Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy co masz na mysli mowiac o grzebaniu pod maska. Tuning/ustawienia czy upgrady?

Oczywiscie jak kazdy sim, pCARS daje ci mozliwosc zabawy z ustawieniami takimi jak cisnienie w kolach, przelozenia skrzyni, ustawienia zawieszenia itd.

Nie jestem pewien jak to bedzie z upgradami (wkoncu zdecydowana wiekszosc aut to fury typowo wyscigowe).

W wersji alpha malowania sa robione przez graczy w photoshopie i wrzucane do gry. Nie wiem czy w fullu bedzie jakis edytor.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Trzeba poczekać ale jakiś czas temu jeden z devów mówił, że mają kłopoty z wersją konsolową:

 

 

“It’s been challenging splitting the renderer further across threads in an even more fine-grained manner – even splitting already-small tasks into 2-3ms chunks. The single-core speed is quite slow compared to a high-end PC though so splitting across cores is essential.

“The bottlenecks are mainly in command list building – we now have this split-up of up to four cores in parallel. There are still some bottlenecks to work out with memory flushing to garlic, even after changing to LCUE, the memory copying is still significant.”

http://gamingbolt.com/project-cars-dev-ps4-single-core-speed-slower-than-high-end-pc-splitting-renderer-across-threads-challenging#AFMXJXgfoT6lFCee.9

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To rozumiem, ale nie jestem w stanie zrozumieć rentowności takiego przedsięwzięcia.

Właściwie ja też :) Chociaż w necie można znaleźć mase komentarzy takich jak "OMG I'm buying it for my WIIU", nawet pod tym filmikiem. Może dużo na tym nie stracą ;)

 

Wie ktoś co to za logo na końcu obok Oculusa? (to czerwone najbardziej na prawo)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...