Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ludzi enigmy, zawsze sa tam gdzie mapa wskazuje, takiego goscia trzeba namierzyc patrzac sie na tlum z gory batman skanuje goscia i podswietla sie na zielono. Jezeli sie tego nie zrobi on i tak tam jest tyle, ze nie swieci sie na zielono:P Nie da sie go uwalic zawsze lezy i prosi o wybaczenie;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Koles wystawil 1/10 bo wg niego mial buga, przez ktorego nie mogl skonczyc gry.

 

Przeczytalem jego recenzje i niestety, ale wiekszosc recenzujacych teraz to idioci. W Arkham Origins utrudnili freeflow combat. W AC widzac kontre nad glowa przeciwnika wcisnales [] to byla szansa, zeby utrzymac combo, uciekajac poprzez O nad glowami. Teraz jest trudniej, jezeli przegapisz kontre to w wiekszosci przypadkow przypadkow combo zostanie przerwane. Poza tym dodatkowo przeciwnicy skracaja dystans i dobiegaja z dalszych odleglosci, co tez zostalo odebrane jako blad. Ewidentnie do recenzji dostal gre koles, ktory w jest w to slaby. Nie opanowal systemu walki i nawet nie zauwaza takich rzeczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo o co chodzi z 7 poszukiwanym w zakladce most wanted?niby cos zwiazanego z rozwiazywaniem spraw ale dziwne bo na sprawy jest oddzielna zakladka gdzie mam zrobione 9/9 to nie wiem z czym to moze byc powiazane.

Druga kwestia czy oplaca sie zbierac po(pipi)ki zwiazane z enigma?moze odblokuje to misje  na wzor tej z arkham city,wiem ze jeden rodzaj znajdziek odblokowuje sekretny pokoj to akurat srednio mnie obchodzi,ale jeszcze jest cos innego do zbierania.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, skończyłem, sprzedałem. 

 

PLUSY: 

- Stary dobry Batman 

- Fajnie usprawniony tryb detektywistyczny 

 

MINUSY:

- Stary dobry batman ;)

- Animacja momentami wołająca o pomstę do nieba, zacięcia na filmikach 

 

MOJA ocena 8/10. Pozycja obowiązkowa dla fanów Nietoperza, ale to najgorsza część w serii. Do Asylum chętnie wracam, City też zaliczyłem dwukrotnie, a Origins już podziękuję

Odnośnik do komentarza

Z recenzji Olszewskiego: "Niewybaczalny jest jednak bug, który uniemożliwił mi skończenie gry. Batman, logika, a także filmy na YouTube podpowiadają, co mam zrobić - i chcę, ale nie mogę, bo guzik na panelu się nie wciska. Loadingi, resety, kasowanie aktualizacji gry, ściąganie jej na nowo - nic nie pomogło."

 

ROTFL. TO NIE JEST BUG!!! Chociaż sam też myślałem, że gra się zbugowała. Chodzi o pewien myk pod koniec gry, gdy trzeba włączyć zasilanie, nakierować na wyładowania zdalnie sterowany Baterang, a potem rozwalić panel. Wtedy podnosi się woda, dzięki czemu możemy zrobić na niej platformę z kleju, po czym podciągnąć się do ściany i ją wysadzić. WYJAŚNIAM, dlaczego recenzent wziął to za bug - woda na tym odcinku wykonana jest katastrofalnie słabo i wygląda jak para. Sam skakałem tam i resetowałem z 10 minut, po czym rzuciłem klejem na "parę" i okazało się, że to jednak woda i można cisnąć dalej.

 

EDIT: gościowi chodziło jednak o coś innego :P

 

 

PS. Enigma załatwiony - dla wytrwałych czeka na końcu miły prezent.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Koles wystawil 1/10 bo wg niego mial buga, przez ktorego nie mogl skonczyc gry.

