Skocz do zawartości

Battlefield 3: Back to Karkand


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko z podstawki mozna uzywac na nowych mapach

 

a bronie z z BTK sa na poczatku zablokowane, pierwsze 5 - po jednej z kazdego rodzaju odblokowuje sie wykonujac zadania daną klasą

po odblokowaniu danej broni dostaje sie dostep do odblokowywania drugiej broni z danej klasy , druga bron o wiele trudniej odblokować

 

teraz mam wyłączona gre ale rzuce z pamieci pare zadani

 

1 assault rifle = 10 heal, 10 revive

2 assault = XX kill karabinami, XX killi granatnikiem, wygranie X squad-cośtam

 

1 SMG = 10 repair, 1 kill spawarką

2 SMG = 50 killi rpg, kille jeepem, i cos tam

 

1 snajperka = 20 killi snajperka , 5 zaznaczen soflamem

2 snajperka = 50 hedszotów, kille nożem, coś tam

 

1 LMG = 20 killi LMG, 2 kille mortarem

2 LMG = chyba 100 killi LMG, cos tam i cos tam

 

1 PDW = jakies kille chyba, ogranie 2g w mapach karkand

2 shotgun = duzo killi roznymi rzeczami, ileś godizn na mapach BTK

Odnośnik do komentarza

Dodatek pobrany i zainstalowany. Nie pokazuje juz komunikatu, ze nie mam dodatku. Czyli wchodze i .. dupa. Trudno. Nie chca mnie tam ;p

 

Narazie maja problemy z serwerami (nic nowego). Radza aby odpalac BTK w quick match, to na chwile obecna jedyna opcja by pograc w DLC.

 

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/12/06/back-to-karkand-bring-your-weapons-back.aspx

 

 

PLEASE NOTE: At the moment, we are experiencing issues with the server browser. Please use the Quick Match filter settings to pick the Back to Karkand map and mode you want to play. Going through the server browser right now will match you up with base game maps only. We are hard at work isolating and fixing this issue and will have an ETA on this later. Stay tuned for more information. In the meantime, using Quick Match will let you select and play on any map, from the base game or Back to Karkand.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

a jak sie pytam co to kur.wa jest! strzelam do odrzutowca i rakiety znikaja,framrate spada caly czas chyba ze jestem,w czolgu,2 razy zwiesilo mi ps3,ze sie musiala przywracac z kopii zapasowej. strzelam do czlogu strzal przelatuje przez niego,strzelam do goscia z czolgu z ok. 5m strzal znika. strzelam do goscia z karabinu ja gine on jakims cudem 100% zycia.lagi takie,ze sie plakac chce. jak bymieram mape z b2k wrzucam nie do starych map..A z okazji nadchodzacych swiat zycze beta testera dice,zeby ich na zbity pysk wylali.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Na wake jest tabliczka uważać na rekiny,ciekawe czy są?Te nowe mapy to straszna kamperiada,mnóstwo budynków.Dodali nowy tryb,mamy wszystkie flagi i o 50 biletów mniej,atakujący muszą odbić punkty nim im bilety spadną.Widziałem jakiś basen przy blokowisku,ale nie wiem czy to był ten do którego trzeba wskoczyć.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Gdzie jest ten basen na Zatoce, w którym mamy się wykąpać na trophy?

W trybie rush przy jednym z m-comów, bodajże w drugim podejściu. Pamiętam że hotel jest dość charakterystyczny i stoi przed nim fontanna.

Włączyłem tą mapę zaraz po ukazaniu się dodatku i śmiesznie wyglądało jak z 10 chłopa w pełnym ekwipunku pływało w basenie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...