show (poza pierwszym big brotherem) które nie nudzi i ogląda się z przyjemnością :)

 

 

Nie wiem, kto to jest Ron i jak on wygląda, ale jeżeli tak samo jak jego koledzy, to na pewno nie xd.

Odnośnik do komentarza

Świetny program , oglądam od pierwszego sezonu i robi się coraz ciekawiej . Akcja jak sytuacja uderza głową w ścianę ;D mistrzostwo.Ogólnie podoba mi się ich styl życia i chociaż nie chciałbym być jak oni to jednak ogląda się ich przyjemnie .Chociaż czasem mi się wydaję że 3/4 dziewczyn podrywają bo są sławni.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie, maksymalnie pozytywny program, uwielbiam tych jełopów. THIS IS THE SITUATION! jak Mike dorzucił węgla do gazowego grilla XD, jak panienki nawalone przewracają sie o własne nogi, jak mozna tego nie lubić ? XD

No (pipi)a! :D Ronnie jest najlepszy jak uwali się i później stara się tańczyć, hehe. Z kobitek to zdecydowanie Jwoww, chociaż w ostatniej serii strasznie schudła na twarzy, albo mi się wydaje. Ale: Snookie schudła, Jwoww także, ta od Roniego również... może im po prostu jakiś lipny bodoks wcześniej strzelali? :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Własnie jeszcze fajnie jest pokazane jak taki koks jak ronnie po ostrym chlaniu jakiego łapie agresora, on chyba z 5 razy sie tłukł w programie. a potem płacze LOL. i tak mistrzem jest Pouly D YEAAAAAAAAH BUDDY! mike moim zdaniem w najnowszej seri bardzo mąci by sie "działo na ekranie" podpuszcza na siebie domowników, puszcza ploty co wygląda niestety sztucznie i troche jak teatrzyk ;/

ale co zrobić

tumblr_lemwml3Ts01qcplhz.gif

 

 

tumblr_lflmrck6LJ1qdsmoho1_500.gif

 

jwow fuk yea ^^

 

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

To jest mniej więcej takie "reality" show jak i trudne sprawy. Nie twierdzę, że ta banda przygłupów naprawdę nie jest zje/bana, ale gdyby zostawić ich samych sobie to pewno skończyłoby się na chlaniu, ruchaniu i spaniu do 15:00, o żadnych papierowych awanturach i przedszkolnych dramatach nie byłoby mowy, a tym samym po 3 odcinkach wyczerpałby się temat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

Z racji Braku dzisiaj na mtv odcinka jersey shore (i ogólnej posuchy w tym temacie) zainspirowany shoutem otwieram dyskusje na temat Europe Music Awords, które odbędą się dziś o 21:00 na mtv i vivie. licze na fajne występy na żywo i chęć zobaczenia swoich ulubieńców na żywo: oto nominacje

NAJLEPSZA PIOSENKA

Adele, “Rolling In The Deep”

Bruno Mars, “Grenade”

Jennifer Lopez feat. Pitbull, “On The Floor”

Katy Perry, “Firework”

Lady Gaga, “Born This Way”

 

WYSTĘP NA ŻYWO

Coldplay

Foo Fighters

Katy Perry

Lady Gaga

Red Hot Chili Peppers

 

NAJLEPSZY POP

Britney Spears

Justin Bieber

Katy Perry

Lady Gaga

Rihanna

 

DEBIUT ROKU

Bruno Mars

Far East Movement

Jessie J

LMFAO

Wiz Khalifa

 

PIOSENKARKA ROKU

Adele

Beyonce

Jennifer Lopez

Katy Perry

Lady Gaga

 

PIOSENKARZ ROKU

Bruno Mars

David Guetta

Eminem

Justin Bieber

Kanye West

 

GWIAZDA HIP-HOP

Eminem

Lil Wayne

Jay-Z and Kanye West (The Throne)

Pitbull

Snoop Dogg

 

GWIAZDA ROCKA

Coldplay

Foo Fighters

Linkin Park

Kings of Leon

Red Hot Chili Peppers

 

TELEDYSK ROKU

Adele, “Rolling In The Deep”

Beastie Boys, “Make Some Noise”

Beyonce, “Run The World (Girls)”

Justice, “Civilization”

Lady Gaga, “Born This Way”

 

GWIAZDA MUZYKI ALTERNATYWNEJ

Arcade Fire

Arctic Monkeys

My Chemical Romance

The Strokes

Thirty Seconds To Mars

 

GWIAZDA WORLD STAGE

Arcade Fire

The Black Eyed Peas

Diddy Dirty Money

Enrique Iglesias

Kings of Leon

Linkin Park

My Chemical Romance

Ozzy Osborne

Snoop Dogg

Thirty Seconds To Mars

 

GWIAZDA PUSH

Alexis Jordan

Big Time Rush

Bruno Mars

Far East Movement

Jessie J

Katy B

LMFAO

Neon Trees

Theophilus London

Wiz Khalifa

 

NAJLEPSI FANI

Justin Bieber

Lady Gaga

Paramore

Selena Gomez

Thirty Seconds To Mars

 

jak u Was? będziecie oglądać?

 

myślę że napewno pojawi sie ekipa z jersey, ostatni czesto zapowiadają nominacje na wszelkich galach mtv więc tu tez sie pojawią.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Ja tam ściągnę jutro w 720p. Nie będę oglądał gównianego streamingu przerywanego co 5 minut reklamami czy też transmisji na polskim mtv z jakimś ułomnym tłumaczem. Chętnie zobaczę FF i Coldplay, szkoda, że Adele nie będzie śpiewać. Aha no i chu.j w du.pe Lady Gadze, wszędzie musi to swoje paskudne ryło w(pipi)ć, a na następny dzień i tak wszystkie dzieci z internetu będą twierdzić, że znów ustanowiła nowy poziom performensu.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.