Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, że jestem monotematyczny, ale Trent Oster (ten od BGEE) napisał na twitterze:

We want to do Planescape: Torment after the BG series.

Więc musicie kupić odgrzewane BG, bo ja chcę P:TEE. Najlepsza gra w jaką w życiu grałem.

 

Poza tym:

No, we will not be porting #baldursgate Enhanced Edition to the PS3 or XBox360. We would have to change the game too much.
Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

O fak to już serio wywieranie presji na naszych portfelach. Nowe/stare/ulepszone PT chcę,ciekawe czy byłaby szansa na wersję z pl napisami bo jednak PT operowało dość specyficznym słownictwem i nie wiem czy czasem bez słownika by się nie obeszło.

Tak czy siak dobrze by bylo,gdyby wydali Tormenta. W końcu współczesne dzieciaki zobaczyłyby co to znaczy prawdziwe rpg i dobrze stworzony świat,charyzmatyczne postacie i rozbudowane, dobrze skonstruowane dialogi.

Odnośnik do komentarza

@Paliodor

W przypadku BG było powiedziane, że będzie obsługa wszystkich języków jakie obsługiwało oryginalne BG. Nie wiem jak to się ma w przypadku nowego contentu, który niby ma być dodany... ale wychodzi na to, że "Ejże", "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę", "Chromolenie w bambus" oraz "Ja zgnieść Twoja pyyyysk" nam nie zabraknie. Podobnego obrotu sprawy bym się więc spodziewał w przypadku PT oraz EWENTUALNIE ID kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Spoko, napiszę do Trenta na twitterze, może odpisze :P

Edyta: Znalazłem coś takiego

Polish BGfan[/b]"]Will there be Polish version of http://baldursgate.com ? http://Alexa.com shows that Polish people are second biggest Audience
Trent Oster[/b]"]We're taking the language versions pretty seriously and examining the best way to support the fans with quality versions

Wymijająca odpowiedź o polską wersję strony internetowej. Więc szanse na BGEE po polsku wg mnie słabną.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Jeśli BG będzie wydane w wersji polskiej a do tego później może się pojawić PT to biorę kazą edycje kolekcjonerską, bo jak się ich uświadomi, że ludzie chcą takie "odgrzewane kotlety" i trend się przyjmie to może kiedyś doczekam się F1 i F2 w wersji HD (na konsolach to działa).

 

Ciekawi mnie tylko jak nowi gracze podejdą do produkcji gdzie więcej tekstu niż strzelania i siekania mieczem w potwory, które w BG wymagają godzinnych przygotowań i odpowiedniej strategii (np. porównując walkę ze smokiem w Skyrim z walką z czarnym smokiem z BG)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie tyle kwestia tego, że to jest odgrzewany kotlet, to po prostu cholernie dobre gry. Jedne z najlepszych w jakie w życiu grałem.

 

 

Co do przyjęcia takich gier:

 

Przykład z ostatnio wydanego MMO - Star Wars: The Old Republic.

Jedna klasa jako ostatni quest w swoim story miała walkę z jakimś imba kolesiem. Quest jest dla ponoć jednej osoby. Ludzie byli one-shotowani. Wielkie płacze na forum, że niby quest na jedną osobę, a żeby go przejść trza brać 2 lub 3 kumpli do pomocy. Odp BioWare: "Nie, walka działa poprawnie, zrobiliśmy testy".

Co się okazało, wystarczyło dać Silence na bossa gdy castował mega nuka przez 4 sekundy. Oczywiście dana klasa go posiada. Niestety większość grających nie wie czym gra, co może i tylko na pałę naciska "atak".

 

Czuję, więc, że ludzie stwierdzą, że BG jest zabugowane, źle zbalansowane i ogólnie jest to popsuta gra.... a każdy z nas, kto w nią grał, pewnie będzie się uśmiechał pod nosem na całe zamieszanie.

 

 

 

Mnie interesuje jak owa gra będzie wydawana. W sensie... jakiś Steam, czy cosie? Na tej ich stronie tylko? Tylko box?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...