Skocz do zawartości

Ekipa z New Jersey


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

dajta linka na pw bo mnie nie było w domu i się nie załapałem na streama. trzeci sezon jersey shore to nie był ten co pojechali do włoch i snooki jeździła pod prąc mini cooperem, a situejszyn wyje.bał dyńką w ścianę, a zapowiadali to jako wielką walkę przez trzy tygodnie? w każdym razie, najlepsze shore:

 

 

mila kunis w roli snooki :P.

Odnośnik do komentarza

warsaw shore należy traktować tylko i wyłącznie pod względem toczonej tam beki, ja się nieźle uśmiałem, nie wiem czego spodziewali się inni po tym programie, takim osobą z bólem dupy radze przerzucić się na plebanie :teehee:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

teraz czekam na posty w stylu ze takie bydło mnie śmieszy, TAK ŚMIESZY i polecam wyjąć kij z dvpy :sorcerer:

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Nabrałem ochoty na trzeci sezon ekipy z Jersey, tutaj nawet nie ma śmiesznych tekstów, tylko patologia i dla podkreślenia swojskości zrealizowana w stylu polskich reality show (tanio).

Właśnie nie rozumiem takiego podejścia. Oryginał miał ten problem, że nie był ani szczególnie zabawny, ani szczególnie hardkorowy. To nie było głupio śmieszne tylko głupio głupie. Okej, Siczułejszyn momentami trochę ratował sytuację, ale ogólnie to zamuła i ciągłe nakręcanie dramy kłótniami roniego i sammy.

Dopiero taki poziom patologii jak w Cardiff cz u nas jest w stanie zagwarantować bekę na odpowiednim poziomie w programie tego typu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nabrałem ochoty na trzeci sezon ekipy z Jersey, tutaj nawet nie ma śmiesznych tekstów, tylko patologia i dla podkreślenia swojskości zrealizowana w stylu polskich reality show (tanio).

Właśnie nie rozumiem takiego podejścia. Oryginał miał ten problem, że nie był ani szczególnie zabawny, ani szczególnie hardkorowy. To nie było głupio śmieszne tylko głupio głupie. Okej, Siczułejszyn momentami trochę ratował sytuację, ale ogólnie to zamuła i ciągłe nakręcanie dramy kłótniami roniego i sammy.

Dopiero taki poziom patologii jak w Cardiff cz u nas jest w stanie zagwarantować bekę na odpowiednim poziomie w programie tego typu.

 

Ale kłótnie roniego i sammy były za(pipi)iste, te subtelności, zawiłości ich związku i nieśmiertelne "i'm done", kończące 70 kłótnie przed 70 powrotem. Snuki wykreowała najobrzydliwszą samicę ever, ale nie tak, że jej nienawidzisz, bo jest głupio/śmieszna, tylko boisz się, że mogłaby coś chcieć od ciebie. Pauly D superajanin też dawał rade. Situation jest człowiekiem memem, paulo coelho telewizji, właściwie wszystko co powie jest przesiąkniętę głębszą ideą.

Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...