Skocz do zawartości

Battlefield 3: Back to Karkand


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Za chiny ludowe nie roz(pipi)e niczego tą spawarką. Co robić? Jak żyć? :ph34r:

zamiast pojazdu rozwal MAVa, Mortar, czujniki ruchu, robocika - jakikolwiek sprzęt ogólnie i powinno wpaść

Może to pytanie wyda się głupie, ale gdzie mogę znaleźć MAV'a? Do tej pory widziałem to ustrojstwo jak lata więc spawarą nie da rady.

Odnośnik do komentarza

czasami snajper zostawia go i idzie robic co innego, wtedy on sam ląduje i stoi, jesli ktos jest sprytny to zostawia go na dachu zeby był bezpieczny, ale czasem tez poprostu olewają i taki mav stoi sobie gdzieś i pika, ogolnie jak slyszysz dzwięk pikania to pewnie jakis sprzet snajpera lezy w okolicy

 

tylko ja nie wiem czy rozwalanie gadżetów to zaliczy, moze i tak, ja rozwalilem czołg (warto podbiegac do czołgów juz dymiących)

 

ale tez tak jak ktos powiedzial - czasem wrogowie zostawiaja amtraca gdzies w okolicy zeby sie na nim respić, moze wtedy zaliczy

Odnośnik do komentarza

Jackhammer to POTWÓR! Odrzut niesamowity, ale jak się człowiek nauczy nad nim panować, to klękajcie narody w wąskich korytarzach. Obowiązkowo do tego celownik Holograficzny (tak, Jackhammer też dołącza do Klubu Beznadziejnych Szczerbinek :/), powiększony magazynek (daje wtedy 14 pocisków) i amunicję odłamkową.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

zapytam tu choć raczej nikt nie pomoże (do EA maila już posłałem w niedziele ; do tej pory czekam ; "nasz ekspert skontaktuje się z Panem w ciągu 24H" tjaaaaa część automatycznego przyjęcia zgłoszenia )

 

byłem zmuszony sformatować swój dysk w ps3 (konsola i dysk został ten sam) i straciłem wszystkie dane od BF3, w tym dodatek B2K.

po pobraniu samego patcha i instalacji gry odpalam multi: gra prosi o online pass ; otwiera się okienko z historią ściągnięć i opcją download. ściąga OP i jest ok mogę grać multi...

ALE po ściągnięciu (czy to osobno czy też z poziomu gry) dodatku B2K i zainstalowaniu (zero błędów/komunikatów podczas pobierania/instalowania) , w wyszukiwarce serwerów wszystkie z mapami B2K są niedostępne(oznaczone trójkącikiem z wykrzyknikiem) tzn próba dołączenia kończy się czarnym ekranem i komunikatem że "nie mam zainstalowanych wszystkich niezbędnych składników bla bla" i powrotem do menu.

 

podobna sytuacja z bezpłatnym dodatkiem na m.in. TYPE 88 : ściągam - instaluje - a broni nie ma do wyboru

za to bronie z B2K mogę wybrać normalnie mimo, że "ZADANIA" w menu mam nie dostępne.

inna ciekawostka: Blachy z B2K mam niedostępne w grze ale już na Battllelogu są odblokowane i mogę je sobie ustawić.

 

@%%$

 

gra z płytki, dodatek kupiony normalnie bez składek na docelowym koncie (w menu SKLEP odznaczony jako zakupiony)... jakieś pomysły ? bo próbowałem już kilkukrotnie usuwać i instalować w różnej kolejności np najpierw pobrać B2K a potem instalować grę...

efekt zawsze ten sam: nie mogę grać na mapach B2K.

w sumie nie gram już w tą betę ale nie lubię jak ginie mi 55zł o tak...

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Spróbuj może dezaktywować slota i aktywować go jeszcze raz.

 

tego nie próbowałem (po 20tej mogę sprawdzić) ale wątpię aby wina była po stronie SONY tzn wszystko ze sklepu działa i instaluje się poprawnie np dodatki do MAG'a czy Dead Nation w podobnej sytuacji działają. Jak pisałem wyżej samo przywracanie online pass do BF3 jest ok , tylko B2K i ten dodatek na TYPE88 (nie pamiętam nazwy) nie działa ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...