Skocz do zawartości

DiRT Showdown


Rekomendowane odpowiedzi

Codemasters ogłosiło swoje kolejne wyścigi, ponownie spod szyldu DiRT

 

Trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=yP8Wv5k0C9o

 

Tematyka gry ma być inna niż dotychczas. Głównie będą to widowiskowe zmagania na stadionach.

 

Ken Block:

 

Don't call it a sequel: Codemasters have just announced DiRT Showdown, their new game which switches it up from their DiRT series of rally simulators to a fun, more arcade-style game you can play with friends. They've even included my H.F.H.V. Ford Fiesta from Gymkhana FOUR, which you can use for Gymkhana challenges in the newly added "Hoonigan Events".

 

Premiera w planowana jest na maj 2012.

Odnośnik do komentarza

tylko tak szczerze mówiąc który Dirt nie był zręcznościówką? jedynka była w czysto rajdowym klikacie i duchu CMR. kolejne Dirt'y można było przejechać praktycznie bez odejmowania gazu, ręczny i ogień.

 

ogólnie fajnie że nowy Dirt wychodzi. dobra seria, sporo fun'u dostarcza. od D2 jednak po głowie chodzi mi jedno pytanie, które bardzo chciałbym zadać komuś z Codies - co do wacka z Gridem 2?

Odnośnik do komentarza

Kilka informacji nt. nowego Dirta:

 

1. Showdown nie jest kontynuacją DiRT 3.

2. W trakcie zabawy będzie możliwe korzystanie z Nitro.

3. Jednym z głównych elementów rozgrywki będzie posyłanie do piachu kolejnych oponentów.

4. W trybie Demolition Derby znajdzie zastosowanie system uszkodzeń silnika.

5. Tytuł zabierze nas w podróż do San Francisco, Miami, Londynu oraz Tokio.

6. Na przejechanie czeka 50 wyścigów, na zróżnicowanych nawierzchniach.

7. Powraca śnieg oraz deszcz, a także wyścigi nocne.

8. W grze zasiądziemy za kierownicą ciężarówek, van-ów, samochodów rajdowych oraz muscle carów.

 

Jak dla mnie cacy. Taki Flatout w wykonaniu Mistrzów kodu może odnieść wielki sukces. Na początku podchodziłem bez entuzjazmu, aczkolwiek to studio nigdy nie zawodzi i przy kolejnych częściach spędzam długie godziny świetnie się bawiąc. Porozwalać się ciężarówkami na arenie z kilkunastoma innymi maniakami przez multi? Jak najbardziej!

Odnośnik do komentarza

Showdown jest esencją tego wszystkiego co mi się nie podobało w poprzednich DIRTach. Chciałbym aby w efekcie powstały dwie osobne serie: Showdown z całym tym cyrkiem, ciężarówkami, pickupami, buggy, walcami, koparkami i co tam jeszcze chcą wcisnąć i klasyczny DIRT skupiający się tylko i wyłącznie na rajdach. A najlepiej jakby wydali remake CMR i CMR 2.0 bo jakoś nie chce mi się wierzyć aby Codemasters nagle zrobiło klasyczną grę rajdową z wymagającym modelem jazdy po tym jak poczuli krew (pieniądze) casuali

Edytowane przez Tommy Dee
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tommy - true. przydałoby się takie rozgraniczenie. niech robią arcadówki, chętnie pogram, ale niech też się wezmą za porządne rajdy. brakuje takich na rynku (WRC to jakaś kpina i marnowanie licencji). niech zrobią nową grę albo remake. dobre studio to poradziłoby sobie spokojnie.

CMR HD Collection albo nawet w formie XBLA, marzenie :rolleyes:

 

Mazzeo - no właśnie to mnie najbardziej wqrwia. kiedy powiedzieli że będą robić te dwie gry naprzemiennie niemal poszczałem się z radości. takie rozwiązanie byłoby najlepsze - w tym roku rajdy, w następnym wyścigi. pełnia szczęścia. tym czasem temat Grida umarł i nie wiadomo czy wróci. wielu, naprawdę wielu, graczy czeka na G2 i mieli by hit sprzedaży z miejsca.

widocznie obrali inną taktykę - Dirt się sprzedaje więc nadal będą robić x-games'owe ściganie na szutrach a Grida wyparło F1 (może wrócą do niego jak im licencja na formułę wygaśnie).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.youtube.com/watch?v=ASuWzjG2fL8

 

 

wygląda typowo amerykańsko i jednak nieco tandetnie. jak się da wyłączyć tego podjaranego lektora w grze to będzie fun. lepiej by było gdyby wymyślili jakąś nową nazwę. wiadomo, DiRT + Kenny B = większa sprzedaż ale nawet jako spinoff nie pasuje to do serii Dirt'a.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

lipa lipa z tym nowym dirtem, zamiast robić porządną część lub w końcu wypluć grida2 to codemsters teraz co roku będzie trzaskał F1 i hamburgerowe Dirty.

W tym roku to jakiś kryzys z racerami bo nic ciekawego nie będzie, nowy Dirt, TD Ferrari czy F1 to nie to. Jedyna nadzieja w Criterion który ma zapowiedzieć coś dużego...nowy Burnout :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...