Skocz do zawartości

Battlefield 3: Back to Karkand


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

30 listopada kupiona gra. Więc chyb powinien się łapać na dodatek za free nie?

nie. to byla oferta na weekend. sory na zly dzien w kalendarzu spojrzalem. mozliwe ze 2 osoby z 5 juz pobraly i tyle.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

WOW zadania do odblokowania broni są calkiem poważne!! mysalem ze to bedzie na 30 min roboty, ale w sumie sporo dziwnych rzeczy trzeba zrobić, zwlaszcza na ten drugi zestaw broni, bo te poczatkowe to łatwe są

 

ale to dobrze, nie bedzie tak ze ejszcze dziś wszyscy beda biegać z nowymi broniami

Odnośnik do komentarza

To by znaczyło że prawo działa wstecz po raz pierwszy :P

o juz niezaczynaj

chciales oszukac system a system oszukał ciebie

Już ci pisałem że jesteś głupi?

 

Rokkyu to kiszka,bo mi się udało pobrać BtK z konta składkowego i teraz jak to ogarniemy?Wake jest super,mnóstwo miejsc to obejście,całkiem jak na Bf1943,no i jest Tunguska,łatwiej będzie ją wymasterować.Jeżeli właściciel składki będzie nie zadowolony to mu zapłacę.

 

http://battlelog.bat...ack-to-karkand/

 

przyznać się, kto czeka na dogtaga z delfinkiem?

Już go widziałem u typa którego zabiłem.

Odnośnik do komentarza

WOW zadania do odblokowania broni są calkiem poważne!! mysalem ze to bedzie na 30 min roboty, ale w sumie sporo dziwnych rzeczy trzeba zrobić, zwlaszcza na ten drugi zestaw broni, bo te poczatkowe to łatwe są

 

ale to dobrze, nie bedzie tak ze ejszcze dziś wszyscy beda biegać z nowymi broniami

 

Co trzeba zrobić aby odblokować MP5. Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza

Ktos zagral w jakakolwiek nowa mape w jakimkolwiek trybie? Probuje sie wbic gdziekolwiek z tych 4 nowych map. Czy na serwer z 20 osobami czy z 5. Nic z tego. Za kazdym razem przenosi mnie do gry na starych mapach (tak jakbym trafil na koncowke rundy albo przepelniony serwer).

Ja bez problemu na wszystkich już pykałem.

Odnośnik do komentarza

Ktos zagral w jakakolwiek nowa mape w jakimkolwiek trybie? Probuje sie wbic gdziekolwiek z tych 4 nowych map. Czy na serwer z 20 osobami czy z 5. Nic z tego. Za kazdym razem przenosi mnie do gry na starych mapach (tak jakbym trafil na koncowke rundy albo przepelniony serwer).

Ja tak miałem dopóki dodatku nie pobrałem,później wziąłem szybki mecz i na wake na normalu 2 mecze zagrałem.Mnóstwo tam sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...