Skocz do zawartości

Battlefield 3: Back to Karkand


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

jedno wyzwanie na broń to rozwalenie palnikiem czołgu masakra nie da sie ;/

wlasnie przed chwila prawie to zrobilem bo sie wypstrykałem z rakiet. ale nie mam jeszcze tego zadania odblokowanego

spokojnie mozna sie zakrasc i w kilka sekund zrobic disable, jedyny problem że jak wróg wyjdzie z czołgu przed wybuchem to spawarka zaczyna naprawiac zamiast niszczyc bo czołg staje sie "neutralny" , to moze byc jedyny problem

Odnośnik do komentarza

Zadanie ze spawarą wykonane. Myślałem, że będę miał z tym spory kłopot bo raczej napieram niż kitram się po tyłach, ale dawno nie sprawiło mi takiej radochy wykonanie tego questa. Na Karkandzie wpierdzielam się na dach jakiegoś budynku a tam dwóch kolesi snajpi. Jeden plecami do mnie, drugi ten bliżej, bokiem. Spawara do łapy, pojechałem mu szybciutko i kose drugiemu. (pipi) I love this game :greeting:

Odnośnik do komentarza

zagralem troche, ale glupio zrobilem

 

na poczatku oczywiscie nie ogarniam map, wiec dostawalem w dupe, ale na dodatek utrudnilem sobie sprawe tym ze nastawilem sie na wykonanie zadan do odblokowania broni , i zamiast grac normalnie robilem jakies glupie rzeczy, przez to co chwile zdychalem i tylko sie nawkurzalem

 

mapy wydaja sie bardzo fajne, zniszczenie wyraznie wieksze (albo przynajmniej więcej mocno zniszczalnych budynkow) , ale na chwile wroce do starych map, odblokuje pierwsze bronie,a potem juz nrmalnie bede gral na nowych mapach

Odnośnik do komentarza

Hotel przy którym jest basen jest na wschodzie mapy tuż przy jej granicy.

 

Póki co największym minusem tego dodatku jest to, że normalne mapy były dzisiaj dla mnie kompletnie nie grywalne -_-, jak tylko skończyła się mapa z BtK to ludzie masowo opuszczali serwer i drużyny były nie równe np, 8vs4 i tak za każdym razem :|

Edytowane przez karol666
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

pogralem w bf i jedyne co moge powiedziec ze olewam multi... Tak s(pipi)ych i zbugowanych map dawno nie widzialem. Ostatni patch juz calkowicie z(pipi)al balans ze gra zamiast przyjemniscia jest udreka. Jak mam wykonac te zadania jesli np noz w karkalandzie nie dziala wcale! Pomine juz gosci niesmiertelnych czy niewidzialnych bo to u tempych szwedow normalka

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

pogralem w bf i jedyne co moge powiedziec ze olewam multi... Tak s(pipi)ych i zbugowanych map dawno nie widzialem. Ostatni patch juz calkowicie z(pipi)al balans ze gra zamiast przyjemniscia jest udreka. Jak mam wykonac te zadania jesli np noz w karkalandzie nie dziala wcale! Pomine juz gosci niesmiertelnych czy niewidzialnych bo to u tempych szwedow normalka

Szpic jak zwykle swoje :rofl2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta pierwsza snajperka z Karkandu faktycznie jest zepsuta ;/

o cholera takiego czegos sie nie spodziewalem, mam nadzieje ze zrobia jakiegos hot fixa czy cokoliwek bo zeby bron byla calkowicie nie do użytku to rpzesada. co rpawda i tak wole snajperki bolt action ale pobawil bym sie chwile. musialem szybko podniesc jakas inna broń po trupie bo to przeciez śmiech

 

jak narazie 3 bronie odblokowane

 

swoja droga pierwsza bron supporta ma odrazu odblokowany x12 zoom, podwojny magazynek i nóżki, ale i tak dupy nie urywa

 

 

fajne jest to ze np 2 broń supporta wymaga suppression asyst ale nie trzeba ich robić supportem, mozna grać kimkolwiek a i tak sie naliczają, to samo zapewne z innymi wymogami, np headshoty na druga snajperke mozna robić czymkolwiek pewnie

 

btw u snajpera na ta zepsuta snajperke trzeba 5 razy zaznaczyc soflamem, ale nie trzeba zabijac, mozna zaznaczyc nawet 5 razy to samo pewnie (ja to zrobilem na czolgu i heli zaznaczanym na zmiane, zajelo to 30 sekund ;p)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem Panowie, albo ja mam jakieś szczęście albo Wy wielkiego pecha. Mam 121h za sobą i nie miałem ani jednej takiej sytuacji.

 

Tak na marginesie to Wake Island jest z dupy. Jest za duża!!! To już na Kaspianie gra się o wiele przyjemniej. Bojkotuję tą mapę i ch...

 

Tak Jak Jano prawi: załatwienie zaznaczenia laserem zajmuje chwilę.

Odnośnik do komentarza

Jak w Killzonie punktów też nie zapisywało, to ludzie tez narzekali, stara śpiewka przy grach FPS.

No chyba o to chodzi w grach tego typu by zliczało.

 

Grał już ktoś tym:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Litwin_PL/iteminfo/aaLAV/179749130/ps3/

 

Jeżeli tak to na jakiej mapie?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

takie mapy powinny być w podstawce są o wiele lepsze od nich i "zalatują" mi trochę BFBC2 co jest na plus bo brakowało mi takich map... gra się na nich miodnie, mam nadzieje że zrobią więcej podobnych map. kiedy po raz pierwszy wszedłem na odświeżonego karkanda guld of oman i shargi to nie wiedziałem co gdzie jest xD takie miałem zawirowanie, jeszcze na wake nie grałem więc nie wiem co o niej myśleć.

 

edit. i smutne jest to że po zakonczeniu mapy z dlc ludzie wychodzą gdy widzą mape z podstawki

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

takie mapy powinny być w podstawce są o wiele lepsze od nich i "zalatują" mi trochę BFBC2 co jest na plus bo brakowało mi takich map... gra się na nich miodnie, mam nadzieje że zrobią więcej podobnych map. kiedy po raz pierwszy wszedłem na odświeżonego karkanda guld of oman i shargi to nie wiedziałem co gdzie jest xD

 

 

Tak, mapy z BF2 zalatują Ci BF:BC2. Świetnie. Nazwy też są widzę niczego sobie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...