Skocz do zawartości

Battlefield 3: Back to Karkand


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

nie o to mi chodzi.... tylko o to że jest w nich tyle możliwości co w tych mapach w bfbc2... a nie wejdziesz na bazar metro damavand seine crossing gdzie jest tunel vision... nie ma efektu klaustrofobii.

 

ale co sie dziwić kuchenki zawsze są takie

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Witam dyskusji przyglądam się od dawna, ale dopiero mnie naszlo zeby dodac cos od siebie ;p

 

nowy podboj i najazd swietnie sie sprawdza na nowych mapkach mimo ze sa tylko 24 osoby to młócka jest okrutna

 

najgorzej to wyglada chyba tylko na wake island no i jakos tam tak ciemno i ponuro - nieciekawie

 

mapy sa bardzo miodne dopiero o 3 w nocy udalo mi sie oderwac od pleja i do roboty kolejny raz zaspalem ta gra to zuoo :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

probowalem wczoraj kilka pojazdów zniszczyć spawarką, i tak jak podejzewalem, jedyny problem to to że jak maja reszte życia to wyskakują i spawarka zaczyna automatycznie naprawiac pusty pojazd

 

dodam że najlepiej jest spawać od tyłu, zwłaszcza czołgi o wiele szybciej sie niszczą od tyłu (tylko trzeba uwazac zeby ktos nie zaczął cofać

 

 

zastanawiam sie czy można to zadanie zaliczyć tez EOD botem, on wolniej niszczy ale ma ogromna przewage bo przenika przez pojazd i jest zarowno niewidoczny jak i bezpieczny , a gracz moze latwo oberwac z tyłu albo zostac przejechany

 

 

ogolnie kiedys to zadanie mi sie udalo i zniszczylem czołg , pare tygodni temu to bylo, gość musial byc zaaferowany walką i strzelał do kogoś przed sobą, ja szybko z tyłu zaspawalem mu dupe, tak nie nie zdążył wysiąść , ogolnie da sie to zrobić

Odnośnik do komentarza

pogralem w bf i jedyne co moge powiedziec ze olewam multi... Tak s(pipi)ych i zbugowanych map dawno nie widzialem. Ostatni patch juz calkowicie z(pipi)al balans ze gra zamiast przyjemniscia jest udreka. Jak mam wykonac te zadania jesli np noz w karkalandzie nie dziala wcale! Pomine juz gosci niesmiertelnych czy niewidzialnych bo to u tempych szwedow normalka

bo tak naprawdę to robicie za betatesterów a nie, jak wam marketing nakładł do głów, za wybrańców :)

Odnośnik do komentarza

z tą snipą to już nawet nie jest zabawne. kto tam do (pipi) nędzy testuje te gry? Moja stara? Mapy są genialne i wole grać w DLC niż w 9 map z podstawki. Wake Island jest jakieś wąskie i dla mnie za małe - w 1943 ta mapa wydaje się większa. Wbiłem trofkę 'wszechstronny wojownik' ale na jakich debili muszę trafić by ich koparką przejechać to nie wiem. Hardcorowa trofa w cholere. Celownik w famasie to serio chyba dla masochistów jakiś został wymyślony - ja nic przez niego nie widzę.

Odnośnik do komentarza

A co jest trudne w rozjechaniu kogoś spychaczem? W przeciwieństwie od innych pojazdów, goście przez niego nie przenikają. Na B biega pełno ludków, od bazy do hangaru.

Spychacz to nie ferrari :P A trzeba zrobić road killa czy wystarczy z niego kogoś zastrzelić?Z tym testowaniem gry to prawda,ja nie wiem jak ona została dopuszczona do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

A co jest trudne w rozjechaniu kogoś spychaczem? W przeciwieństwie od innych pojazdów, goście przez niego nie przenikają. Na B biega pełno ludków, od bazy do hangaru.

Spychacz to nie ferrari :P A trzeba zrobić road killa czy wystarczy z niego kogoś zastrzelić?Z tym testowaniem gry to prawda,ja nie wiem jak ona została dopuszczona do sprzedaży.

Roadkilla. Jak chciałeś z tego kogoś zastrzelić?

Odnośnik do komentarza

Takie luźne spostrzeżenia z nowej broni.

 

-Lav AD mega mocny,dla mnie o wiele lepszy od Tunguski,szybszy i bardziej szybkostrzelny.

-Famas też czuć jego moc,wypowiem się bardziej gdy odkryję coś więcej niż ACOG :P

-F35 prawie jak heli :P Zawisłem w powietrzu i rozwaliłem Havoca.

-udało też mi się zrobić zniszczenie spawarką,biegłem za moim czołgiem na Teheranie i gdy zobaczyłem dymiące się T-90 wpadłem i go popaliłem,sam też zginąłem ale zaliczyło.Praktycznie oprócz snajpera to wszystko do odkrycia,aby mieć PP-19 została mi tylko godzina gry na Karkland.

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie odblokowalem pp-19, ma ogormny magazynek (55), strzela bardzo szybko (900), ale jakos nie czuc mocy , oczywiscie wiadomo ze na wieksze odległosci nie ma co sie nastawiac ale nawet w metrzej jakos nie zaspecjalnie, chociaz moze to kwestia chwili przyzywczajenia

 

też mi sie udalo zniszczyc pojazd spawarką, był to fart musze przyznac, atakował nas czołg , obiegłem na około budynek zeby go zajsc od tyłu i w miedzyczasie ktos musial mu rakieta przywalić tak ze juz sie palił, podlecialem i w pol sekundy go dobilem (czyli musial byc juz bardzo zniszczony), sam prawie przy tym zdechlem, zostalo mi 3% zycia, co oznacza ze ogolnie to szalona metoda :P

 

mam wszystkie "pierwsze bronie" , niewiele mi brakuje do drugiej snajpera i inżyniera

 

 

famas wydaje sie naprawde fajny, szkoda tylko ze ma tak z(pipi)any celownik, chociaz acoga nie lubie jeszcze bardziej , do 50 killi bedzie męczarnia

Odnośnik do komentarza

50killi do odblokowania celownika sensownego potrzba, o to mi chodzilo

 

wiem ze mozna innymi karabinami, ale famas jest calkim skuteczny, oprocz celownika oczywiscie :P dlatego próbuje sie przemęczyc

 

w ogole teraz czesc z was musi poużwyac granatnika, patrzylem po statsach roznych ludzi i sporo z nich wcale go nie używa :P

ja i tak mialem 100 killi nim wiec kolejne 20 to nie problem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

MG36 - nagroda za zadania 'nie wychylać się' nie działa. Glitch podobny do teho z bronią L96 ( zadanie nagła śmierć')

 

ja się pytam ile mi zapłacą za beta testy tego glitch show? ; )

A najśmieszniejsze jest to że wcześniej nie było takich problemów,porobili coś,nie sprawdzili tego i wrzucili jako patch.

Odnośnik do komentarza

hej mam pytanie czysto techniczne ale zwiazane troszke z back to karkland:)

Jak juz wiadomo dodatek mozna pobrac na 2 konsole, 3 inne osoby musza sobie radzic same i chce sie dowiedziec jak to rozwiazac.

Jezeli zalozylismy profil o nazwie xxx i z niego kazda z 5 osob sciagnela gre a pozniej osoba 1 i 2 dodatek (back to karkland) to czy jezeli na konsoli 3 wykupi sie dodatek na profilu xxx za 55 zl to konsola 3 i 4 moze pobrac ?? czy bedzie trzeba tworzyc specjalnie nowa skladke tylko dla tego dodatku, by nie udostepniac oczywiscie swoich oryginalnych profili. z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...