Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik robiłem z około 10 gier (trochę za mało materiału) i zmontowałem głównie po to żeby wogóle pokazać tryb multi ludziom, którzy nie grali w tą grę. Multi w TLOU jest bardzo wolne i mega powtarzalne dlatego podejrzewam że już raczej nie będę w nie grał.

no to wlasnie pokazales jak sie nie powinno grac

Odnośnik do komentarza

też miałem ze 2 razy sytuacje gdy ja czaję się jak chrabąszcz a ellie przebiega/kuca prosto przed nosem wroga, całkowicie na widoku, ja klnę pod nosem, ale on nic nie widzi.....

 

byl etap w

miasteczku Billa, gdzie przechodzilo sie przez taka lokacje z zywoplotami, chyba jakas fontanna tam byla, mniejsza z tym, w kazdym razie etap 100% stealth, dookola pelno grzybow, ja wstrzymuje oddech przy kazdym mocniejszym klikaniu, a Ellie wpada na jednego z nich, grzyb jak gdyby nigdy nic przeszedl dalej. Z jednej strony to dobrze, bo niezle bym sie w(pipi)il, ale z drugiej znacznie zmniejsza realizm.

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Miałem niedawno moment jak siedze za biurkiem, obok biurka wąskie przejście. Idzie typ do mnie, no to ja przeskakuje przez biurko, typ mnie nie widzi, a Ellie co? Pcha się do mnie naokoło, przepychając się w przejściu z bandytą. xD Bandyta luknął, nie ma mnie, wraca, no to ja znowu przez biurko, a Ellie znowu to samo i znowu przycinka i przepychanka z bandytą w przejściu. Rozyebało mnie to, wyglądało strasznie komicznie. xD

Aha, moment

 

 

w kanałach gdzie jest ta sala z dużą ilością przeciwników i potem salka gdzie musimy się bronić zanim Sam i Ellie otworzą drzwi były banalne. Aż sam się zdziwiłem, że poszło mi aż tak łatwo. 

 

 

Dziwne, mam tak, że momenty, których się obawiałem poszły łatwo, a momenty, które wydawały się banałem okazały się trudne. :D

Odnośnik do komentarza

Powinni zrobic jesli chodzi o czekpojnty, takie punkty kontrolne ze sejwowaniem, jakie sa w pierwszych SH czy residentach, bo przez to restart to survive, gra staje sie smiesznie latwa, na hardzie naliczylem moze z 2-3 momenty, gdzie trzeba bylo sie postarac i czulo sie klimat presji, ze wzgledu na to ze trzeba bylo wytrzymac te 5-6 minut bez cp.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Im dłużej gram w grę tym znajduję więcej głupot i bzdur, rzeczy, które mnie zaczynają irytować.

Miałem sytuację, że idzie typek z bronią, ja mam rurkę, wybiegam, okładam go 3 razy, on pada na glebę, wyciąga rękę, żeby go nie zabijać, ja klikam kwadrat.....i nic się nie dzieje, nacisnąłem go chyba z 10 razy i NIC. Dopiero jak typek wstał, zabrał mi połowę życia to gra łaskawie pozwoliła mi go zabić. I co? Przez błąd gry straciłem pół życia, a to na survivalu bardzo dużo.

Albo siedzę za biurkiem, idzie typek i to samo, wybiegam i nawalam kwadrat, Joel robi zamachy w typa, ale nie ma żadnej reakcji, tak jakby broń przez niego przechodziła, jakby był dla niej nietykalny, ale ja dostaję obrażenia od bandyty. Strasznie irytują takie rzeczy zwłaszcza na najwyższym poziomie trudności, gdzie z surowcami jest naprawdę ciężko.  

Odnośnik do komentarza

Im dłużej gram w grę tym znajduję więcej głupot i bzdur, rzeczy, które mnie zaczynają irytować.

Miałem sytuację, że idzie typek z bronią, ja mam rurkę, wybiegam, okładam go 3 razy, on pada na glebę, wyciąga rękę, żeby go nie zabijać, ja klikam kwadrat.....i nic się nie dzieje, nacisnąłem go chyba z 10 razy i NIC. Dopiero jak typek wstał, zabrał mi połowę życia to gra łaskawie pozwoliła mi go zabić. I co? Przez błąd gry straciłem pół życia, a to na survivalu bardzo dużo.

Albo siedzę za biurkiem, idzie typek i to samo, wybiegam i nawalam kwadrat, Joel robi zamachy w typa, ale nie ma żadnej reakcji, tak jakby broń przez niego przechodziła, jakby był dla niej nietykalny, ale ja dostaję obrażenia od bandyty. Strasznie irytują takie rzeczy zwłaszcza na najwyższym poziomie trudności, gdzie z surowcami jest naprawdę ciężko.  

 

chyba nie ma gry która by w sobie nie zawierała mniej lub bardziej widocznych błędów, ja kilka razy spotkałem się ze znikającymi teksturami (raz nawet cale otoczenie gdzieś na kilka sekund umknęło) kwestia niewidocznego kompana to dobry pomysł jednak potrafi popsuć na chwile klimat gry ale wole takie rozwiązanie niż się w(pipi).iać na okrągło ze co chwile zostaje wykryty, tak jak kolega słusznie zauważył w miare postępów gry/czasu dostrzegamy coraz więcej rzeczy które mogą denerwować/przeszkadzać ale to nie zmienia faktu ze gra jest w mojej ocenie bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza

Slaby to ty bys byl gdybys wsrod grzybow lazil na palcach zeby cie nie uslyszeli, a ellie by sie w nich wpier.dolila przypadkiem.

 

 

i wtenczas największym minusem gry stałoby się to, że Ellie jest widzialna dla wszystkich.

 

Wiecie, istnieje jeszcze trzecia opcja, gdzie Naughty Dog lepiej programuje sztuczną inteligencję Ellie żeby nie biegała grzybom i bandytom pod nosami i zachowywała się cicho kiedy trzeba. O tym nie pomyśleliście chyba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale kiedy wsrod grzybów łazisz na palcach żeby cię nie uslyszeli podczas gdy Ellie tupie jak slon i biega im pod nosem, a oni nic to tez jest to slabe.

Przecież wiadomo, że Ellie jest dużo lżejsza i nie słychać jej tupania !!! ;)

 

 

 

Jako, że nie widziałem by ktoś miał podobne problemy z grą co ja, postanowiłem nagrać próbkę tego jak gra wygląda na mojej konsoli

Enjoy :sorcerer:

 

Tak ma być, to taki efekt, zwiększa filmowość ;)

Odnośnik do komentarza

z dnia na dzień laser nie pada, choć sa wyjątki na pewno.

proponuje wymienić grę, twardziela(badz zrobic reinstalke).

p.s

współczuje Tobie. GOTY, a Ty nie możesz sobie w spokoju pograć :(

p.ss

miałem isc do kina na PR, ale odwołali wersje 3D, wiec oglądam sobie filmiki z galerii TLOU.

i wiecie co? jest 3.13, a ja nie mogę przestać ich oglądać - prostu miażdżą mnie całkowicie :))

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...