Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

dobra, zdecyowalem ze chyba wezme cos z eshopu zamiast z summer sale, wiec pytam was, co wziac do 26 zlotych na eshopie? kusi mnie colors 3d, picross e2 (choc podobno niedlugo wychodzi e3) i w sumei to tyle, chcialem kupic vvvvvv ale on jest za 30 :/ co polecicie? od razu mowie ze zeldy odpadaja bo je chce miec na cartridgach w oryginale :P 

Odnośnik do komentarza

mnie wlasnie interesuje cos oprocz klasykow, te gry wole miec w oryginale ;) wiec dlatego chce gre eshopowa, ale nie wiem co dobre :( mighty switch force mnie jakos nie ciekawi, wiec w sumie zastanawiam sie nad picrossem albo colorsem, nie wiem co lepsze, colors to w sumie nie jest gra, a nie wiem czy mi sie rysowanie nie znudzi 

Odnośnik do komentarza

Ja na eShopie ostatnio kupiłem Project X Zone bo naprawde tanio (119zł).

 

@Rayos: teraz już można doładować konto tylko o wymaganą kwotę więc dołóż też 6 zł i kup sobie VVVVVV, naprawde fajna gierka (tylko główny tryb "fabularny" trochę krótki, gra ma na szczęscie szereg innych więc jest co robić).

Odnośnik do komentarza

a ja kupilem colorsa koniec koncow i narysowalem ditto :sorcerer:

 

EDIT

 

pawel, nie, nie mozna tylko tak ;) przy zakupie daje sie doladowanie o konkretna kwote i tyle, jakbym mogl dolozyc kase do 30 zl to bym kupil vvvvvv ale moglem wydac tylko 26 zl :)(bzdury) nie zaluje colorsa, bardzo rozbudowana wzgledem wersji na dsa :D jak bede mial znowu troche kasy na zbyciu to kupie chyba picrossa ew wlasnie vvvvvv ;)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość GregZPL

@Greg

I jak ten Mario&Luigi? Czytałem opinie, że w grze jest zbyt dużo tutoriali na każdym kroku. Jak się na to zapatrujesz?

Mam 7 godzin na liczniku i dopiero od 5tej godziny się dzieje. Wcześniej to jeden, wielki tutorial. Jak ktoś nie grał w poprzednie części to ok, ale ja skończyłem je wielokrotnie i takie powolne rozkręcanie mnie wkurzało. No, ale teraz jest osom. Fabuła się rozkręca, miejscówka z pustynią jest świetna i jestem z gry zadawolony. Ale to stopień niżej niż przegenialne Inside Story

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...