Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

HAHAHA WTF, przecież to się zachowuje gorzej niż alpha build z przed roku. I tu nie żartuje

Build z maja zeszłego roku jak jeszcze nawet wnętrze auta nie było oteksturowane. Co prawda inny mercedes ale można zobaczyć, że auto nie zachowuje się tak niedorzecznie jak na gameplayu z E3

 

Na tym filmiku z E3 później jak oddalił kamere widać, że jedzie prawdopodobnie ze wszystkimi wspomagaczami i asystami, może to jest zepsute. Tak czy inaczej ten gameplay wygląda komicznie. I jeszcze ta kierownica  :teehee:

 

 

Ja tam nie widzę w tym filmiku nic śmiesznego oprócz tej katapulty w pierwszym zakręcie na pierwszym okrążeniu. Jedyne co mnie martwi to input lag z kierownicy (chyba, że źle z montował materiał). Poza tym wygląda super.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=MwwfYbGboIY

 

Tu jest z PC z E3. Sprawia gorsze wrażenie od tego materiału z PS4. 1:27 rządzi szczególnie. Swoją drogą ten materiał z PS4 w pliku google, wrzucony wcześniej, sprawia już o wiele lepsze wrażenie od tego pierwszego.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Moje customowe ustawienia kamery z kasku.

Standardowa "helmet cam" jest dla mnie niegrywalna wiec postanowilem tak dopasowac ustawienia zeby gralo sie przyjemnie/naturalnie, nie tracac przy tym imersji.

W skrocie....zredukowalem patrzenie w zakret, poszedlem bardziej w strone przechylania glowy, wywalilem wiekszosc dodatkowych efektow (g-force, shake itd.)

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Chętnie wezmę udział w takim wyścigu w online... Będzie potrzebny wjazd do pit stopu, by pójść do kibelka. ;)

 

Później cię znajdą martwego na kanapie, a lekarz stwierdzi zgon z powodu wycieńczenia spowodowanego długotrwałym graniem, lepiej daruj sobie taki rozgłos.

A tak na serio to fajnie tylko kierownica by się przydała a ta którą pokazaliście to cena jest po prostu zaporowa  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie było jej w Shift 2, więc zakładam że niemal na pewno nie będzie w p.Cars. 

 

Lista aut to kopia tej z Shift 2 z kilkoma dodatkami. Wiem że padnie krytyka ale ja to widzę tak. Ten samo developer ma więc prawo wykorzystać te same licencje. Co jakiś czas ujawnia jakie to auto pojawi się w grze a ludzie się tym onanizują jakby to była jakaś mega niespodzianka. 

 

Będzie Apollo, będzie Zonda R i BMW m1 PROCAR  :thumbsup:  a cała reszta dla mnie to tylko zapychacz. 

 

jakiś racing rig chyba zacznę budować pod te gre. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...