 

Przeczytalem jego recenzje i niestety, ale wiekszosc recenzujacych teraz to idioci. W Arkham Origins utrudnili freeflow combat. W AC widzac kontre nad glowa przeciwnika wcisnales [] to byla szansa, zeby utrzymac combo, uciekajac poprzez O nad glowami. Teraz jest trudniej, jezeli przegapisz kontre to w wiekszosci przypadkow przypadkow combo zostanie przerwane. Poza tym dodatkowo przeciwnicy skracaja dystans i dobiegaja z dalszych odleglosci, co tez zostalo odebrane jako blad. Ewidentnie do recenzji dostal gre koles, ktory w jest w to slaby. Nie opanowal systemu walki i nawet nie zauwaza takich rzeczy.

 

No właśnie, dostatnie taka pierdoła grę i przechodzi ją po łebku, na siłę wyszukując minusów. A ta ocena aż prosi się o kliki, czyli wzbudzenie kontrowersji, przyciągnięcie uwagi. 1/10? O ja pjerdole...

Odnośnik do komentarza

Nowy Nietoperek na Polygamii dostal 2/5:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,14871567,Batman__Arkham_Origins___recenzja.html?bo=1

 

Ocena: 2/5 - Ostatecznie - To byłby poprawny tytuł o Batmanie, gdyby ktoś przysiadł do jego testowania i stwierdził, że może warto zrobić mniej, a porządniej.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

W sumie potrafię zrozumieć obniżanie ocen za błędy techniczne, tzw. bugi, ale z drugiej strony śmiać mi się chce bo skończyłem fabułę, kilka misji pobocznych i na błędy natrafiłem max 3 razy. I to były niewielkie bugi - raz gra przycięła (na kilkanaście godzin gry, dosłownie RAZ), raz przeciwnik "przeleciał" przez zamknięte drzwi, ale zawsze wracał więc mogłem kontynuować walkę, a raz gra się po prostu zawiesiła. No i bawiłem się świetnie, wręcz fenomenalnie bo nowy Batman to fantastyczna gra, zarówno pod względem fabularnym, sposobu prezentowania historii, jak i rozgrywki. Więc tak sobie myślę, ilu ludzi ominie tą wspaniałą przygodę, tylko ze względu na to, że recenzentowi coś nie pykło. Mam nadzieję, że wśród nich nie będzie zbyt wielu fanów Nietoperza, a Ci sprawdzą grę, nie słuchając tych nieprzychylnych głosów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakiś dziwny klimat się wokół tej gry zrobił. Na pewno nie jest tak mocna jak Arkham City, ale to w dalszym ciągu kawał mocnej giery, napakowanej zawartością, z pomysłem na fabułę i kilkoma nowinkami. Od pewnego momentu zaczął się jednak wysyp ocen na poziomie 5/10, gdzie największym zarzutem recenzentów są podobieństwa do poprzednich części. Ciekawe tylko, dlaczego przeszkadzają im one bardziej w trzeciej grze na przekroju pięciu lat niż w każdym kolejnym CoDzie trzepanym rok w rok...

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi tylko o powielanie pomyslow czy gorsza fabule, ale o problemy techniczne jak zawieszenie sie gry, liczne bledy i spadki animacji.

Gra moze byc slaba, ale jak ma mase bledow i zle chodzi to juz jest nieciekawie.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra to minimum 7/10. Każdy kto daje mniej to burak. Jaka gra nie ma bugów czy problemów technicznych?

 

Origins ma za to świetny gameplay, historię i klimat. A że trzeci raz to samo? Żeby to pierwszy raz...

Ocena w PSXe adekwatna, może nawet trochę zawyżona.

Co do oceny na gamezilli, chodzi raczej o czytalność i mały skandal. Teraz taki trend się zrobi wzorem Destrucoid, i każda gra będzie na 2-3/10. 

 

IMO , fajny ten Batman. System walki jakby nawet lepszy i bardziej intuicyjny od poprzedniczek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...