Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu

Featured Replies

Opublikowano

Edziu, no ja rozumiem że uproszczenia itp ale nie wiem, w takim asasysnie jakoś tak tego nie widać. A przecież gra ma podobną, skradankową mechanikę.

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Wyświetleń 444,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Zrobiłem sobie dziś prezent na gwiazdkę. Do Oleda C2 42 przyda się trochę dodatkowej pary, 3090 Suprim X idzie zatem na Ebay. 4090 też chciałem Suprima, ale z różnych przyczyn padło na Gaming X T

  • SpacierShark123
    SpacierShark123

    Samo życie Panowie ... samo życie ...

  • Będzie dziś składane, jaram się jak dziecko 

Opublikowano

W asasynie masz możlowośc biegania po dachach. tu maż wąskie ścieżki tak naprawdę. No i tam też wrogowie mają pole widzenia, ale trza je wyczuć, tutaj w Deusie masz możliwość jego dokładnego widzenia. To jedyna różnica.

 

I mnie np ciężej sie przebijać przez wrogów w grach gdzie mam widok na ich pole widzenie niż w takim Asasynie, gdzie wychodzi to mi bez planowani, bez niczego. Instynktownie, na bieżąco, spontanicznie.

 

 

 

 

 

 

 

Chwalili się, jak to wykorzystują DX11 i że na Ultra trzeba 2x 580GTX żeby pograć.

Podejrzewam, że żeby mieć MINIMUM 60 fps, STAŁE, to trza by mieć 580 w SLI. bo wątpię, by nawet u Ciebie nie spadał FPS do 59, 55 czy coś przy zadymie. A tak było mówione o BF3. Ja zawsze to "2x 580 wymagane do ultra" odnosiłem właśnie w takim kontekście. Minimum 60 fps non stop, nie wazne co się dzieje.

Drugi Crisis, nah... jakoś nie patrzyłem na BFa pod tym względem. Szczególnie jak się dorwałem do bety.

Edytowane przez Kazuun

Opublikowano

I mnie np ciężej sie przebijać przez wrogów w grach gdzie mam widok na ich pole widzenie niż w takim Asasynie, gdzie wychodzi to mi bez planowani, bez niczego. Instynktownie, na bieżąco, spontanicznie.

 

No bo tak jest. Jeśli nie masz zaznaczonego pola widzenia, to podświadomie wychodzisz z założenia że nie ma ona kształtu trójkąta o ramionach 3m XD W deusie człowiek sobie może lawirować między tymi pustakami tak, jakby oni byli ślepi i wyczuleni tylko na dźwięk. A już motywy z predefiniowanymi akcjami wykańczającymi gdzie pojawiam się w ścianie żeby na raz zabić 2 kolesi niszczą system :F

 

Podejrzewam, że żeby mieć MINIMUM 60 fps, STAŁE, to trza by mieć 580 w SLI. bo wątpię, by nawet u Ciebie nie spadał FPS do 59, 55 czy coś przy zadymie. A tak było mówione o BF3. Ja zawsze to "2x 580 wymagane do ultra" odnosiłem właśnie w takim kontekście. Minimum 60 fps non stop, nie wazne co się dzieje.

Drugi Crisis, nah... jakoś nie patrzyłem na BFa pod tym względem. Szczególnie jak się dorwałem do bety.

 

Hmmm, nie ma czegoś takiego jak minimum 60FPS. Jeśli masz porządny sprzęt to zaznaczasz vertical sync. i masz ZAWSZE 60fps. Wtedy masz płynną grę. Ja już się tak przyzwyczaiłem że w każdej gierce to odpalam. No ale to taki szczegół tylko który chciałem wrzucić bo mnie uderzyło to "minimum" * :)

 

 

*spoczko, wiem co miałeś na myśli

Opublikowano

a propos s(pipi)enia deusa przez to że jest kĄsolowy

 

vaMgm.jpg

 

Być może tego nie widać na screenie , w grze jest to ZA(pipi)IŚCIE widoczne. Bezczelna bitmapa w rozdziałce z kalkulatora jako tło na całym lvlu. Żal.

No ta gra jest brzydka po prostu heh . Wiadomo kultowe IP , jest złożona fabuła , dialogi , multum rozwiązań etc ale technicznie na PC to moim zdaniem padaczka (jak sobie przypominam wygląd postaci brrr) . Osobiście swego czasu musiałem naprawdę zmuszać się żeby to ukończyć , niedorobiony stealh faktycznie kojarzył mi się z pierwszym MGS.

Opublikowano

Portal 2 tez ma nawiązania do HL :)

IMHO nie ma co się podniecać, przed officjalną zapowiedzią, bo się można po prostu rozczarować.

Opublikowano

Tak to już jest, kiedy jesteś fanbojem, to nawet najmniejszy ochłap informacji traktujesz jak proroctwo, nawet jeśli to fejk.

Opublikowano

Ciężko mi powiedzieć gdzie to wrzucić.... przez chwilę myślałem nawet o "Co męczycie na kompie" bo siedzę nad tym któryś dzień xD

 

 

http://doodleordie.com/

Edytowane przez Kazuun

Opublikowano

Nie wiem why, ale mój ujowo działa na tej stronie. Ma laga dziwnego po dotknieciu stylusem :/

W Photoshopie tak nie ma....

Opublikowano

No ja trafiłem na opis który rzuciła kumpela.

Coś w stylu: 5 penises in different color. Still better than rainbow.

 

XD myślałem że (pipi)nę

Opublikowano

Zmienili stronę, jest teraz trochę bardziej przyjazna ;)

Opublikowano

me2 xd

 

Szkoda tylko że czasami widać w (pipi) troli które rysują cokolwiek byleby miało chuja ;/

Opublikowano

No jak widzę dota w rogu to rzucam jakimś : big zoom on sheet from notepad albo inne lonely hole i karawana leci dalej :D

Opublikowano

Darkness 2 na PC całkiem ładnie wyszło, demo od wczoraj na steamie jest.

 

Śmieszy mnie tylko trochę celownik, można sobie celować z broni, jak w COD czy innych battlefieldach, ale... Łatwiej mi się strzela headshoty bez tego, poza tym jak się trafi we wroga bez celownika to widać czerwony krzyżyk w miejscu trafienia, wtedy już pozamiatane bo można bez problemu wycelować. Nie wiem, może da się to wyłączyć w opcjach albo znika na wyższym poziomie trudności, nie sprawdzałem.

Edytowane przez scuff

Opublikowano

Ogladalem jak Tara z DTOIDa przechodzila demo i sie zajaralem w sumie. Pewno kupie jak stanieje troszke.

 

Podobno bedzie obsluga Steamworks <aww yeah>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli ktoś ciągle czeka na poniższą grę to mam dla niego dobrą i złą wiadomość:

http://www.youtube.com/watch?v=ppGDwk_3FqA

 

Dobra - gra wyjdzie jako F2P

Zła - premiera to dopiero 12.12.12

 

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/06/hawken-gra-o-wielkich-mechach-trafi-do-nas-w-grudniu-za-darmo

Opublikowano

Zagadka:

 

Za każdym razem jak dostanę od kogoś wiadomość na Steam, to mi się ścisza filmik obecnie odpalony na YT. Z tych defaultowych 100% volume na jakieś 15%. Suwaki nic nie pomagają, trza pacnąć F5 na YT.

Konia z rzędem i loda temu, kto mi rozwiąże tę niedogodność xD

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.