Skocz do zawartości

Battlefield 3: Back to Karkand


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

hej mam pytanie czysto techniczne ale zwiazane troszke z back to karkland:)

Jak juz wiadomo dodatek mozna pobrac na 2 konsole, 3 inne osoby musza sobie radzic same i chce sie dowiedziec jak to rozwiazac.

Jezeli zalozylismy profil o nazwie xxx i z niego kazda z 5 osob sciagnela gre a pozniej osoba 1 i 2 dodatek (back to karkland) to czy jezeli na konsoli 3 wykupi sie dodatek na profilu xxx za 55 zl to konsola 3 i 4 moze pobrac ?? czy bedzie trzeba tworzyc specjalnie nowa skladke tylko dla tego dodatku, by nie udostepniac oczywiscie swoich oryginalnych profili. z gory dziekuje za pomoc.

Musisz,zalozyc nowe konto, nawet jak bys kupil x60 dodatek to i tak 2 konsole beda mogly to pobrac. ograniczenie nie jest na liczbe pobran danego produktu(bo mozesz pobrac na 2 konsole,dany produkt milion razy),tylko na aktywne konsole.

Odnośnik do komentarza

ja pierdziele, coś te bronie z BTK maja porabane celowniki , jak narazie wszystko co odblokowalem jest dziwne

 

 

1 inzynier - HK53 - ujdzie, nawet moze byc, ale szczyt wygody to to nie ejst

2 inzynier - QBZ-95 - na boki celownik zasłania bardziej niz w famasie, na szczescie powyzej w miare widac wiec da sie zniesc, chyba jest calkiem spoko bron

 

1 famas - wiadomo nic nie widac

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Podchwytując temat chciałem napisać ,aby w jakimś dlc znalazł się "nasz" Rosomak :D.Jednak z tego co przeczytałem to on jest budowany na licencji fińskiej O O .Mocno sie zdziwiłem.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

ponawiam pytanie zadawane juz przez kogoś - na jakiej mapie znajde BTR-90 ? jaka mapa i jaki tryb gry?

chce zadanie wykonac :P

edit

w necie znalazlem ze jest na oman, panasila i kankard,

znalazlem na gulf of oman, na qonquescie, tym z samolotami, jest na budowie (jesli to bylo to)

jak ktos ma inne lokalizacje - mapa, tryb, miejsce - to poprosze

 

 

 

btw zrobilem juz zadanie z buggy, ale dziwne bo ich karabin jest baaaardzo nieskuteczny, walilem wielokrotnie do gosci i nawet hitmarker sie nie pojawial, odleglosc wcale nie byla wielka

przejechalem też przez goscia i nic mu sie nie stalo

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj prawie zaliczyłem killa spycharką, minąłem się z kolesiem o kilka milimetrów, a później na luzie mnie zdjął.

Jak się wziąłem za te trofeum to przejechałem 2óch typa hehe

 

Wyzwanie spawarką jest banalne - poszukajcie kolesia z mortarem, robocika, soflama, mava - powinno również zaliczyć jako rozwałkę pojazdu.

 

Tym buggym łatwiej przejechać niż zabić z działka nań zamontowanym. Strasznie nieskuteczne badziewie

Odnośnik do komentarza

ja sie mecze z zadaniem z granatnikami, nie wiem co jest ale cos zwalili, mam zwykly pocisk ( srut) i strzalki, nie wazne ktory typ wybiore w menu to zawsze strzelam z srutu,

jak strzele w sciane z pol metra to rozwala pol budynku, jak strzele w wroga z metra to zabiera mu ledwo 60% ze musze go dobic z pistoletu...

Odnośnik do komentarza

jak to granatnik śrut i strzałki? masz na mysli podwieszanego shotguna?

bo podwieszany granatnik ma granaty, śrut i dymne

i granaty sa bardzo skuteczne, wczoraj nawet zabilem tym goscia ktory byl ze 100 metrow odemnie, przelobowalem spory kawal mapy celujac grubo ponad nim, ale pieknie wylądowało i zabiło (bylo to na tej nowej mapie , ja stalem na parkingu przed stacją TV (tam gdzie ostatnie 2 mcomy) a on sie czaił na budowie na tym budynku niedokonczonym (tam gdzie są poprzednie 2 mcomy)

Odnośnik do komentarza

napewno chodzi o RPG

podejzewam ze inne wyrzutnie też (ale te namierzane zabijają ludzi tylko w pojazdach)

nie wiem czy miny sie zaliczają

 

ja to nabiłem porpsotu waląc z RPG do ludzi (co jest łatwe na nowych mapach bo jak ktos sie kitra po budynkach to mozna walić na oślep i rozwlajac budynki zabijać ludzi (niekoniecznie zawalac budynki, ale jak sciana sie rozwala to zabija tez ludzi stojących obok)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...