Skocz do zawartości

Ekipa z New Jersey


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

O.O

Takiego czegos o czym piszesz to nie widzialem [nie ogladalem zreszta wszystkich odslon Jackassow - tylko dwie oraz moze kilka odcinkow serii]

 

Widzialem jakas nowa odslone i az taka smieszna nie byla (wydaje mi sie ze chyba im sie troche pokonczyly juz pomysly), ale 1 czesc to jak dla mnie mistrzostwo.

 

Po prostu smiesza mnie odwalane przez nich akcje - moze i opieraja sie na bolu / kretynizmie / innych zabawnych pomyslach (jak 1 raz zobaczylem party boy'a to padlem, w ogole ogladajac 1 odslone po prostu tarzalem sie ze smiechu).

 

Te 15min Jersey Shore jednak nie wywolalo u mnie nawet usmiechu, nic - za to sprawilo ze malo co nie (pipi)nalem facepalma ogladajac ta zenade.

 

A Jackassow obejrzalem bo mnie smiesza (chociaz teraz ledwo delikatnie, chyba poczucie humoru mi sie troche zmienilo).

I doskonale sobie zdaje sobie sprawe ze z tych samych powodow niektorzy ogladaja JS.

 

Jesli chodzi o socjologiczny punky widzenia to chociazby zbadanie mechanizmu w wyniku ktorego ksztaltuja sie takie osoby jak przedstawione w JS faktycznie moze byc ciekawe (u nas zreszta tez pelno chodzi takich solar jak w JS - tyle ze jak widac w USA ten typ osobowosci wystepuje nawet wsrod plci meskiej).

Nie oznacza to jednak ze te osoby same w sobie sa ciekawe - wg. mnie nie sa. Sa banalne i prezentuja typowy przyklad ograniczenia umyslowego.

 

I o ile rozumiem ze ktos moze nie lubic Jackassow bo ma inne poczucie humoru, to nie rozumiem jak ktos moze lubic ogladac ta cholote z JS, no chyba ze komus odpowiadaja tego typu osoby jak przedstawione w programie. Dla mnie jednak nie odpowiadaja i za wszelka cene chcialbym unikac kontaktu z takimi ludzmi.

 

Swoja droga sa tu jakies gimbusy w tym dziale? Bo ciekawi mnie czy w gimberni sie tym jaraja.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

1) Tak, jakaś część gimbusów się tym jara.

2) Tak, trzeba być doszczętnie zyebanym bezmózgiem żeby traktować ich na serio i nie mieć dystansu do tego co robią.

3) Tak, są śmieszni i mam bekę oglądając ich.

 

Ogólnie nie wiem o co te spiny. To program poprawiający humor, jak czytanie WKP. Jackassy są dużo głupsze (ale też zabawne) i to one raczej bardziej ryją beret młodym niż JS.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Przez pięć sezonów mogliśmy oglądać ich podczas imprez, chilloutów, opalania i najbardziej intymnych, pieprznych i zwariowanych sytuacji, które rozgrzewały dom w New Jersey. Teraz ponownie powracają do Seaside Heights, choć już po raz ostatni. Szósty, finałowy sezon jest pożegnaniem najsłynniejszej ekipy świata - Ekipy z New Jersey - z milionami oddanych widzów z każdego zakątka naszej planety.

 

Od ostatniej serii, w życiu każdego członka Ekipy z New Jersey wiele się zmieniło i przed każdym pojawiły się nowe wyzwania. Jak poradzi sobie Mike, który do szóstego sezonu trafił niemalże prosto z odwyku? Co zrobi Deena, która przeżywa największą miłość w życiu i rozdarta jest pomiędzy imprezami, a tęsknotą za swoim chłopakiem? Czy związek Rona i Sammi, targany nieustannymi burzami uczuć, przetrwa? Jak dalej potoczą się wspólne losy Jenni i Rogera? Na jakie pomysły wpadnie dwójka najlepszych kumpli - Pauly D i Vinny? Wreszcie... Jak w tym wszystkim odnajdzie się ciężarna Snooki?

 

Pytań jest dużo, a na wszystkie z nich znajdziecie odpowiedzi w ostatnim, pożegnalnym sezonie Ekipy z New Jersey, który - jak zapowiadają członkowie Ekipy - dostarczy Wam wielu niezapomnianych emocji.

___________________________________________________________________

 

 

Ekipa z New Jersey 6

 

PREMIERA: niedziela, 28 października, godz. 22:00

 

UWAGA! W dniu premiery zobaczycie aż dwa odcinki!

 

Ponadto tydzień wcześniej (niedziela, 21 października, godz. 22:00) na naszej antenie pojawi się odcinek specjalny, który wprowadzi Was w 6 sezon. Zapraszamy!

 

3 tygodnie :> W Stanach już leci jak coś.

 

hehehe

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

ooo i dzisiej rozdanie EMA o 21 na mtv  genialnie!

http://www.mtv.pl/wideo/1728-warsaw-shore-ekipa-z-warszawy/video/55184-warsaw-shore-ekipa-z-warszawy-sezon-1-odcinek-1-101

zawsze mozna było obejrzec online następnego dnia jersey shore moze jutro dadzą i polską edycje

ej (pipi)a ale tak serio jak widze ich bio to nikt nie jest z warszawy, same słoiki XD widze płońsk. sosnowiec i lachony z małych wsi, to musi sie udać XDDDDD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pierwszy odcinek to nudy będą, przedstawienie ludzików i zakwaterowanie, pod koniec pierwszego odcinka pewnie puszczą w pigule best of the best z całego sezonu i zobaczy sie na co stać polski team.

 

 

 

 

wiem to straszne, ale chce zobaczyć jak sie piorą po mordach

Odnośnik do komentarza

Już ta ekipa z Cardiff to była dzicz i nie byłem w stanie tego oglądać.Tutaj liczę że będzie podobnie , wszystko robione na siłę.Ekipa z NJ była świetna no i jeszcze z NC dało radę oglądać ale to co się teraz dzieje masakra.Po pierwszym sezonie pewnie zakończą program bo gdy ludzie skojarzą ich na jakieś dyskotece to jestem pewny że znajdą się tacy co będą chcieli ich poobijać .Chyba że wszystko będzie ustawiane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...