Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

A jest juz jakis build na nowe konsole? Jakies screeny? Gameplay?

Bedzie mozliwosc wykupienia pakietu dostepowego do gry zeby zostac beta testerem tak jak bylo wczesniej na PC?

 

Nie zmienia to faktu ze mam wrazenie ze ta gra nigdy nie wyjdzie.

Testujac milion nowych opon i 2 miliony prac zawieszenia nie da sie wydac gry.

Od czasu open bety do dzis to juz 2 czesci by zrobili.

Odnośnik do komentarza

Bedzie mozliwosc wykupienia pakietu dostepowego do gry zeby zostac beta testerem tak jak bylo wczesniej na PC?

 

Tak....ale dostep do alphy/bety bedzie raczej tylko na PC.

 

Nie zmienia to faktu ze mam wrazenie ze ta gra nigdy nie wyjdzie.

Testujac milion nowych opon i 2 miliony prac zawieszenia nie da sie wydac gry.

Od czasu open bety do dzis to juz 2 czesci by zrobili.

"od czasu open bety"

To juz byla beta? :D

Pewnie masz na mysli grywalna pre-alhpe.

W kazdym badz razie, ile czasu twoim zdaniem zajmuje zrobienie gry praktycznie od podstaw?

Nie sugeruj sie tym ze co roku wychodzi nowy COD czy FIFA, gdyz te gry to w duzej mierze kopiuj-wklej z poprzedniczki.

Odnośnik do komentarza

Poza tym nie o każdej grze jest tak głośno w trakcie prac. Zasługą jest ta pre-alpha, którą na bieżąco ludzie testują i wrzucają nowe informacje. Inne gry, to ogłoszenie rozpoczęcia prac > za kilka lat gotowy produkt, a po drodze kilka trailerów - przeważnie pod koniec produkcji.

 

Wracając do tematu. Świetna wiadomość, jak tylko będzie ogłoszona data, lecę po swoją PS4. :)

Odnośnik do komentarza

 

Da się w to grac na padzie czy jednak bez kierownicy nie podchodź.

Teoretycznie się da, na moim profilu yt większość filmików mam właśnie z czasów zanim nabyłem kierownice. W filmikach jeździłem bez wspomagań ale zawsze mozna wlaczyc assisty i inne (pipi)y, wtedy na padzie mozna poszaleć prawie jak w w GT czy Forzie tylko to już nie jest taka zabawa jak z kierownicą i autem sterowanym tylko przez ciebie.

Ogólnie polecam odłozyc te 300 zl i kupic Driving Force GT bo ja się już dawno tak dobrze nie bawiłem przy grach jak właśnie jeżdząc na kierownicy :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No wiadomo ze plaska. Wkoncu to tylko tekstura.

Oczywiscie trawa 3d tez jest ;)

Tych 60fps nie traktujcie jako pewniaka.

Taki jest cel, a co z tego wyjdzie w praniu, to sie okaze.

Ja osobiscie jestem troche sceptyczny w tej kwestii (zwlszcza jesli chodzi o utrzymanie plynnosci podczas deszczu).

Jak sie pytalem Bella o szanse na 1080p@60fps, to stwierdzil ze na PS4 sa "solidne" a na XbOne "niepewne".

 

Kilka fotek ode mnie :P

 

nvng.jpg
 

xb5t.jpg
 

7keg.jpg
 

xtq4.jpg
 

0mxy.jpg
 

q009.jpg
 

fsjp.jpg
 

q9kc.jpg
 

oe7n.jpg
 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Shift - powiedzmy sobie szczerze - ssal palke :D

Za sprawa kochanego EA, ktore chcialo gre na jak najszerszego grona graczy i sim nie wchodzil w gre.

Stad caly pomysl na finansowanie przez World Mass Development.

Dzieki temu maja kase, zeby zrobic gre wedlug wlasnych "widzimisie" a dopiero potem szukac wydawcy :)

pCARS ma byc przede wszystkim simem.

A jesli chodzi o umiejetnosci SMS w tej kwestii to nie ma czym sie partwic.

Wkoncu ci ludzie zrobili GTR, GT Legends czy demowke BMW M3 Challenge :)

Zreszta polecam sciagnac darmowe BMW M3 Challenge. Tylko 1 fura i tor wiec zajmuje niewiele.

To jest dosc wiekowe ale model jazdy daje rade do dzic (mowa o grze na kierownicy ofc :P)

 

Generalnie w tym momencie ciezko oceniac model jazdy jako calosc. Rozne auta sa na roznym poziomie developingu.

Jedne prowadza sie kapitalnie, inne sa wyraznie "niedorobione"

Co chwila zmieniaja model opon (niedawno opony GT otrzymaly elastyczny karkas).

Ale generalnie potencjal jest ogromny.

Odnośnik do komentarza

Ja chce 60fps w 1080p na PS4 :) Jak dla mnie moga lekko poswiecic oprawe graficzna na rzecz plynnych 60 klatek w najwyzszej rozdzielczosci. A jak sprawy sie maja z grzebaniem pod maska? Czy mamy podobna swobode w ustawieniach samochodu do na przyklad FM4? SMS planuje w ogole wprowadzenie tuningu wizualnego w CARS'ach, wlaczajac w to malowanie samochodow?

 

That sound :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=RcMToMbbtZo&feature=youtube_gdata_player

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...