Skocz do zawartości

Ekipa z New Jersey


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Niby takie płacze i lamenty, ale ktoś was zmuszał do oglądania ? Ja myślałem, że z oglądania gal mtv wyrasta się w wieku 14 lat. Jak się okazuje niekoniecznie i jeszcze się oburzacie, że mtv - telewizja która od kilku dobrych lat nadaje tylko programy typu "spenetruj mojego tatę na moich superkwaśnych imieninach" - nie schlebia waszym gustom muzycznym.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Probowalem obejrzec ten slynny Jersey Shore - wymieklem po 15 minutach. Naprawde nie rozumiem jak mozna ogladac ta bande idiotow, no ale co kto lubi.

 

Jackass to niby tez kompletny kretynizm, mi sie jednak podobal - ale jak to mozna ogladac to naprawde nie wiem.

 

Jak dla mnie to bardziej jest zenujace niz smieszne.

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Probowalem obejrzec ten slynny Jersey Shore - wymieklem po 15 minutach. Naprawde nie rozumiem jak mozna ogladac ta bande idiotow, no ale co kto lubi.

 

Jackass to niby tez kompletny kretynizm, mi sie jednak podobal - ale jak to mozna ogladac to naprawde nie wiem.

 

Jak dla mnie to bardziej jest zenujace niz smieszne.

Oglądanie tego i czerpanie przyjemności świadczy o dehumanizacji. Serio.

tumblr_liahiyf1HY1qf3tjjo1_500.gif

 

Troche dystansu, mnie oni bawią niesamowicie, faceci tekstami i akcjami jakie odwalają, panienki głupota i próżnością. YEAH BUDDY

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

kad2@ poziom programów telewizyjnych spadł na łeb na szyję i tak jersey shore plasuje sie wysoko w porównaniu z innymi trudnymi sprawami czy innymi dlaczego ja czy ostatni hit surowi rodzice. dla mnie JS jest bekowe i nie tylko dla mnie i tyle. dla ciebie to dno dla mnie nie.

 

tumblr_m1rkrks0jN1rqfhi2o1_500.gif

 

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...